SanDisk Клип Џем 8GB MP3 Плеер - Пинк

SanDisk Клип Џем 8GB MP3 Плеер - Пинк

DEN 1226.40

Неодамнешно

Това е достапна

Супер лесни погоден за носене лични музички плеер.Длабоко, богата квалитет на звукот. 8 GB внатрешна капацитет со вграден-во micro SD картичка слот за експанзија.Голема, светла може да се чита на екран и големи копчиња за навигација.До 18 часа на батеријата, се Достапни во неонски светла црвена, виолетова, сина, зелена и сјајни црни, репродукција на аудио датотеки во многу формати (MP3, WMA (без DRM), AAC (DRM слободен i Tunes), и коишто се слушаат (DRM само).Стави забава назад во музика-on-the-go со компактен и шарени Клип Џем дигитален музички плеер можете да клип на и однесе насекаде.Една инчен екран и голема копчиња за навигација направете го тоа лесно за да влечете, капка и да репродуцирате датотеки, креирање листи со песни и да видиме што е играње сега.Овој лесен clip-за играч доаѓа со 8 GB на чување, така што можат да носат 2000 на вашите омилени песни, или вашиот audiobook библиотека—тој игра многу популарни аудио формати како MP3, WMA (без DRM), AAC (DRM слободен i Tunes), и коишто се слушаат (DRM само) и обезбедува длабока, богат звук до 18 часа на едно полнење.Користете го вградениот слот за micro SD картичка за да додадете уште повеќе меморија на вашиот музички плеер.Клипот Џем играч е на располагање во виножито од око-пукање бои и доаѓа со слушалки и FM радио тјунер за кога ќе сакате да се провери на сообраќајот или да слушате вести.

Додатоци на производот

AGPTEK U3 USB Стик Mp3 Плеер, 8GB Музичкиот Плеер Поддржува Заменливи AAA Батерија, Снимање, FM Радио, да се Неодамнешно
AGPTEK U3 USB Стик Mp3 Плеер, 8GB Музичкиот Плеер Поддржува Заменливи AAA Батерија, Снимање, FM Радио, да се

ЗАМЕНЛИВИ БАТЕРИЈА : Никогаш не се загрижени за моќ, на местото во кое било време со 1 AAA Батерија(Не се вк�

DEN 623.76
MP3 Player / MP4 Плеер, Hotechs MP3 Плеер за Музика со 32GB Меморија SD Картичка Тенок Класичен Дигитален LCD Неодамнешно
MP3 Player / MP4 Плеер, Hotechs MP3 Плеер за Музика со 32GB Меморија SD Картичка Тенок Класичен Дигитален LCD

【32 GB Големи Складирање】преносни MP3 плеер доаѓа со 16 GB мемориска SD картичка и поддршка до 128 GB(не се вклуч

DEN 575.76
iriver H10 6 GB Дигитални MP3 Плеер Сива Неодамнешно
iriver H10 6 GB Дигитални MP3 Плеер Сива

) Она што е уште поважно, интегрален текст гледачот ви овозможува да се изгуби себе си во хартија романи,

DEN 719.76
XWWS MP3 Плеер Спортски Музички Плеер со Bluetooth Преносливи MP3 Плеер HiFi Lossless Мини Музички Плеер FM Неодамнешно
XWWS MP3 Плеер Спортски Музички Плеер со Bluetooth Преносливи MP3 Плеер HiFi Lossless Мини Музички Плеер FM

Hi Fi Lossless Звук : Музика играч има DSP аудио декодирање IC, dual DAC декодирање за одличен звук репродукција.Комп�

DEN 1082.16
FiiO X7 High Resolution Audio Player (Основната Единица) со AM2 Amp Модул, FiiO Кожа Случај за X7 и Екстремни Неодамнешно
FiiO X7 High Resolution Audio Player (Основната Единица) со AM2 Amp Модул, FiiO Кожа Случај за X7 и Екстремни

Fii O X7 База на Дигитален Аудио Плеер со AM2 избалансирани Излезен приклучок за Слушалки AMP модул, Fii O Кожа С�

DEN 9599.76
8GB преминат преку Дигитален Музички Плеер и FM Радио MP330 (Црна) Неодамнешно
8GB преминат преку Дигитален Музички Плеер и FM Радио MP330 (Црна)

Преминат преку MP330 дигитален музички плеер.Поддржува MP3, WMA, WAV фајлови.Црна издание.Вклучува функции как�

DEN 839.76
FiiO X3-II Висока Резолуција Music Player (2. Генерација) Неодамнешно
FiiO X3-II Висока Резолуција Music Player (2. Генерација)

Сите нови дигитални аудио архитектура со мајчин DSD поддршка.Dual кристалните осцилатори посветен на множ�

DEN 3023.76
fosa Преносливи MP3 Плеер со Слушалка Поддршка FM Radio Гласовен Снимач ТФ-Картичка, Музички Плеер со LCD Екран Неодамнешно
fosa Преносливи MP3 Плеер со Слушалка Поддршка FM Radio Гласовен Снимач ТФ-Картичка, Музички Плеер со LCD Екран

Поддржува повеќе јазици : Шпанија, Португалија, англиски јазик (стандарден англиски јазик).Автоматско и�

DEN 369.36
Дизни Mixmax Плус (2.1) Хана Неодамнешно
Дизни Mixmax Плус (2.1) Хана

Воведување на нови Дизни Микс Max 2.1 предводник на лични media player од Дизни ексклузивни Микс линија.Тоа е пр�

DEN 1079.76
Мандарински Зборува Библијата - Електронски Библијата Аудио Плеер во Мандарински (Кинески) за Постарите и Слепи, Неодамнешно
Sony Walkman NWZW273S 4 GB Водоотпорен Спортски MP3 Плеер (Розева) со Пливање Earbuds Неодамнешно
Sony Walkman NWZW273S 4 GB Водоотпорен Спортски MP3 Плеер (Розева) со Пливање Earbuds

Музика за да одговараат на вашите pace Find совршена музика за момент користење на ZAPPIN функција за пребарув�

DEN 1632.00
FAKEME 4GB Плеер за Музика и Аудио FM Радио со Снимање E-Book USB Приклучок за Поврзување Неодамнешно
FAKEME 4GB Плеер за Музика и Аудио FM Радио со Снимање E-Book USB Приклучок за Поврзување

MP3 Плеер,Portable флеш мемориски уред,читач на картички и usb диск.Fm тјунер со мемории (рачно и автоматско мело

DEN 571.20
SDENSHI Bluetooth 5.0 Lossless Аудио Плеер со FM E-Книга на Снимач на Глас MP3 Плеер Неодамнешно
SDENSHI Bluetooth 5.0 Lossless Аудио Плеер со FM E-Книга на Снимач на Глас MP3 Плеер

Bluetooth 5.0 функција, посилни compability, и morestable сигнал.Hi Fi lossless звукот и светлото дизајнирање, погодно да се игр

DEN 1127.76
Арапски Зборува Библијата - Библија, Аудио Плеер на арапски, за Постарите и Слепи, Напојува Батерија, Нови Неодамнешно
32GB MP3 Плеер со Bluetooth 5.1 Вграден Звучник, 2.4 Инчен Голем Екран HiFi Lossless Звук MP3 Музички Плеер Неодамнешно
32GB MP3 Плеер со Bluetooth 5.1 Вграден Звучник, 2.4 Инчен Голем Екран HiFi Lossless Звук MP3 Музички Плеер

????【MP3 Плеер Bluetooth 5.1】Овој Bluetooth MP3 плеер усвојува надгради Bluetooth 5.1 технологија овозможува се повеќе стаб

DEN 1031.76
Esenlong Повик Автомобил Полнач за во Автомобил Bluetooth MP3 Плеер со Lossless Квалитет на Звукот Hands - Неодамнешно
Esenlong Повик Автомобил Полнач за во Автомобил Bluetooth MP3 Плеер со Lossless Квалитет на Звукот Hands -

Интелигентна заштита, доверливи, интелигентни господар чип, eightfold коло заштита, посигурни и повеќе увер�

DEN 359.76