Celeron 2955U Fanless КОМПЈУТЕР, Мини Кутија КОМПЈУТЕР, HTPC, Десктоп КОМПЈУТЕР со 6 USB VGA HDMI RJ45 МИКРОФОН SPK WiFi Вклучени

Celeron 2955U Fanless КОМПЈУТЕР, Мини Кутија КОМПЈУТЕР, HTPC, Десктоп КОМПЈУТЕР со 6 USB VGA HDMI RJ45 МИКРОФОН

DEN 830.40

Неодамнешно

Това е достапна

Целосно Алуминиумска Легура Сребрена/Црна/Сина боја школка, Исклучителна производство занает на надворешниот дизајн со висок квалитет и стабилни перформанси, тенок димензија 173*127*39 MM.Fanless систем без вентилаторот за ладење, без било какви потешкотии, работат како додека 24 часа.Може да застане страна на слободен заграда или може да се монтира врати на монитор или ѕид.Две Кенсингтон Брава дупки нека уред на повеќе безбедно во училиште, канцеларија, хотел итн.Гаранција : 1 година : бесплатно, 2-3year : половина на испорака на трошоците, >3year цитат според точно статус.

Додатоци на производот

HP EliteDesk 800 G2 Десктоп Мини Бизнис КОМПЈУТЕР, Intel Quad-Core i5-6500T до 3.1 G,16G DDR4,240G SSD,VGA,ДП,Победа Неодамнешно
HP EliteDesk 800 G2 Десктоп Мини Бизнис КОМПЈУТЕР, Intel Quad-Core i5-6500T до 3.1 G,16G DDR4,240G SSD,VGA,ДП,Победа

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 5519.76
Шатл Мини PC 10 Windows Pro | Intel i3 | 8GB, 240GB SSD | Десктоп Компјутер | Wi-Fi | Bluetooth | Gigabit Ethernet Неодамнешно
Шатл Мини PC 10 Windows Pro | Intel i3 | 8GB, 240GB SSD | Десктоп Компјутер | Wi-Fi | Bluetooth | Gigabit Ethernet

[ Систем ] Intel i35005 U 8 GB DDR3 L RAM меморија 480 GB SSD Wi Fi Подготвени + Bluetooth Windows 10 Дома 64битна Дополнителна Меморија

DEN 6456.00
Velztorm Ferrux Обичај Изградена Игри Десктоп КОМПЈУТЕР (AMD Ryzen 9-5900X 12-Core, 128GB RAM меморија, 2x8TB Неодамнешно
Velztorm Ferrux Обичај Изградена Игри Десктоп КОМПЈУТЕР (AMD Ryzen 9-5900X 12-Core, 128GB RAM меморија, 2x8TB

【Надгради】 Печат е отворена за Хардвер / Софтвер се надополни само за подобрување на перформансите.Не �

DEN 16439.76
Beelink SER3 Мини PC Desktop Компјутерски Игри Канцеларија со AMD 7 3750H Турбо 4Ghz 3 Кеш 4C8T Вега 10 Графика Неодамнешно
Beelink SER3 Мини PC Desktop Компјутерски Игри Канцеларија со AMD 7 3750H Турбо 4Ghz 3 Кеш 4C8T Вега 10 Графика

Beelink е страствен верник и брка на технологија, иновации и револуцијата, со цел за промена на вашиот живот

DEN 1380.00
Мини Компјутери,HYSTOU 10 Windows Pro(64-битна) Десктоп PC Игри Quad Core i5-10210U со 32GB DDR4 512GB SSD,Gigabit Неодамнешно
Мини Компјутери,HYSTOU 10 Windows Pro(64-битна) Десктоп PC Игри Quad Core i5-10210U со 32GB DDR4 512GB SSD,Gigabit

HYSTOU мини компјутер ги задоволува било дневна забава и работа потреби.ATPs најновите DDR4 модули се обезбеди

DEN 18717.12
Fanless Мини КОМПЈУТЕР, Десктоп Компјутер, HTPC, Нано Kodi Кутија, Intel Quad Core N3520, 10 Windows или Linux Неодамнешно
Fanless Мини КОМПЈУТЕР, Десктоп Компјутер, HTPC, Нано Kodi Кутија, Intel Quad Core N3520, 10 Windows или Linux

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 8687.76
Venoen Мини NUC PC Core i7 9750H,Десктоп Безжична Мини Компјутер,Windows 10 про,16GB DDR4 RAM меморија,500GB Неодамнешно
Venoen Мини NUC PC Core i7 9750H,Десктоп Безжична Мини Компјутер,Windows 10 про,16GB DDR4 RAM меморија,500GB

2 Wifi Слот одборот и Внатре Wifi Антени, преинсталиран Двојна Бенд wifi anf bluetooth 4.8 GHz), 16 MB кеш, 8 јадра 16 конци, UHD

DEN 15264.00
Најдобри Мини Pc Kettop Mi4305C6 Intel Celeron 4305U (4Gb Ddr3 Ram меморија Ssd 256Gb) Дом и Бизнис Десктоп Неодамнешно
Најдобри Мини Pc Kettop Mi4305C6 Intel Celeron 4305U (4Gb Ddr3 Ram меморија Ssd 256Gb) Дом и Бизнис Десктоп

1 HD+1 VGA+1 ДП+4 USB3.0+4 USB2.0+6 COM+2 LAN.Intel 8 Генералот Celeron Виски Езеро СПЦ Процесор Default 4305 U DualCore 15 W Процесор, 2.2 Ghz...

DEN 2203.20
CHUWI HeroBox Pro Мини КОМПЈУТЕР,Win10 Мини Desktop Computer PC Ултра Мал КОМПЈУТЕР со Intel Џаспер Езеро N4500 Неодамнешно Најдобра цена
CHUWI HeroBox Pro Мини КОМПЈУТЕР,Win10 Мини Desktop Computer PC Ултра Мал КОМПЈУТЕР со Intel Џаспер Езеро N4500

VGA и HD port се исто така availble, и HD пристаниште пристаниште може да излез 4 K, 60 FPS видео.кој им овозможува на snap

DEN 4776.00
Мини PC CHUWI HeroBox Windows 10 Мини Desktop Computer PC, Intel Celeron J4125 8GB LPDDR4 SSD 256GB,4K, HDMI,Micro Неодамнешно Најдобра цена
Мини PC CHUWI HeroBox Windows 10 Мини Desktop Computer PC, Intel Celeron J4125 8GB LPDDR4 SSD 256GB,4K, HDMI,Micro

11 ac Двојна Бенд 2.Континуирано 4час во употреба, таа останува 34℃.4 G 5 G WiFi, нуди брзини до 450 Mbps на 2.✔ Ефекти�

DEN 3875.76
Linux Мини Pc Kettop Mi8145C6 Intel Core I3-8145U (8Gb Ddr3 Ram меморија 128Gb Ssd) Дом и Бизнис Десктоп Компјутер, Неодамнешно
Linux Мини Pc Kettop Mi8145C6 Intel Core I3-8145U (8Gb Ddr3 Ram меморија 128Gb Ssd) Дом и Бизнис Десктоп Компјутер,

1 HD+1 VGA+1 ДП+4 USB3.0+4 USB2.0+6 COM+2 LAN.Intel 8 Генералот Core i38145 U Виски Езеро СПЦ Процесор Default 8145 U DualCore 15 W Процесор, 4 МИЛ

DEN 1572.00
HUNSN 15 ПРЕДВОДЕНА Индустриски 2MM Вградени Панел КОМПЈУТЕР, 5 Wire Resistive Touch Screen, Intel 3th Core Неодамнешно
HUNSN 15 ПРЕДВОДЕНА Индустриски 2MM Вградени Панел КОМПЈУТЕР, 5 Wire Resistive Touch Screen, Intel 3th Core

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 20687.76
Мини КОМПЈУТЕР со Windows 10 Про, Мини Десктоп Компјутер Intel Celeron J4125 8GB DDR4 128GB SSD 4K, HDMI x2, Неодамнешно Најдобра цена
Мини КОМПЈУТЕР со Windows 10 Про, Мини Десктоп Компјутер Intel Celeron J4125 8GB DDR4 128GB SSD 4K, HDMI x2,

✔"Ултра Висока ефикасност Процесор+Вграден Вентилатор"KAMRUI мини pc опремен со Intel Celeron J4125 процесор 4 quad core,

DEN 4752.00
Мини PC CHUWI RzBox AMD Ryzen™ 9 4900H Windows 10 | DDR4 16GB+SSD 512GB 8 јадра 16 Теми Игри Десктоп Компјутер Неодамнешно
Мини PC CHUWI RzBox AMD Ryzen™ 9 4900H Windows 10 | DDR4 16GB+SSD 512GB 8 јадра 16 Теми Игри Десктоп Компјутер

【Моќни Перформанси】Rz Box Мини PC Напојува од страна на AMD Ryzen9 4900 H процесор 8 Јадра 16 Конци, Турбо фреквенци

DEN 1526.40
Fanless Мини КОМПЈУТЕР, Десктоп Компјутер, HTPC, Нано Kodi Кутија, Intel Quad Core N3520, 10 Windows или Linux Неодамнешно
Fanless Мини КОМПЈУТЕР, Десктоп Компјутер, HTPC, Нано Kodi Кутија, Intel Quad Core N3520, 10 Windows или Linux

Компактен, целосно функционална, сите моќ и функционалноста на десктоп компјутер во компактен, стилски

DEN 8663.76
Kettop Високи Перформанси Бизнис Мини Компјутер Mi3855B Intel Celeron 3855U,1.6 Ghz (16Gb Ddr4 Ram меморија Неодамнешно
Kettop Високи Перформанси Бизнис Мини Компјутер Mi3855B Intel Celeron 3855U,1.6 Ghz (16Gb Ddr4 Ram меморија

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 9624.00
HP 600 G2 Микро Компјутер Мини Кула за PC (Intel Quad Core i7-6700T, 16GB DDR4 Ram меморија, 256GB Цврста Состојба Неодамнешно
HP 600 G2 Микро Компјутер Мини Кула за PC (Intel Quad Core i7-6700T, 16GB DDR4 Ram меморија, 256GB Цврста Состојба

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 9935.28
Заштеда на трошоци Vmware/Citrix Поддршка на Мали Десктоп Компјутер Мини КОМПЈУТЕР со AMD 1450 DDR3+Msata SSD Неодамнешно
Заштеда на трошоци Vmware/Citrix Поддршка на Мали Десктоп Компјутер Мини КОМПЈУТЕР со AMD 1450 DDR3+Msata SSD

Број На Модел : Partaker C6 CPU : AMD A61450 Quad Core 4 Конци 1.01.4 G Меморија : 1 DDR3 1333 / 1600 MAX : 8 G RAM меморија.Складирање : 1Msata SSD

DEN 4823.76
Fanless Индустриски Компјутер, IPC, Мини КОМПЈУТЕР, 10 Windows или Linux Ubuntu, Intel I5 1135G7, IM03, AC Неодамнешно
Fanless Индустриски Компјутер, IPC, Мини КОМПЈУТЕР, 10 Windows или Linux Ubuntu, Intel I5 1135G7, IM03, AC

Powered by intel quad core i5 1135g7 процесор, што се применува на широк спектар на индустриски апликации, 7 x 24 часа на ст

DEN 14015.76
Индустриски Вграден КОМПЈУТЕР, Fanless Мини Компјутер, IPC, Intel I5 1035G1, IM09, WOL, PXE Поддржани, ACWiFi/BT/2LAN/2HDMI/2COM, Неодамнешно
Индустриски Вграден КОМПЈУТЕР, Fanless Мини Компјутер, IPC, Intel I5 1035G1, IM09, WOL, PXE Поддржани, ACWiFi/BT/2LAN/2HDMI/2COM,

Придвижуван од 10 генерација intel core i5 1035g1 процесор, што се применува на широк спектар на индустриски апли�

DEN 10607.76
Beelink SEi8 Мини PC 8 Генерација Intel i5-8279U Процесор,(до 4.1 GHz) 10 Windows Pro Мини Компјутер со 8G Неодамнешно
Beelink SEi8 Мини PC 8 Генерација Intel i5-8279U Процесор,(до 4.1 GHz) 10 Windows Pro Мини Компјутер со 8G

【ВисокаПерформанси, Процесор】 : Beelink SEi8 преинсталиран со Windows 10 Pro (64bit), и вграден побрзо 8 Генерација intel

DEN 11016.00
Мини Компјутери,HYSTOU 10 Windows Pro(64-битна) Десктоп PC Игри Quad Core i5-10210U со 8GB DDR4 SSD 256GB,Gigabit Неодамнешно
Мини Компјутери,HYSTOU 10 Windows Pro(64-битна) Десктоп PC Игри Quad Core i5-10210U со 8GB DDR4 SSD 256GB,Gigabit

Во исто време, со цел да се подобри пластичност на производот, HYSTOU, исто така, ќе се обезбеди мини компјут

DEN 13031.76
Fanless Индустриски Компјутер, IPC, Мини КОМПЈУТЕР, 10 Windows или Linux Ubuntu, Intel Core I7 8550U 8565U Неодамнешно
Fanless Индустриски Компјутер, IPC, Мини КОМПЈУТЕР, 10 Windows или Linux Ubuntu, Intel Core I7 8550U 8565U

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2591.76
MINISFORUM Elitemini X500 Мини PC AMD Ryzen 7 5700G Десктоп Компјутер, DDR4 16G RAM меморија+512G SSD, HDMI/ДП Неодамнешно Најдобра цена
MINISFORUM Elitemini X500 Мини PC AMD Ryzen 7 5700G Десктоп Компјутер, DDR4 16G RAM меморија+512G SSD, HDMI/ДП

【Одлични Перформанси】: На X500 Мини КОМПЈУТЕР е мала Десктоп Кула Компјутер со AMD Ryzen 7 5700 G (8 C / 16 T до 4.6 Ghz)

DEN 20397.84
Fanless Axon LAN Мини PC Стап, Intel Близнаци Езеро 41 Серија Процесор, Windows 10 Про, 8GB RAM меморија + Неодамнешно
Fanless Axon LAN Мини PC Стап, Intel Близнаци Езеро 41 Серија Процесор, Windows 10 Про, 8GB RAM меморија +

ПРЕНОСНИ СИСТЕМОТ : Axon Стап е опремен со Intel Близнаци Езеро серија натоварен со Windows 10 Pro оперативниот сис

DEN 5256.00