Ултра 1TB MicroSDXC Работи за Karbonn A16 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 1TB MicroSDXC Работи за Karbonn A16 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

DEN 5519.76

Неодамнешно

Това е достапна

Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квалитет.Сите права се задржани.Врз основа на внатрешни тестирање.●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најмалку 1,500 влез/излез операции во секунда (IOPS)●Гарантира работат под висок притисок ситуации од -13°F 185°F (-25 C 85 C) со подобрување на работата на батеријата✅ПРАШАЊА & ОДГОВОРИТЕ : ●Звучи одлично во право, дали е тоа вистина?San Flash™ е тестирана и е загарантирана овој врз основа на стотици илјади користи и ние гарантираме за тоа што всушност ги исполнува, и во повеќето случаи, ги надминува сите очекувања погоре во реалниот живот!●Како да знам дека тоа функционира?Тоа е она што San Flash™ не!Се обложувам дека сум купил нешто што ТРЕБА да работат, но не?Без проблеми се тука, ние не одат ПОДАЛЕКУ од производителите тестирање и verifications системи●јас да видиме што нуди оваа картичка, направени од страна на другите, она што е разликата?San Flash™ не е поврзано или се поврзани работи за со San Disk®, Micro SD™, Micro SDHC™, Micro SDXC™ за разлика од означи како што е прикажано и регистрирани се Работи за и од San Disk и Западна Дигитално respectfully.

Додатоци на производот

Професионални MicroSDXC 512GB Работи за Samsung Galaxy AvantCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. Неодамнешно
Професионални MicroSDXC 512GB Работи за Samsung Galaxy AvantCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон.

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Самсунг Galaxy Avant!.Кин

DEN 3359.76
SanDisk Екстремни 128GB Микро SDXC Картичка за DJI Mavic Мини 2, Mavic Мини, Mavic Воздух 2 Летало (2 Парчиња) Неодамнешно
SanDisk Екстремни 128GB Микро SDXC Картичка за DJI Mavic Мини 2, Mavic Мини, Mavic Воздух 2 Летало (2 Парчиња)

Пакетот вклучува (2) San Disk Екстремни Micro SD Картички 128 GB со Адаптер и (1) Сè, Но Stromboli Micro SD Картичка Читателот.

DEN 1025.04
Професионални MicroSDXC 128GB Работи за Samsung СМ-N971UCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. Неодамнешно
Професионални MicroSDXC 128GB Работи за Samsung СМ-N971UCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон.

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Samsung СМN971 U!.Кингсто

DEN 959.76
Gigastone 256GB Micro SD Картичка, Камера Плус, 4K UHD Снимање на Видео, 4K Ултра HD Акција Камера, со Адаптер Неодамнешно
Gigastone 256GB Micro SD Картичка, Камера Плус, 4K UHD Снимање на Видео, 4K Ултра HD Акција Камера, со Адаптер

[Ултра HD] Читај / пишувај до 100 / 60 MB / s 4 K Ултра HD видео прикажување / снимање.Компатибилност] Складирање за

DEN 887.52
SanDisk Екстремни Про 128GB Micro SD Мемориска Картичка за DJI Mavic 3 Лета, Mavic 3 Cine, Mavic 3 беспилотни Неодамнешно
SanDisk Екстремни Про 128GB Micro SD Мемориска Картичка за DJI Mavic 3 Лета, Mavic 3 Cine, Mavic 3 беспилотни

Пакетот вклучува (1) 128 GB Micro SD Екстремни Про San Disk Мемориската Картичка со Полнач и (1) Сè, Но Stromboli Micro SD и SD М

DEN 722.40
SanDisk Ултра 32GB Micro SD Мемориска Картичка Работи со Wyze Cam Отворено, Wyze Cam v3 Smart Camera Класа Неодамнешно
SanDisk Ултра 32GB Micro SD Мемориска Картичка Работи со Wyze Cam Отворено, Wyze Cam v3 Smart Camera Класа

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

DEN 282.24
Професионални MicroSDXC 256GB Работи за Kyocera DuraXV LTECard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. Неодамнешно
Професионални MicroSDXC 256GB Работи за Kyocera DuraXV LTECard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон.

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Kyocera Dura XV LTE!.Кингсто

DEN 1919.76
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Samsung Галакси Забелешка 10 Лајт Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk Неодамнешно
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Samsung Галакси Забелешка 10 Лајт Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk

Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.000 Фотографии една Минута!До 120 MB / s п

DEN 599.76
256GB Микро SD Картичка со Голема Брзина Класа 10 SDXC со Слободни SD Адаптер, Наменета за Android паметни Неодамнешно
256GB Микро SD Картичка со Голема Брзина Класа 10 SDXC со Слободни SD Адаптер, Наменета за Android паметни

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

DEN 623.76
Професионални MicroSDXC 512GB Работи за Aukey DR01Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s) Неодамнешно
Професионални MicroSDXC 512GB Работи за Aukey DR01Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Aukey DR01!.Кингстон е н

DEN 3359.76
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за Nokia Lumia 521Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. Неодамнешно
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за Nokia Lumia 521Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон.

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Nokia Lumia 521!.Кингстон

DEN 719.76
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Kyocera Torque Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs) Неодамнешно
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Kyocera Torque Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHSI 104 MB / s, ова бара компатибилни уреди

DEN 599.76
Ултра 128GB MicroSDXC Работи за Samsung СМ-J730F/DS Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs) Неодамнешно
Ултра 128GB MicroSDXC Работи за Samsung СМ-J730F/DS Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Врз основа на внатрешни тестирање.Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работнат

DEN 1079.76
iFlash Quad MicroSD Адаптер iPod 5G 6G 7G Видео Класичен До 4x Микро SD Картички Неодамнешно
iFlash Quad MicroSD Адаптер iPod 5G 6G 7G Видео Класичен До 4x Микро SD Картички

На оваа аукција вклучува 1x i Flash Quad MicroSD Адаптер кој ќе ви овозможи да се конвертира вашиот i Pod Видео (5 / 5.5

DEN 1391.76
Ултра 128GB MicroSDXC Работи за LG Магна Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs) Неодамнешно
Ултра 128GB MicroSDXC Работи за LG Магна Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

000 Фотографии една Минута!До 120 MB / s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики

DEN 1079.76
MEMZI ПРО 32GB Class 10 90MB/s Микро SDHC Мемориска Картичка со SD Адаптер за Sony камери и видео камери HDR-CX Неодамнешно
MEMZI ПРО 32GB Class 10 90MB/s Микро SDHC Мемориска Картичка со SD Адаптер за Sony камери и видео камери HDR-CX

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

DEN 311.76
SanDisk Екстремни 128 GB microSDXC, SDSQXA1-128G-AN6MA Неодамнешно
SanDisk Екстремни 128 GB microSDXC, SDSQXA1-128G-AN6MA

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

DEN 599.76
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за Samsung Galaxy AvantCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. Неодамнешно
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за Samsung Galaxy AvantCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон.

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Самсунг Galaxy Avant!.Кин

DEN 719.76