Movo MA5SP 3,5 мм TRRS Пушка Микрофон за iPhone или Android Уреди - Omnidirectional Микрофон на Телефонот за 180° Ротација - Мини Патување паметен Телефон Микрофон за Видео, Vlogging, Интервју, П

Movo MA5SP 3,5 мм TRRS Пушка Микрофон за iPhone или Android Уреди - Omnidirectional Микрофон на Телефонот за

DEN 598.80

Неодамнешно

Това е достапна

ПРО АУДИО ВО ВАШИОТ ЏЕБ : компактен микрофон за i Phone и Android, кој се вклопува во вашата дланка и ви дава аудио квалитет што очекувате од професионален пушка микрофон.Фати јасни и фокусирани аудио директно до вашиот паметен телефон или мобилен уред.МИКРОФОН РОТАЦИЈА : микрофонот е монтиран на завртување за 180° ротација, што ќе ви овозможи да се беспрекорно промена предмети или звучни извори на мува.УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : Поврзете оваа мини микрофон веднаш со било 3.5 mm TRRS паметен уред, вклучувајќи ги и Android телефоните, i Pad и i Phone (модели на i Phone 7 и повисоко се поврзете преку осветлување 3,5 мм адаптер, се продава одделно).OMNIDIRECTIONAL ПИКАП : Мини микрофон доловува кристално јасен звук во рамките на 3-нога пикап опсег, совршен за снимање на видео додека патуваат, vlogging, снимање музика, нарација, интервјуа, ASMR, и многу повеќе.За снимање на квалитет на аудиото на оддалеченост повеќе од 3 метри, проверете го нашиот продавницата за повеќе снимањето решенија. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : Имаме твојот грб!Нашите производи се дизајнирани за да се олесни вашиот технички проблеми, не додадете на нив.Нашите пријателски НАС-Базирани поддршка тим е тука да ви помогне.

Додатоци на производот

Tachiuwa Двојна 3,5 мм Микрофони и Аудио Микрофон/USB-C Адаптер Додатоци за DJI Камера Неодамнешно
Tachiuwa Двојна 3,5 мм Микрофони и Аудио Микрофон/USB-C Адаптер Додатоци за DJI Камера

Компатибилност : аудио адаптер е специјално дизајниран за DJI Osmo Акција камера.Тоа ви носи одличен говоре

DEN 1202.40
Sony ECMCG60 Пушка Микрофон (Црна) Неодамнешно
Sony ECMCG60 Пушка Микрофон (Црна)

Висок аудио квалитет и супер cardioid directivity, Супер cardioid directivity изолатите одредени звучни извори, Широк комп�

DEN 5952.00
Movo VXR3031 Пушка Микрофон - Supercardioid На Камерата Пушка Микрофон со 2-Чекор Високо-Pass Филтер, 3-Фаза Неодамнешно
Movo VXR3031 Пушка Микрофон - Supercardioid На Камерата Пушка Микрофон со 2-Чекор Високо-Pass Филтер, 3-Фаза

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 1918.80
3.5 mm Omnidirectional Безжичен Микрофон Lavalier Микрофони за dslr фото Апарати, Camcorders, CaMixer, SmartMixer, Неодамнешно
3.5 mm Omnidirectional Безжичен Микрофон Lavalier Микрофони за dslr фото Апарати, Camcorders, CaMixer, SmartMixer,

tiktok You Tube Видео Снимка Микрофон Професионални Omnidirectional Кондензаторот Микрофон Бучава Поништување на Ми�

DEN 163.68
Се возеле VideoMic Мене Компактен TRRS Cardioid Мини-Пушка Микрофон за паметни телефони Неодамнешно
Се возеле VideoMic Мене Компактен TRRS Cardioid Мини-Пушка Микрофон за паметни телефони

Компактен TRRS cardioid микрофон наменет за i OS уреди и паметни телефони; Фреквентен Опсег 100 Hz 20k Hz 3,5 mm приклуч

DEN 743.76
USB-C Безжична Lavalier Микрофон Систем на Samsung, Huawei, LG, Saramonic Blink500 ПРО B6, за MacBook, КОМПЈУТЕР, Неодамнешно
USB-C Безжична Lavalier Микрофон Систем на Samsung, Huawei, LG, Saramonic Blink500 ПРО B6, за MacBook, КОМПЈУТЕР,

Saramonic Blink500 Про системНеверојатно лесен, ultracompact и лесензакористење безжичен микрофон систем за 2 луѓе.Ми�

DEN 4776.00
Joby GorillaPod Мобилни Екипаж за паметни телефони Vlogging Пакет со H&A VideoMini Компактен На-Камера Микрофон, Неодамнешно
Joby GorillaPod Мобилни Екипаж за паметни телефони Vlogging Пакет со H&A VideoMini Компактен На-Камера Микрофон,

JOBY Gorilla Pod Мобилни Екипаж (JB01533) 2x 6Приклучок за Оружје со 1 / 4 "20 Конекции Плус 2 Ладно Чевли Месеци Go Pro Пла

DEN 1198.80
EACHSHOT Vlogging Комплет за iPhone паметен Телефон Андроид мобилен телефон w/Vlog Микрофон Микрофон/LED Светло/Tripod Неодамнешно Најдобра цена
EACHSHOT Vlogging Комплет за iPhone паметен Телефон Андроид мобилен телефон w/Vlog Микрофон Микрофон/LED Светло/Tripod

【LED Светло】паметен Телефон, камера за видео комплет со LED светло, 2000m Ah литиум батерија, со Cна полнење ти

DEN 1679.76
YLLIFE 2.4 G Безжична Lavalier Микрофон, OLED Компактен Безжичен Микрофон Систем Предавателот и Приемникот Неодамнешно
YLLIFE 2.4 G Безжична Lavalier Микрофон, OLED Компактен Безжичен Микрофон Систем Предавателот и Приемникот

МАЛИ & ПРЕНОСНИ Ова Lavalier Безжичен Микрофон, многу е удобен и ненаметлива да се користи, и може да се став�

DEN 1581.60
Movo VXR10-PRO Надворешни Видео Микрофон за Osmo Џеб, Камера, паметни телефони, со Rycote Lyre Шок Планината Неодамнешно Најдобра цена
Movo VXR10-PRO Надворешни Видео Микрофон за Osmo Џеб, Камера, паметни телефони, со Rycote Lyre Шок Планината

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 1438.80
iPhone 12 Безжични Lavalier Микрофон Систем на Apple, iOS Уреди, Saramonic Blink500 ПРО Б4, за MacBook, КОМПЈУТЕР, Неодамнешно
iPhone 12 Безжични Lavalier Микрофон Систем на Apple, iOS Уреди, Saramonic Blink500 ПРО Б4, за MacBook, КОМПЈУТЕР,

Saramonic Blink500 Про системНеверојатно лесен, ultracompact и лесензакористење безжичен микрофон систем за 2 луѓе.Ми�

DEN 10500.00
Дигитална Камера Надворешен Микрофон Компатибилен со Panasonic Lumix DMC-GX85 Mirrorless Дигиталната Камера, Неодамнешно
Дигитална Камера Надворешен Микрофон Компатибилен со Panasonic Lumix DMC-GX85 Mirrorless Дигиталната Камера,

Производ Нагласува : Supercardioid & Cardioid Поларните Модели, Трајни АлуминиумЛегура Изградба, Powered by Фантом или �

DEN 3096.00
CaTeFo FO-G4 UHF Безжична Lavalier Микрофон Систем, 8 Канал Clip-за Omnidirectional Lapel Микрофон за dslr Неодамнешно
CaTeFo FO-G4 UHF Безжична Lavalier Микрофон Систем, 8 Канал Clip-за Omnidirectional Lapel Микрофон за dslr

【ПРОФЕСИОНАЛНИ UHF СИСТЕМ】 Професионални UHF безжична lavalier микрофон доаѓа со 8 канали за вашиот dslr фото, в

DEN 1918.80