MediChoice Може Да Лагер.5 Мили, 12-16 Галон, 24x32 Инчен, Јасно, 1314H4832MCO (Случај на 500)

MediChoice Може Да Лагер.5 Мили, 12-16 Галон, 24x32 Инчен, Јасно, 1314H4832MCO (Случај на 500)

DEN 839.76

Неодамнешно

Това е достапна

Изработени од најквалитетни суровини.Материјал и засилено да се подобрат физичките својства.Силна ѕвезда печат минимизира протекување и ги зголемува капацитет на носивост.Топ-страна двојна издавање кутии за лесен пристап.Висока-перформанси стандарди за суво/влажно капацитет, солза и влијание спецификации.Medi Choice Може да Облоги, кои се направени од високо квалитетни суровини застане за различни намени.На облоги имаат висока отпорност на puncturing поради HDPE-висока густина полиетилен како и LLDPE-линеарна ниска густина полиетилен.Овие облоги се сретне со високи перформанси стандарди за суво/влажно капацитет, како и солза и влијание спецификации.Јасно облоги мерка 24 инчи за 32 инчи и задржете 12-16 литри на отпад.Medi Choice е Овенс & Мали е бренд на медицински-хируршки производи и издржливи медицинска опрема која е проширена за да излезе во пресрет на променливите потреби на здравството.Medi Choice, вашиот избор за квалитетот, вредноста и неспоредлив услуга.Пребарување Medi Choice за дополнителни производ придонеси.

Додатоци на производот

Може да Облоги, 40 x 46, Црна, 100/Случај со Попуст Превозот САД Неодамнешно
Може да Облоги, 40 x 46, Црна, 100/Случај со Попуст Превозот САД

Можат да лагер на избор за тешкидолжност користи.Облоги се направени од специјално формулиран линеарна

DEN 2200.80
Брод Сега Снабдување SNLSS3036X4S Сигурни-Sak Може да Облоги, 30 x 36, 30 Ширина, 36 Висина, Сребро (Пакување Неодамнешно
Брод Сега Снабдување SNLSS3036X4S Сигурни-Sak Може да Облоги, 30 x 36, 30 Ширина, 36 Висина, Сребро (Пакување

Премија одделение сигурниsak облоги се обезбеди чувствувате пункција отпор и перформанси.Изработен од с

DEN 1593.60
Заразни Отпад Ѓубре Лагер, Црвено соЗаразни Отпад Печати, 44-55 Галон, 3.0 Мили, 36 x 60, 50/Случај Неодамнешно
Заразни Отпад Ѓубре Лагер, Црвено соЗаразни Отпад Печати, 44-55 Галон, 3.0 Мили, 36 x 60, 50/Случај

Употреба на посебно штетни елементи во здравството средини.Печатени "Заразни Отпад".Линеарни ниска гус

DEN 1915.20
HANSHILIUJIA Црни Кеси Ѓубре Тешки Може да Лагер за Тоалет, Канцеларија, Индустриски, Комерцијални, Janitorial, Неодамнешно
HANSHILIUJIA Црни Кеси Ѓубре Тешки Може да Лагер за Тоалет, Канцеларија, Индустриски, Комерцијални, Janitorial,

Големина : 33 Литри31.4*39.4 во,55 Литри47*55in.Добар материјал:Висококвалитетни polyethylenedurable, силна издржливост,Т

DEN 623.76
Заразни Отпад Ѓубре Лагер, Црвено соЗаразни Отпад Печати, 33 Литри, 1.1 Мили, 31 x 43, 200/Случај Неодамнешно
Заразни Отпад Ѓубре Лагер, Црвено соЗаразни Отпад Печати, 33 Литри, 1.1 Мили, 31 x 43, 200/Случај

Употреба на посебно штетни елементи во здравството средини.Печатени "Заразни Отпад".Линеарни ниска гус

DEN 744.00
Сите-Зелена 6 Литарски Biobag Compostable Кујна Caddy Бин Облоги, 50 Кеси Неодамнешно
Сите-Зелена 6 Литарски Biobag Compostable Кујна Caddy Бин Облоги, 50 Кеси

Производителот гаранција може да не се применува 5 литри / 6 литарски Compostable Bio Bag Кујна Caddy Liners Contents : 150 ке

DEN 407.04
Boardwalk 530 Ниска Густина Репро Може да Облоги, 1.1 Мили, 31-33gal, 33x39, 10 Кеси По Тркалаат (Случај на Неодамнешно
Boardwalk 530 Ниска Густина Репро Може да Облоги, 1.1 Мили, 31-33gal, 33x39, 10 Кеси По Тркалаат (Случај на

Тешки облоги се погодни за сите апликации.Супериорна сила и перформанси.Јасно облоги се идеални за реци

DEN 631.20
Одговара 7,8,9,10 Галон, 24x 24 Меки Мала Пластична Кеса Ѓубре Може да Лагер Сите Намена Општа HDPE Висока Неодамнешно
Одговара 7,8,9,10 Галон, 24x 24 Меки Мала Пластична Кеса Ѓубре Може да Лагер Сите Намена Општа HDPE Висока

Висока Густина ѓубре кеси се одличен економичен избор за тешки, влажни ѓубре, мека одбие, и има одлични п

DEN 1128.00