FOVAL 200W Автомобил Моќ Инвертер, DC 12V на AC 110V Автомобили Инвертер со [27W PD USB-C] и Двоен USB Порти Мулти-Заштита Автомобил Полнач Моќ Инвертер за Автомобил

FOVAL 200W Автомобил Моќ Инвертер, DC 12V на AC 110V Автомобили Инвертер со [27W PD USB-C] и Двоен USB Порти

DEN 599.52

Неодамнешно

Това е достапна

БРЗО ПОЛНЕЊЕ : 27 W PD брзо полнење usb тип-c порта е компатибилен со iphone, ipad и macbook PD брзо полнење, и тоа исто така обезбедува двојна 2.4 usb полнење пристаништа & 2 стандард plug места.УЛТРА КОМПАКТЕН & ПРАКТИЧНА настава : Само за пасош големина (4.8 x 3.1 x 1. 5 инчи ) компактен дизајн, простор-за заштеда на енергија и лесно складирање, Исклучително преносни и лесни, на само 1lb, 28.3 инчен/2.4 ft кабел со запалка приклучок за приклучок продолжи да автомобил е backseat, лесно за членови на вашето семејство да се користи во backseat.МУЛТИ-ЗАШТИТА & SMART ЛАДЕЊЕ ВЕНТИЛАТОР : Вграден-во мулти-систем за заштита обезбедува целосна заштита со кратки-коло , ниска-напон, над-бесплатно, во текот-напон, над-оптоварување, во текот температура заштита, изградена-во осигурач.Smart вентилаторот за ладење прави автомобил моќ инвертер молчи кога оперативни, како и работи побрзо кога станува потопол.ПРЕНОСНИ & ШИРОКО КОРИСНИ : На лесни инверторот ги поддржува сите 12 V модели автомобилот, лесно може да се земе било каде на , како што се вашиот автомобил патување, кампување и така натаму.Задолжен за вашето гладни за моќ таблета, cpap машина,градите пумпа, Go Pro камера, ТВ, автомобил со правосмукалка, ПРЕДВОДЕНА табела светилка и вашиот мал фрижидер додека сте во движење. (Не се погодни да ориз шпорет, микробранова печка, фен за коса кој со текот на 180 W излез.).СТРУЧНАТА СЛУЖБА : Изберете FOVAL автомобил моќ инвертер адаптер.Ние обезбедуваме 24 месеци гаранција и по-продажба на услуги на клиентите поддршка да се направи сте 100% задоволни.Ако нашиот производ не ги исполни вашите очекувања, ве молиме да бидат слободни да не контактирате во секое време.FOVAL автомобил штекер адаптер со 27 W PD брзо полнење може да го полните Телефонот, Ipad, Mac Book и слично, побрзо од оригиналниот полначи.ТОПЛО СОВЕТИ : .Само за DC 12 V и автомобил, не се применуваат за 24 V DC и авион употреба.Да не се користат моќта високо-енергетски електрични опрема, како што се фенови за коса, електрични грејачи, кои може да се удар на осигурувачот.Тоа е погодно за вас да го приклучок директно во автомобил со запалка приклучок за приклучок дали кампување, на отворено, на одмори, патот патувања, далечинска работа или било каде таа моќ е потребно.

Додатоци на производот

JYHZ Инверторот 1500W Конвертор на Напон 12V / 24V 110V Напон 230V Конвертор Моќ Инвертер, со AC Штекер, 24V Неодамнешно
JYHZ Инверторот 1500W Конвертор на Напон 12V / 24V 110V Напон 230V Конвертор Моќ Инвертер, со AC Штекер, 24V

Излезна моќност : Континуирана моќност 650 W и максимална краткорочни врв моќ 1500 W Ултракомпактен и лесен �

DEN 3845.76
DC-AC Инвертор за Напојување, Поттик Инверторот Трајни 12V да 220V Инверторот, Поттик Модул за Ниска Топлина Неодамнешно
DC-AC Инвертор за Напојување, Поттик Инверторот Трајни 12V да 220V Инверторот, Поттик Модул за Ниска Топлина

Стабилен излезен напон, висока ефикасност, ниска топлина.Текст DC 12 V, 220 V AC може да се добијат на другиот к

DEN 196.56
GoWISE Моќ 3000W Континуирано 6000W Пренапони Врв Моќ Чиста синусен облик Инверторот w/Дигитален LCD Дисплеј, Неодамнешно Најдобра цена
GoWISE Моќ 3000W Континуирано 6000W Пренапони Врв Моќ Чиста синусен облик Инверторот w/Дигитален LCD Дисплеј,

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

DEN 8174.16
Прогресивна Динамичен PD4635V Inteli-Моќ 30A Конвертор Неодамнешно
Прогресивна Динамичен PD4635V Inteli-Моќ 30A Конвертор

Серија Конвертори Може Да Се Користи Да Се Замени Долниот Дел Конвертори Во Magnetek, Паралаксата И Wfco Центр

DEN 5165.28
XYZ INVT 3000W Чиста синусен облик Инверторот - 12V DC да 120V AC Пренапони 6000 Вати Енергија Конвертор Генератор Неодамнешно
XYZ INVT 3000W Чиста синусен облик Инверторот - 12V DC да 120V AC Пренапони 6000 Вати Енергија Конвертор Генератор

【XYZ INVT Моќ Инвертер】Одлична инверторот создателот за 11 години.Да се обезбеди целосна 3000 вати континуир

DEN 9599.76
GDFFKS Автомобил Моќ Инвертер, AC Места и Полнење преку USB Порти, DC 12V/24V на AC 110V/220V Автомобили Инвертери Неодамнешно
GDFFKS Автомобил Моќ Инвертер, AC Места и Полнење преку USB Порти, DC 12V/24V на AC 110V/220V Автомобили Инвертери

ВИСТИНСКИ МОЌЕН ИНВЕРТЕР : ново развиен инверторот со доволно моќ да го користите Blenders, vacuums, алат.Работи

DEN 1476.00
PowerBright Чиста Синусна Моќ Инвертер 300 Вати Вистински Sine Континуирано 12 Volt DC да 115 Volt AC со Полнење Неодамнешно
PowerBright Чиста Синусна Моќ Инвертер 300 Вати Вистински Sine Континуирано 12 Volt DC да 115 Volt AC со Полнење

Чиста синусен облик Моќ Инвертер 300 W континуирано напојување, 500 W врв моќ, ги претвора 12 Volt батеријата д�

DEN 1439.28
10pcs EG7500 Инверторот Пред Фаза Зголеми Push-Pull Префрлување Моќ Вози Одбор Целосно Компатибилни со KA7500 Неодамнешно
10pcs EG7500 Инверторот Пред Фаза Зголеми Push-Pull Префрлување Моќ Вози Одбор Целосно Компатибилни со KA7500

10pcs EG7500 Инверторот Пред Фаза Зголеми PushPull Префрлување Моќ Вози Одбор Целосно Компатибилни со KA7500 TL494...

DEN 2143.20
WZRELB 8000W 48V AC да 120V DC Чиста синусен облик Соларна Енергија Инвертер - RV, Кампување, Сончевиот Систем Неодамнешно
WZRELB 8000W 48V AC да 120V DC Чиста синусен облик Соларна Енергија Инвертер - RV, Кампување, Сончевиот Систем

Во текот Напон Затвори : 61.DC влез : 48 V.Ладење Начини : Вентилаторот за Ладење ќе се кандидира кога темпера�

DEN 191.76
VertaMax Чиста синусен облик 1500 Вати (3000W Пренапони) 12V Моќ Инвертер DC да AC (Кабли + Далечински Управувач Неодамнешно
VertaMax Чиста синусен облик 1500 Вати (3000W Пренапони) 12V Моќ Инвертер DC да AC (Кабли + Далечински Управувач

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 6455.76
MEINAISEN Моќ Инвертер, Автомобили Инвертер, 1000W 1500W 2000W,12/24V 110/220V Автомобил Конвертор со USB Порта,12v Неодамнешно
MEINAISEN Моќ Инвертер, Автомобили Инвертер, 1000W 1500W 2000W,12/24V 110/220V Автомобил Конвертор со USB Порта,12v

Совршен за за напојување за лаптоп,дигитална камера,ТВ,мобилни телефони, светла, електрични алатки,и та�

DEN 1968.00
300W Автомобил Моќ Инвертер DC 12V на AC 110V Конвертор USB Полнач во Штекер Неодамнешно
300W Автомобил Моќ Инвертер DC 12V на AC 110V Конвертор USB Полнач во Штекер

Во текот Напон Исклучување : 15 V DC16 VModified Содржина : Нема RMS Моќност : 300 WCustom Пакет : Нема Влезен Напон : 12 V DCRa

DEN 2088.00
Оди Моќ! Инвертор За Полначот, 3000-12 Неодамнешно
Оди Моќ! Инвертор За Полначот, 3000-12

100 amp автоматско префрлување прекинувач (50 засилувачи на ногата).Вграденво рачки нуди полесно ракување з

DEN 440.64
Cermant 2set 1K RV24YN20S Еден Претвори Јаглерод Филм Ротари Коси Potentiometerm,што се Користи за Инверторот Неодамнешно
Cermant 2set 1K RV24YN20S Еден Претвори Јаглерод Филм Ротари Коси Potentiometerm,што се Користи за Инверторот

Име на производ : potentiometer; модел : RV24 YN20 S / B102; Тип : ротари potentiometer.Отпор вредност : Можете да изберете Ohm; от�

DEN 239.76
Xantrex 813-5000-УЛ XPower 5000 12V Висока Моќ Инвертер, 4000W Max Континуирано Напојување, 10000W Врв Пренапони Неодамнешно
Xantrex 813-5000-УЛ XPower 5000 12V Висока Моќ Инвертер, 4000W Max Континуирано Напојување, 10000W Врв Пренапони

4000 W Max.континуирано напојување, 10000 W Пренапони капацитет (врв), Четири GFCI AC кутиите на двата краја, секоја

DEN 18000.00
Има за ЦЕЛ Моќ 4000 Вати Чиста Синусна Инверторот Полначот 48Vdc & 240Vac Текст 120 & 240Vac Сплит Фаза Излез Неодамнешно
Има за ЦЕЛ Моќ 4000 Вати Чиста Синусна Инверторот Полначот 48Vdc & 240Vac Текст 120 & 240Vac Сплит Фаза Излез

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 439.68
12V 10A DC Автомобил Адаптер, Тип Б 3 Pin запалка приклучок за Штекер за Напојување, AC 110V-220V да DC 120W Неодамнешно
12V 10A DC Автомобил Адаптер, Тип Б 3 Pin запалка приклучок за Штекер за Напојување, AC 110V-220V да DC 120W

Поврзан со AC 100~240 V 50 / 60 Hz домаќинствата тековни и да се конвертира во DC 12 V 10 A моќност со вкупен долг 254cm (8.3

DEN 479.76
1Pcs Нови Инверторот CIMR-HB4A0018FAA 5.5 Kw 380V со Гаранција Неодамнешно
1Pcs Нови Инверторот CIMR-HB4A0018FAA 5.5 Kw 380V со Гаранција

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 22369.68
Schumacher AC да DC Дигитални Моќ Инвертер за Автомобили - 750W - За Конвертирање на Возило Енергија во Домаќинствата Неодамнешно Најдобра цена
Автомобил Моќ Инвертер 2000W/4000W LCD Чиста синусен облик Инверторот DC 12V На AC 100 110 50Hz/60hz Безжичниот Неодамнешно
Автомобил Моќ Инвертер 2000W/4000W LCD Чиста синусен облик Инверторот DC 12V На AC 100 110 50Hz/60hz Безжичниот

5 V Низок Напон Затвори : 9 V DC±0 Ве молиме да не преоптоварување.5 V во Текот Вчитај : Исклучи Излез Над Нап�

DEN 256.80
SOYOND 150w Моќ Инвертер DC 12v да 110v AC Конвертор со 3.1 Двојна USB Автомобил Адаптер за полнење Неодамнешно Најдобра цена
SOYOND 150w Моќ Инвертер DC 12v да 110v AC Конвертор со 3.1 Двојна USB Автомобил Адаптер за полнење

????【150 W МОЌ ИНВЕРТЕР】Премиум 150 W автомобил моќ инвертер со 2 USB порти и AC места.Dual USB порти можат да ја нап�

DEN 431.76
Инверторот, Чиста синусен облик, 120VAC, 1200W Неодамнешно
Инверторот, Чиста синусен облик, 120VAC, 1200W

'Инверторот, Инвертер Излезна Форма Чиста синусен облик, Инвертер Излезниот Напон 120 VAC, Инвертер Влезен

DEN 6479.76
NTS-400P-224, Моќ Инвертери 400W 230VAC 24V 20A DC-AC Моќ Инвертер Неодамнешно
NTS-400P-224, Моќ Инвертери 400W 230VAC 24V 20A DC-AC Моќ Инвертер

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 4319.76