Автомобил Полнач Приклучок Адаптер, 12V-24V DC 5.5 мм x 2.1 mm Автомобил запалка приклучок за Продолжување Напојување Кабелот 5FT за Автомобил, Камион, Автобус со Комбе од GUBCUB

Автомобил Полнач Приклучок Адаптер, 12V-24V DC 5.5 мм x 2.1 mm Автомобил запалка приклучок за Продолжување

DEN 1250.40

Неодамнешно

Това е достапна

Автомобил запалка приклучок за Продолжување на Држачи за Кабел Параметри : DC Конектор : 5.5 x 2.1 mm; Напон : 12-24 V; Тековните : 3А, осигурувачот ; Кабел : 26 AWG; Должина на Кабелот : 5 FT(60").Запалка приклучок за приклучокот со LED светло,LED покажува дали ќе се работи.DC 5.5 мм x 2.1 mm Автомобил Адаптер Plug and Play : На запалка приклучок конектор кабел е изработен од ABS пластика школка, која е цврсти и издржливи.ПВЦ жица е да се носат-отпорни и корозија-отпорни, се безбедни за употреба, како и високо-квалитетни чист бакар жица, што го прави пренос повеќе стабилен и безбеден и сигурен.Компатибилност : DC 12 V-24 V автоматско запалка приклучок адаптер тешки-должност држачи за кабел, широко се користи во Автомобили, Камиони, Автобуси, ЏИП, Чамци, Ван,Motorhome,итн.DC 5.5*2.1 автомобил запалка приклучок е универзално погоден за повеќето апарати за домаќинство, како што се DVD плеер, GPS,Радио, преносни nebulizer, Bluetooth звучници, Ракот на пумпи,Токи talkiem,и повеќе 12 V-24 V уреди.Ве молиме Имајте на ум : Овој запалка приклучок за DC кабелот за напојување е само погодна за моќ адаптери со DC 5.5 мм x 2.1 mm 12-24 V врската, а не и за другите димензии.ВЕ МОЛИМЕ DUBLE СЕ ПРОВЕРИ ВАШИОТ УРЕД ЗА ОВА ПРЕД ДА ГО КУПИТЕ!.Бесплатни враќање и замена : Ако за било кои причини не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, Ние ќе го реши тоа за вас во времето.

Додатоци на производот

MyVolts 9V во автомобил Адаптер за Напојување Замена за Philips PET805/37 DVD Плеер Неодамнешно
MyVolts 9V во автомобил Адаптер за Напојување Замена за Philips PET805/37 DVD Плеер

Оваа my Volts 9 V висок квалитет во автомобил моќ адаптерот е компатибилни со Philips PET805 / 37 DVD плеер.Пакетот Вкл�

DEN 299.76
P-OWO Автомобил DC Адаптер Компатибилен со Dynex Преносни DVD Плеер DX-P7DVD Авто Возило Брод RV Моќ Неодамнешно
P-OWO Автомобил DC Адаптер Компатибилен со Dynex Преносни DVD Плеер DX-P7DVD Авто Возило Брод RV Моќ

Влез : DC 1224 V.добар избор како реквизит автомобил додатоци.Издржливи метална домување се обезбедува напр

DEN 628.80
Uniq-bty Автомобил DC Адаптер Замена за Јасно Спринт WIXFBR-117 WIXFBR-131 Авто Возило Брод RV Моќ Неодамнешно
Uniq-bty Автомобил DC Адаптер Замена за Јасно Спринт WIXFBR-117 WIXFBR-131 Авто Возило Брод RV Моќ

Ова е само еден Автомобил Полнач 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Слободна Размена Со Плат

DEN 888.00