PANASONIC LUMIX Г-7 4K Mirrorless Камера, со 14-140mm Моќ O. I. S. Леќа, 16 милиони точки, 3 Инчен Допир LCD, DMC-G7HK (САД ЦРНА) со преминат преку 64 GB Memory Card

PANASONIC LUMIX Г-7 4K Mirrorless Камера, со 14-140mm Моќ O. I. S. Леќа, 16 милиони точки, 3 Инчен Допир LCD,

DEN 2591.76

Неодамнешно

Това е достапна

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Врвен DSLM квалитет на сликата без големо и губење на традиционалните DSLRs.Никогаш не ги пропуштајте фотографија со три уникатен 4 K Ултра HD Видео го паузирате и да го спаси 4 K Фото Режими.Идеален за Полна 1080p HDD, Ултра 2160p HD, 3 D и 4 K за снимање на видео клип.Оперативен Температурата од -25°C(-13°F) до 85°C(185°F).До 95/60 MB/s ; Минимална постојана 30 Mb/s пишување брзина гарантира за реално време за снимање на видео клип.

Додатоци на производот

Canon EOS M100 Mirrorless Дигитална Камера со 15-45mm Леќа (Црн) (2209C011) + Canon EF-M Леќа Адаптер + 4K Неодамнешно
Canon EOS M100 Mirrorless Дигитална Камера со 15-45mm Леќа (Црн) (2209C011) + Canon EF-M Леќа Адаптер + 4K

Со вградениот WiFi, NFC, и Bluetooth, 24.1 fps Снимање и ISO 25600 Креативни Помогне и Авто Режим на Портрет EFM 1545mm f / 3.Или

DEN 910.80
Canon EOS RP Mirrorless Дигитална Камера (Тело Само) (3380C002) + Канон RF 24-70mm Леќа + 4K Монитор + Pro Неодамнешно
Canon EOS RP Mirrorless Дигитална Камера (Тело Само) (3380C002) + Канон RF 24-70mm Леќа + 4K Монитор + Pro

Пакетот Вклучува : 1 x Canon EOS RP Mirrorless Дигитална Камера (Тело Само), 1 x Канон RF 2470mm f / 2.8 L Е USM Леќа, 1 x Lilliput A7 S 7" Fu

DEN 1644.00
Олимп OM-D E-M10 Mark III Камера Тело (Црна), Wi-Fi Вклучено 4K Видео со 14-150mm F4.0-5.6 II Објективот Неодамнешно
Олимп OM-D E-M10 Mark III Камера Тело (Црна), Wi-Fi Вклучено 4K Видео со 14-150mm F4.0-5.6 II Објективот

Во телото, 5 оска на сликата за стабилизација blur слободни фотографии и мазна 4 K видео 16 Мегапиксели Live MOS �

DEN 19176.00
Fujifilm X-E3 Mirrorless Дигиталната Камера, Сребро (А Телото Само) Неодамнешно
Fujifilm X-E3 Mirrorless Дигиталната Камера, Сребро (А Телото Само)

24.3 ПРАТЕНИК APSC XТранс CMOS III сензор и високи перформанси x Pro процесор со висока брзина сликата обработка н

DEN 16798.80
Canon EOS R6 Mirrorless Дигитална Камера со 24-105mm f/4L Леќа (4082C012) + 4K Монитор + Canon EF 24-70mm Леќа Неодамнешно
Canon EOS R6 Mirrorless Дигитална Камера со 24-105mm f/4L Леќа (4082C012) + 4K Монитор + Canon EF 24-70mm Леќа

8 L II USM Lens1 x Sony MDR7506 Hreadphones1 x Канон Планината Адаптер EFEOS R1 x АудиоТехника ПРО 24 CM Стерео Кондензаторот Microphon

DEN 2376.00
Pentax Q10 Mirrorless Дигитална Камера со 3-Инчен LCD екран зум објектив комплет 12.4 ПРАТЕНИК (ЦРВЕНА) (СТАРИОТ Неодамнешно
Pentax Q10 Mirrorless Дигитална Камера со 3-Инчен LCD екран зум објектив комплет 12.4 ПРАТЕНИК (ЦРВЕНА) (СТАРИОТ

12.4 Мега Пиксели позадинско осветлување CMOS сензор кој произведува многу ниско ниво на бучава на високо н

DEN 7872.00
Panasonic LUMIX GH5s Mirrorless Камера со 3 Cine Леќи и Додаток Пакет Неодамнешно
Panasonic LUMIX GH5s Mirrorless Камера со 3 Cine Леќи и Додаток Пакет

Неограничен број на снимањето на C4 K (60p VFR), 4 K & 1080p до 240fps.Високи перформанси, издржливост, и мобилност.VLog L

DEN 19151.76
Sony о7 III Mirrorless Дигитална Камера Пакет со 2X 64GB SDXC Картичка, Врв Дизајн Рака, Дополнителна Батерија, Неодамнешно
Sony о7 III Mirrorless Дигитална Камера Пакет со 2X 64GB SDXC Картичка, Врв Дизајн Рака, Дополнителна Батерија,

Lexar 64 GB SDXC Мемориска Картичка (2 PC)Врвот Дизајн Slidelite Black Promaster Sony NPFZ100 LiIon Battery Promaster Dually Charger Pixel 64 GB USB Флеш Driv

DEN 714.96
Sony Алфа 6400 | APS-C Mirrorless Камера со Sony 16-50 мм f/3.5-5.6 Моќ Зум Објектив (Брзо 0.02 s Автофокус Неодамнешно
Sony Алфа 6400 | APS-C Mirrorless Камера со Sony 16-50 мм f/3.5-5.6 Моќ Зум Објектив (Брзо 0.02 s Автофокус

Следната генерација mirrorless камера со светот е најбрз Авто Focus The ILCE6400 е комбинација на компактни димензии

DEN 267.60
Canon EOS R5 Mirrorless Дигитална Камера (Тело Само, 4147C002) + ZoomSpeed 128GB Голема Брзина SDXC Мемориската Неодамнешно
Canon EOS R5 Mirrorless Дигитална Камера (Тело Само, 4147C002) + ZoomSpeed 128GB Голема Брзина SDXC Мемориската

45 MP FullФрејм CMOS Сензор DIGIC X Слика Процесор 8 K30 Суровини и 4 K120 10Малку Внатрешни Видео СензорShift 5Оска на Сл

DEN 2376.00
Panasonic Lumix DC-GH5 Mirrorless Микро Четири Третини Дигитална Камера + Panasonic меѓусебно леќа LUMIX G Неодамнешно
Panasonic Lumix DC-GH5 Mirrorless Микро Четири Третини Дигитална Камера + Panasonic меѓусебно леќа LUMIX G

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 3215.76
Sony Алфа a6000 Mirrorless Дигитална Камера со 16-50mm Леќа Пакет со Фото и Видео Професионално Уредување Suite, Неодамнешно
Sony Алфа a6000 Mirrorless Дигитална Камера со 16-50mm Леќа Пакет со Фото и Видео Професионално Уредување Suite,

Висока Резолуција 24 ПРАТЕНИК APSC CMOS сензор и се Фокусира на Осетливост на Опсегот : EV 0 до EV 20 (при ISO 100 екви

DEN 23952.00
Sony Алфа a7RIVA (Нов Модел) Mirrorless Дигитална Камера со Tamron 28-75mm Леќа Видео Пакет + LED Светло во Неодамнешно
Sony Алфа a7RIVA (Нов Модел) Mirrorless Дигитална Камера со Tamron 28-75mm Леќа Видео Пакет + LED Светло во

Tamron 2875mm f / 2.Разноврсна стандарден зум е дизајниран за целосна рамка Sony Eпланината mirrorless камери, меѓутоа �

DEN 1490.40
Canon EOS Р Mirrorless Дигитална Камера 30.3 ПРАТЕНИК Целосна Рамка со RF24-105mm + EF75-300мм Daul Леќа + Неодамнешно
Canon EOS Р Mirrorless Дигитална Камера 30.3 ПРАТЕНИК Целосна Рамка со RF24-105mm + EF75-300мм Daul Леќа +

Zee Tech Микрофибер Крпа За Чистење.Клучни Карактеристики : Отворот Опсег : f / 4 f / 45, DC Микро Моторни AF Систем,

DEN 3551.76
Sony Алфа a7R IV Mirrorless Дигитална Камера (V2) со FE 24-105mm f/4 G СОК Леќа Пакет со 128GB V90 SD Картичка, Неодамнешно
Sony Алфа a7R IV Mirrorless Дигитална Камера (V2) со FE 24-105mm f/4 G СОК Леќа Пакет со 128GB V90 SD Картичка,

Sony Алфа a7 R IV Mirrorless Камера (V2) Sony FE 24105mm f / 4 G СОК Леќа Тело Капа Батерија (NPFZ100) Батерија Полнач Окуларот К

DEN 714.96
Sony Алфа a9 II Mirrorless Дигитална Камера (Тело Само) (ILCE9M2/B) + Sony FE 24-70mm Леќа + 64GB Мемориската Неодамнешно
Sony Алфа a9 II Mirrorless Дигитална Камера (Тело Само) (ILCE9M2/B) + Sony FE 24-70mm Леќа + 64GB Мемориската

Пакетот Вклучува : 1 x Sony Алфа a9 II Mirrorless Дигитална Камера (Тело Само), 1 x Sony FE 2470mm f / 2.8 ГМ Леќа, 1 x San Disk Secure Digita

DEN 181.20
Sony о7 III Целосна Рамка Mirrorless Камера со 28-70mm, FE 50mm f/1.8 Леќа, 64GB Картичка, и Додаток Пакет Неодамнешно
Sony о7 III Целосна Рамка Mirrorless Камера со 28-70mm, FE 50mm f/1.8 Леќа, 64GB Картичка, и Додаток Пакет

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Sony о7 III Целосна Рамка Mirrorless Камера со 2870mm Леќа, Sony FE 50mm f / 1.8 Леќа, Koah Simah Кондензаторот М

DEN 706.08