HP EliteDesk 705 G5 Десктоп Компјутер AMD Athlon ПРО 8GB RAM меморија SSD 256GB - AMD Athlon ПРО 300GE Dual-core - AMD Radeon Вега 3 Графика - Keyboard & Mouse Вклучени - Desktop Мини Форма Фактор - Windows

HP EliteDesk 705 G5 Десктоп Компјутер AMD Athlon ПРО 8GB RAM меморија SSD 256GB - AMD Athlon ПРО 300GE Dual-core

DEN 16751.76

Неодамнешно

Това е достапна

Процесор Производителот : AMD.Процесор Тип : Athlon ПРО.Процесор Модел : 300 GE.Процесор Core : Dual-core (2 Кор).Процесорот : 3.40 GHz.Искуство на нашите најмоќните AMD врз основа USFF бизнис-класа десктоп КОМПЈУТЕР.Со високи перформанси HP Elite Desk 705 Десктоп Мини има вграден безбедност и управливост во компактен дизајн кој одговара на вашиот модерен работното место.Мини КОМПЈУТЕР во големината само се Справи со тешки предизвици со AMD Ryzen PRO процесор и висок капацитет на складирање.Изградба на универзумот околу вашиот Мини Прошири вашето искуство со факултативниот HP Mini додатоци кои се поедностави монтажа и обезбедување на вашиот уред.Да зачувате простор со прикачување на вашиот Мини зад HP Elite Display.Насочат каблирање со USB-C и изборни HP Напојување Држачот.Enhanced data и уред безбедност Се многу безбедна PC засилен со целосна HP security suite.Продавница и да го заклучите вашиот Мини и кабелот за напојување во факултативниот HP Заклучување Кутија.Направи управување со уредот лесно со AMD ЦРТИЧКА и поддршка за KVM (БИОС).Нека ништо не стојат во вашиот начин Моќ низ вашиот ден со Windows 10 Ујп и моќни безбедност, соработка и поврзување карактеристики од HP.HP Сигурни Смисла на малициозен софтвер се развива брзо и традиционалните антивирус не може секогаш да се признае нови напади.Заштитете го вашиот PC против никогаш не е пред-видено напади со HP Сигурни Смисла, кој се користи длабоко учење АИ да се обезбеди исклучителни заштита против напредни малициозен софтвер.Заштита на критичните безбедносни процеси Чувајте ги вашите критични апликации и процеси работи дури и ако малициозен софтвер се обидува да го затвори ги надолу со лекување заштита на HP Сигурни Работи.Обновување на поедноставен Напредни малициозен софтвер напади може да го уништи вашиот оперативен СИСТЕМ и да ја наруши вашиот бизнис.HP Сигурни дека се Опорави Gen2 обезбедува брз, безбеден и автоматска наплата на вашиот оперативен СИСТЕМ само со некоја мрежна конекција, така што може да се минимизира престој и да се вратам на бизнис брзо.Пребарувате самоуверено да ги заштитите вашиот КОМПЈУТЕР од веб-сајтови и се само за читање на Microsoft Office и PDF додатоци со вградени малициозен софтвер, ransomware, или viru The производ е повеќе напон компатибилен дека напон организира is100-240 V.

Додатоци на производот

Fanless Индустриски Компјутер, IPC, Мини КОМПЈУТЕР, 10 Windows или Linux Ubuntu, Intel Core I7 8550U 8565U Неодамнешно
Fanless Индустриски Компјутер, IPC, Мини КОМПЈУТЕР, 10 Windows или Linux Ubuntu, Intel Core I7 8550U 8565U

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2591.76
Индустриски Вграден КОМПЈУТЕР, Fanless Мини Компјутер, IPC, Intel I5 1035G1, IM09, WOL, PXE Поддржани, ACWiFi/BT/2LAN/2HDMI/2COM, Неодамнешно
Индустриски Вграден КОМПЈУТЕР, Fanless Мини Компјутер, IPC, Intel I5 1035G1, IM09, WOL, PXE Поддржани, ACWiFi/BT/2LAN/2HDMI/2COM,

Придвижуван од 10 генерација intel core i5 1035g1 процесор, што се применува на широк спектар на индустриски апли�

DEN 10607.76
Kettop Високи Перформанси Бизнис Мини Компјутер Mi3855B Intel Celeron 3855U,1.6 Ghz (16Gb Ddr4 Ram меморија Неодамнешно
Kettop Високи Перформанси Бизнис Мини Компјутер Mi3855B Intel Celeron 3855U,1.6 Ghz (16Gb Ddr4 Ram меморија

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 9624.00
Beelink SER3 Мини PC Desktop Компјутерски Игри Канцеларија со AMD 7 3750H Турбо 4Ghz 3 Кеш 4C8T Вега 10 Графика Неодамнешно
Beelink SER3 Мини PC Desktop Компјутерски Игри Канцеларија со AMD 7 3750H Турбо 4Ghz 3 Кеш 4C8T Вега 10 Графика

Beelink е страствен верник и брка на технологија, иновации и револуцијата, со цел за промена на вашиот живот

DEN 1380.00
Linux Мини Pc Kettop Mi8145C6 Intel Core I3-8145U (8Gb Ddr3 Ram меморија 128Gb Ssd) Дом и Бизнис Десктоп Компјутер, Неодамнешно
Linux Мини Pc Kettop Mi8145C6 Intel Core I3-8145U (8Gb Ddr3 Ram меморија 128Gb Ssd) Дом и Бизнис Десктоп Компјутер,

1 HD+1 VGA+1 ДП+4 USB3.0+4 USB2.0+6 COM+2 LAN.Intel 8 Генералот Core i38145 U Виски Езеро СПЦ Процесор Default 8145 U DualCore 15 W Процесор, 4 МИЛ

DEN 1572.00
Fanless Мини КОМПЈУТЕР, Десктоп Компјутер, HTPC, Нано Kodi Кутија, Intel Quad Core N3520, 10 Windows или Linux Неодамнешно
Fanless Мини КОМПЈУТЕР, Десктоп Компјутер, HTPC, Нано Kodi Кутија, Intel Quad Core N3520, 10 Windows или Linux

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 8687.76
HUNSN 15 ПРЕДВОДЕНА Индустриски 2MM Вградени Панел КОМПЈУТЕР, 5 Wire Resistive Touch Screen, Intel 3th Core Неодамнешно
HUNSN 15 ПРЕДВОДЕНА Индустриски 2MM Вградени Панел КОМПЈУТЕР, 5 Wire Resistive Touch Screen, Intel 3th Core

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 20687.76
MINISFORUM Elitemini X500 Мини PC AMD Ryzen 7 5700G Десктоп Компјутер, DDR4 16G RAM меморија+512G SSD, HDMI/ДП Неодамнешно Најдобра цена
MINISFORUM Elitemini X500 Мини PC AMD Ryzen 7 5700G Десктоп Компјутер, DDR4 16G RAM меморија+512G SSD, HDMI/ДП

【Одлични Перформанси】: На X500 Мини КОМПЈУТЕР е мала Десктоп Кула Компјутер со AMD Ryzen 7 5700 G (8 C / 16 T до 4.6 Ghz)

DEN 20397.84
Заштеда на трошоци Vmware/Citrix Поддршка на Мали Десктоп Компјутер Мини КОМПЈУТЕР со AMD 1450 DDR3+Msata SSD Неодамнешно
Заштеда на трошоци Vmware/Citrix Поддршка на Мали Десктоп Компјутер Мини КОМПЈУТЕР со AMD 1450 DDR3+Msata SSD

Број На Модел : Partaker C6 CPU : AMD A61450 Quad Core 4 Конци 1.01.4 G Меморија : 1 DDR3 1333 / 1600 MAX : 8 G RAM меморија.Складирање : 1Msata SSD

DEN 4823.76
HP 600 G2 Микро Компјутер Мини Кула за PC (Intel Quad Core i7-6700T, 16GB DDR4 Ram меморија, 256GB Цврста Состојба Неодамнешно
HP 600 G2 Микро Компјутер Мини Кула за PC (Intel Quad Core i7-6700T, 16GB DDR4 Ram меморија, 256GB Цврста Состојба

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 9935.28
Venoen Мини NUC PC Core i7 9750H,Десктоп Безжична Мини Компјутер,Windows 10 про,16GB DDR4 RAM меморија,500GB Неодамнешно
Venoen Мини NUC PC Core i7 9750H,Десктоп Безжична Мини Компјутер,Windows 10 про,16GB DDR4 RAM меморија,500GB

2 Wifi Слот одборот и Внатре Wifi Антени, преинсталиран Двојна Бенд wifi anf bluetooth 4.8 GHz), 16 MB кеш, 8 јадра 16 конци, UHD

DEN 15264.00
Fanless Мини КОМПЈУТЕР, Десктоп Компјутер, HTPC, Нано Kodi Кутија, Intel Quad Core N3520, 10 Windows или Linux Неодамнешно
Fanless Мини КОМПЈУТЕР, Десктоп Компјутер, HTPC, Нано Kodi Кутија, Intel Quad Core N3520, 10 Windows или Linux

Компактен, целосно функционална, сите моќ и функционалноста на десктоп компјутер во компактен, стилски

DEN 8663.76
HP EliteDesk 800 G2 Десктоп Мини Бизнис КОМПЈУТЕР, Intel Quad-Core i5-6500T до 3.1 G,16G DDR4,240G SSD,VGA,ДП,Победа Неодамнешно
HP EliteDesk 800 G2 Десктоп Мини Бизнис КОМПЈУТЕР, Intel Quad-Core i5-6500T до 3.1 G,16G DDR4,240G SSD,VGA,ДП,Победа

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 5519.76
Velztorm Ferrux Обичај Изградена Игри Десктоп КОМПЈУТЕР (AMD Ryzen 9-5900X 12-Core, 128GB RAM меморија, 2x8TB Неодамнешно
Velztorm Ferrux Обичај Изградена Игри Десктоп КОМПЈУТЕР (AMD Ryzen 9-5900X 12-Core, 128GB RAM меморија, 2x8TB

【Надгради】 Печат е отворена за Хардвер / Софтвер се надополни само за подобрување на перформансите.Не �

DEN 16439.76
Fanless Axon LAN Мини PC Стап, Intel Близнаци Езеро 41 Серија Процесор, Windows 10 Про, 8GB RAM меморија + Неодамнешно
Fanless Axon LAN Мини PC Стап, Intel Близнаци Езеро 41 Серија Процесор, Windows 10 Про, 8GB RAM меморија +

ПРЕНОСНИ СИСТЕМОТ : Axon Стап е опремен со Intel Близнаци Езеро серија натоварен со Windows 10 Pro оперативниот сис

DEN 5256.00
Мини КОМПЈУТЕР со Windows 10 Про, Мини Десктоп Компјутер Intel Celeron J4125 8GB DDR4 128GB SSD 4K, HDMI x2, Неодамнешно Најдобра цена
Мини КОМПЈУТЕР со Windows 10 Про, Мини Десктоп Компјутер Intel Celeron J4125 8GB DDR4 128GB SSD 4K, HDMI x2,

✔"Ултра Висока ефикасност Процесор+Вграден Вентилатор"KAMRUI мини pc опремен со Intel Celeron J4125 процесор 4 quad core,

DEN 4752.00
CHUWI HeroBox Pro Мини КОМПЈУТЕР,Win10 Мини Desktop Computer PC Ултра Мал КОМПЈУТЕР со Intel Џаспер Езеро N4500 Неодамнешно Најдобра цена
CHUWI HeroBox Pro Мини КОМПЈУТЕР,Win10 Мини Desktop Computer PC Ултра Мал КОМПЈУТЕР со Intel Џаспер Езеро N4500

VGA и HD port се исто така availble, и HD пристаниште пристаниште може да излез 4 K, 60 FPS видео.кој им овозможува на snap

DEN 4776.00