Ceptics 12Pcs Меѓународни Патуваат низ целиот свет Втемелен Универзален Приклучок Адаптер за Поставување ја Полните Вашата Уреди од било Каде во Светот

Ceptics 12Pcs Меѓународни Патуваат низ целиот свет Втемелен Универзален Приклучок Адаптер за Поставување ја

DEN 455.76

Неодамнешно

Това е достапна

Универзална текст : 2-Prong САД "поларизирана", 3-Prong САД се основани, Европски, Англија, Австралија, Кина и Индија plug стандарди, речиси во секоја земја ОСВЕН големи Јужна Африка приклучок). - Стандарден Тип А - Неосновани САД, Канада и Јапонија - Стандарден Тип I : Австралија, Кина, Нов Зеланд - Стандарден Тип EF : Франција, Германија, Јужна Кореја. - Стандарден Тип G : Англија, Гана, Гибралтар, Гренада, Хонг Конг, Ирак.Стандардниот Тип Б : Американска Самоа, Антигва & Барбуда, Aruba, Бахами, Barbados, Белизе, Бермуди, Канада, Cayman Острови, Колумбија, Костарика, Куба, Еквадор, Ел Салвадор, Гвам, Гватемала, Хаити, Хондурас, Јамајка, Јапонија, Либерија, Мексико - Стандарден Тип C : Бразил.Доживотна Гаранција имаме највисок стандард адаптери, ако единицата престане да работи, ние ќе го замениме за слободни.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку нашиот веб-сајт. - Стандарден Тип D : Индија, Пакистан. - Стандарден Тип L : Италија, Уругвај. - Стандарден Тип М : С. Африка - Стандарден Тип J : Швајцарија - Стандарден Тип К : Бразил. - Стандарден Тип H : Израел.Универзална текст : 2-Prong НАС "поларизирана", 3-Prong НИ се основани, Европски, велика БРИТАНИЈА, АНИ и Индија plug стандарди, освен за големи Јужна Африка приклучок).Видови на Приклучоци се Вклучени : -Стандарден Тип А - Неосновани САД, Канада и Јапонија - Стандарден Тип I : Австралија, Кина, Нов Зеланд, Фиџи Острови, Salomon Островот, Тонга, и Западна Самоа.Стандардниот Тип EF : Франција, Германија, Јужна Кореја, Европа : Австрија, Белгија, чешка, Финска, Холандија, Норвешка, Турција, Полска, Португалија, Словачка, Шпанија, Шведска, Естонија (Исклучоци може да се случи) и Тунис, Мароко.Стандардниот Тип G : Бахреин, Белизе, Боцвана, Брунеи, Кипар, Dominica, Англија, Гана, Гибралтар, Гренада, Хонг Конг, Ирак, Ирска, Кенија, Макао, Малта, Малезија, Нигерија, Северна Ирска, Оман, Катар, Св. Луција, Св. Винсент, Саудиска Арабија, Шкотска, Сингапур, Шри Ланка, Танзанија, Уганда, ОАЕ, Велика Британија, Велс, Јемен, Зимбабве.Стандардниот Тип C : Американска Самоа, Антигва & Барбуда, Aruba, Бахами, Barbados, Белизе, Бермуди, Бразил, Cayman Острови, Колумбија, костарика, Куба, Еквадор, Ел Салвадор, Гвам, Гватемала, Хаити, Хондурас, Јамајка, Јапонија, Либерија, Мексико, Микронезија, Monserrat, Никарагва, Okinawa, Панама, Перу, Филипини, Puerto Rico, Saint Kitts & Невис, Тахити, Тајван, Тајланд, Trinidad and Tobago, САД, Венецуела, Девствени Острови (Исклучоци може да се случи).Стандардниот Тип D : Индија, Пакистан.Стандардниот Тип К : Бразил.Стандардниот Тип H : Израел.Стандардниот Тип L : ИТАЛИЈА, УРУГВАЈ.Стандарден Тип M : S.Africa Стандардниот Тип Б : САД/Канада Стандарден Тип J : Швајцарија.

Додатоци на производот

Yustda 18V AC/DC Адаптер Компатибилен со Swingline Оптима 45 Електрични Спојувач Модел 48209 S7048209 SWI48209 Неодамнешно
Yustda 18V AC/DC Адаптер Компатибилен со Swingline Оптима 45 Електрични Спојувач Модел 48209 S7048209 SWI48209

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

DEN 443.52
Про Chaser DC-DC 72V 60V 48V Volt Напон за да 12V Чекор Надолу Напон Редуктор Регулаторот 180W 15A за Скутери Неодамнешно
Про Chaser DC-DC 72V 60V 48V Volt Напон за да 12V Чекор Надолу Напон Редуктор Регулаторот 180W 15A за Скутери

DCDC 72 V 60 V 48 V volt напон за да 12 V Чекор Надолу Напон Редуктор регулаторот 120 W 10 A за Скутери Max Работат на стру�

DEN 239.52
Metra Axxess СЕКИРА-CAM6V 12-Volt до 6-Volt Камера Stepdown Неодамнешно
Metra Axxess СЕКИРА-CAM6V 12-Volt до 6-Volt Камера Stepdown

Претвора 12volts DC 6volts ВАШИНГТОН.Обезбедува соодветна напон за 6volt фабрика копија на камерата.Plug and play дизај

DEN 412.08
Entatial Батерија Полнач за Батерии Конвертор Трајни Пламен Retardant за алат Неодамнешно
Entatial Батерија Полнач за Батерии Конвертор Трајни Пламен Retardant за алат

Усвојување на едно парче дизајн, изглед е сјајна и брус слободни, и инсталацијата е здодевна.Адаптерот е

DEN 484.56
Yustda Нова Глобална 19V AC/DC Адаптер Компатибилен со Chuwi AeroBook Плус 15.6 CoreBook Про 13 CoreBook X Неодамнешно
Yustda Нова Глобална 19V AC/DC Адаптер Компатибилен со Chuwi AeroBook Плус 15.6 CoreBook Про 13 CoreBook X

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

DEN 383.76
5pcs многу 12 11mm РАНЛИВИТЕ Транспарентен Модул DA14580 Bluetooth 4.0 Неодамнешно
5pcs многу 12 11mm РАНЛИВИТЕ Транспарентен Модул DA14580 Bluetooth 4.0

Напон : 2.45 V 3.7 V IO напон : 0 V температурата на работа : 40c да 85c температура на Чување : 55c да 125c Фреквенција : 2.

DEN 550.80
Meanwell SD-100C-5 DC-DC Конвертор - 100W - 36~72V во 5V од Неодамнешно
Meanwell SD-100C-5 DC-DC Конвертор - 100W - 36~72V во 5V од

Излезен Напон : 5 V.Прибл.Wattage : 100 W.Механички Форма : Метал.Гаранција : 2 Години Гаранција.Карактеристики : 2

DEN 1168.08
Shina DC LM2577 Конвертор Чекор до Модул 3.5-35v до 5-56v MAX 3А, 5V 9V 12V 24V 36V Неодамнешно
Shina DC LM2577 Конвертор Чекор до Модул 3.5-35v до 5-56v MAX 3А, 5V 9V 12V 24V 36V

Модули природата : Неизолирани чекорup (Поттик).Исправање : Несинхрони исправање.Влезен напон : 3.5 V35 V.Изле

DEN 119.76
1S 3.2 V 25A lifepo4 Литиум Железо Фосфат Батеријата Заштита Одбор на 1 Ќелија 3.6 V Анти-Overcharge Над-Испуштање Неодамнешно
1S 3.2 V 25A lifepo4 Литиум Железо Фосфат Батеријата Заштита Одбор на 1 Ќелија 3.6 V Анти-Overcharge Над-Испуштање

1 S 3.2 V 25 A lifepo4 Литиум Железо Фосфат Батеријата Заштита Одбор на 1 Ќелија 3.6 V антиovercharge надиспуштање зашти�

DEN 186.72
Aexit 220V Текст Дистрибуција на електрична 12V 38W Излез ЕИ-5735 Феритни Јадро Моќ Трансформатор Конвертор Неодамнешно
Aexit 220V Текст Дистрибуција на електрична 12V 38W Излез ЕИ-5735 Феритни Јадро Моќ Трансформатор Конвертор

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластични,Метални,Феритни Јадро, Електронски Parts.Net Тежина : 720g; �

DEN 793.92
Pukido 10pc ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА АУ 9vdc адаптер 9 volt 1 amp 9 вати трансформатор 9w AC да DC 9v 1а 1000ma Неодамнешно
Pukido 10pc ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА АУ 9vdc адаптер 9 volt 1 amp 9 вати трансформатор 9w AC да DC 9v 1а 1000ma

Приклучок Тип : ЕУ 1 Тоа може да биде замена 9 V 1000m A Напојување AC Адаптер за многу уреди со 5.5 мм x 2.1 mm прикл�

DEN 540.00
GP60 - Изолирани Одбор Планината DC/DC Конвертор, 1 Излез, 1 W, 6 kV, 166 ??А Неодамнешно
GP60 - Изолирани Одбор Планината DC/DC Конвертор, 1 Излез, 1 W, 6 kV, 166 ??А

Цена За : Секоја Бр.на Излези : 1 Излезен Излезна Моќност Максимална : 1 W Излезниот Напон Output 1 : 6k V Излез Те

DEN 8337.60
Kesoto 7S Моќ Ѕид Balancer 18650 batterys Носителот Случај 29.4 V Bluetooth Компатибилни со Висок Тековната Неодамнешно
Kesoto 7S Моќ Ѕид Balancer 18650 batterys Носителот Случај 29.4 V Bluetooth Компатибилни со Висок Тековната

Интегриран дизајн на испирање и ослободување.Мултислој шалче дизајн 9295% конверзија ефикасност.Поддршк�

DEN 691.92
Оригиналниот Значи И НПД Серија 120W DIN Железнички DC-DC Конвертор Текст 16.8-33.6 V DC да 24V DC 5A 120W Неодамнешно
Оригиналниот Значи И НПД Серија 120W DIN Железнички DC-DC Конвертор Текст 16.8-33.6 V DC да 24V DC 5A 120W

Модел НПД120 B24 Текст Опсег : 16.833.6 Vdc, Излез : 24 Vdc 5 A 120 W 120 W DIN Железнички Тип на DCDC Конвертор.Железничката & И�

DEN 1068.00
Yustda AC/DC Адаптер Компатибилен со GOOVI од ONSON EV693 DC 29.6 V 2200mAh 29.6 VDC Литиум Li-ion Батерија Неодамнешно
Yustda AC/DC Адаптер Компатибилен со GOOVI од ONSON EV693 DC 29.6 V 2200mAh 29.6 VDC Литиум Li-ion Батерија

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 563.52
10PCS Бренд Нови Оригинални Моќта за Управување со чип LNK574DG AC-DC Конвертор SOP7 Неодамнешно
10PCS Бренд Нови Оригинални Моќта за Управување со чип LNK574DG AC-DC Конвертор SOP7

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 491.76
DALY BMS 8S 24V 100A LiFePO4 PCB Заштита Одбор со Рамнотежата Води Жици 3.2 V Батерија Заштита Модул Smart Неодамнешно
DALY BMS 8S 24V 100A LiFePO4 PCB Заштита Одбор со Рамнотежата Води Жици 3.2 V Батерија Заштита Модул Smart

Тековната ЗаштитаBMS ќе престане Li Fe PO4 батерија 18650 пакет од полнењето кога полните тековната над 66 A и пр�

DEN 2256.00