QLogic FC5010409-09 L 2Gbps ВАЛУТНА HBA PCI-X ID9402

QLogic FC5010409-09 L 2Gbps ВАЛУТНА HBA PCI-X ID9402

DEN 407.76

Неодамнешно

Това е достапна

Qlogic FC5010409-09 L 2 Gbit/s ВАЛУТНА HBA PCI-x Connection : Еден Влакна FTRJ8519 F1 KNL-QL.Понудата број 9402, дизајн и обемот на испорака, како што е прикажано и опишано, објектот е целосно функционална освен ако не е поинаку опишани во оваа понуда 9402, со понуда опишани тука можете да добиете совршена нова стока, ние имаме точка 9402 во април 2010 година во нашата инвентар.

Додатоци на производот

1Pcs Сосема Нов PCI-6232 Брза Испорака Неодамнешно
1Pcs Сосема Нов PCI-6232 Брза Испорака

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 972.00
1.25 G Gigabit Ethernet Мрежна Картичка со Broadcom BCM5751 Контролер-10/100/1000Mbps Ethernet Мрежна Картичка(NIC) Неодамнешно
1.25 G Gigabit Ethernet Мрежна Картичка со Broadcom BCM5751 Контролер-10/100/1000Mbps Ethernet Мрежна Картичка(NIC)

Ethernet Контролер— Broadcom BCM5751 Брзина на Windows Сервер; Linux; Free BSD 7.0; DOS; DOSODI; SCO Open Server 6 / Unixware 7.1.x; Novell Netware 6.5; Xen; Free BS

DEN 544.32
Weiyirot Трајни Фирмата Лесна Инсталација Pci Столб Картичка, Стој Картичка, за Мини Картичка PC Desktop Неодамнешно
Weiyirot Трајни Фирмата Лесна Инсталација Pci Столб Картичка, Стој Картичка, за Мини Картичка PC Desktop

Целосна висина одбивни со висина од 12.2 cm.Поддршка повеќето мрежни картички мини PCI безжична мрежна карт

DEN 2364.00
BALITY Мрежна Картичка, Ethernet Собраа Мрежен Адаптер X550-Т1, 10 Gigabit Ethernet Картичка со X4Lane Слот, Неодамнешно
BALITY Мрежна Картичка, Ethernet Собраа Мрежен Адаптер X550-Т1, 10 Gigabit Ethernet Картичка со X4Lane Слот,

★【Карактеристики】PCIE v3.0 (8.0 GT / s) : PCIE слот е X4 Lane слот.Поддршка за високи перформанси, ниска процесор вра

DEN 1185.60
Wendry PCI-E Мрежна Картичка,РТЛ 8111F 10/100/1000Mbps PCI-E Gigabit Ethernet LAN Мрежна Картичка,PCI Express Неодамнешно
Wendry PCI-E Мрежна Картичка,РТЛ 8111F 10/100/1000Mbps PCI-E Gigabit Ethernet LAN Мрежна Картичка,PCI Express

PCIExpress1Лејн(x1) интерфејс има добра компатибилност, кој може да биде вклучен во 2x, 4x, 8x, 16x слотови.РТЛ 8111 F ви

DEN 256.56
Безжична Мрежна Картичка DualBand Поддршка 802.11 A/B/G/N 300 МЕТРИ Мини PCI-E Мрежни Адаптери за Лаптопи WLM200NX Неодамнешно
Безжична Мрежна Картичка DualBand Поддршка 802.11 A/B/G/N 300 МЕТРИ Мини PCI-E Мрежни Адаптери за Лаптопи WLM200NX

Поддршка 802.11 A / B / G / N, highspeed пренос, до 300 Mbps.Поддршка двојна фреквенција 2.4 G / 5 G, врската е постабилна.Пого

DEN 534.96
wendeekun USB Безжичен Адаптер,Безжична Мрежна Картичка Адаптер,со Ултра-Тенок Големина, Лесно да се Носат Неодамнешно
wendeekun USB Безжичен Адаптер,Безжична Мрежна Картичка Адаптер,со Ултра-Тенок Големина, Лесно да се Носат

Безжичен USB адаптер со ralink rt3070 чипсет е моќен уред, многу погодна за поврзување на десктоп компјутери за

DEN 249.36
StarTech.com 2 Порт SATA 6 Gbps PCI Express eSATA Контролер Картичка - Складирање Контролер - 2 Канал - eSATA Неодамнешно
StarTech.com 2 Порт SATA 6 Gbps PCI Express eSATA Контролер Картичка - Складирање Контролер - 2 Канал - eSATA

Додадете Две e SATA 30 (6 Gbps) Пристаништа за брз Пристап до Големи Надворешни Складирање Решенија.PCI Express e SATA.S

DEN 534.00
Ниска Отпорност Високи Перформанси Експанзија Картичка Високо-Брзински Пренос Extender Трајни производи за Неодамнешно
Леново 00WE075 Intel ОПА 100 Серија Работ Switch за Управување со Картичка Неодамнешно
Леново 00WE075 Intel ОПА 100 Серија Работ Switch за Управување со Картичка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 4439.76
Weiyirot Прилагодливи Мини Фан Види, Батерија Управувана Батерија Лични Рачни Преносни Електрични Фан, за Децата, Неодамнешно
iDRAC7 Претпријатие за Далечински Пристап Картичка 2827M WD6D2 81RK6 за PowerEdge R520 R320 со iDRAC 7 Претпријатие Неодамнешно
iDRAC7 Претпријатие за Далечински Пристап Картичка 2827M WD6D2 81RK6 за PowerEdge R520 R320 со iDRAC 7 Претпријатие

i DRAC7 Претпријатие за Далечински Пристап Картичка 2827 M WD6 D2 81 RK6 за Power Edge R520 R320 Со i DRAC 7 Претпријатие Лиценц

DEN 2521.68
1Pcs Сосема Нов PCI-7811R Брза Испорака Неодамнешно
1Pcs Сосема Нов PCI-7811R Брза Испорака

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 1425.60
10Gb SFP+ PCI-E Мрежна Картичка NIC, со Broadcom BCM57810S Чип, Dual SFP+ Порта, PCI Express X8, Поддршка на Неодамнешно Најдобра цена
10Gb SFP+ PCI-E Мрежна Картичка NIC, со Broadcom BCM57810S Чип, Dual SFP+ Порта, PCI Express X8, Поддршка на

✅Контролер(s) : База на Broadcom BCM57810 S Контролер, кој поддржува Еден Корен I / O виртуелизација и подобрување н

DEN 2493.12
Општ Стандард, Целосна Висина Заградата за HP NC360T Dell X3959 D33682 G174P JP8D1 01P8D1 Неодамнешно
Општ Стандард, Целосна Висина Заградата за HP NC360T Dell X3959 D33682 G174P JP8D1 01P8D1

Стандард Целосна Висина Заградата за HP NC360 T Dell X3959 D33682 G174 P JP8 D1 01 P8 D1 2 навртки вклучуваат 1) Standard Целосна Ви

DEN 1456.80
Reinly THINKPAD NGFF М. 2 X1 Јаглерод 2013 SSD Цврста Состојба Хард Диск Адаптер Картичка Неодамнешно
Reinly THINKPAD NGFF М. 2 X1 Јаглерод 2013 SSD Цврста Состојба Хард Диск Адаптер Картичка

Овој адаптер ова го претвора М 2 SATA SSD во 26pin SSD за Леново X1 Јаглерод Ultrabook и тоа не е погоден за PCIe SSD.Следни

DEN 693.60
NETELY IEEE 802.11 N Мини-PCIE Интерфејс 300Mbps WiFi Адаптер за Лаптоп Компјутери и Индустриски Уреди-Мини-PCIE Неодамнешно
NETELY IEEE 802.11 N Мини-PCIE Интерфејс 300Mbps WiFi Адаптер за Лаптоп Компјутери и Индустриски Уреди-Мини-PCIE

1 AR9287 е МиниPCIE интерфејс Wi Fi адаптер.Тоа ќе им овозможи на корисниците да додадете 802.11 N 300 Mbps брзина Wi Fi на

DEN 1461.60
Десктоп за Intel 8260 PCI E Безжична PCI-E Wifi и Bluetooth компатибилен 4.2 Двојна Бенд Мрежа Антенски Адаптер Неодамнешно
Десктоп за Intel 8260 PCI E Безжична PCI-E Wifi и Bluetooth компатибилен 4.2 Двојна Бенд Мрежа Антенски Адаптер

Чип : 8260 ACInterface : PCIE Речиси КОМПЈУТЕР со СЛОТ за PCI Express (PCIE X1 / 16 слот) интерфејс;Поддржани оперативни систе

DEN 1634.40
HP INTEL WIFI LINK 5100 WLAN MODUL Неодамнешно
HP INTEL WIFI LINK 5100 WLAN MODUL

HP 506678001 Intel Wi Fi Link 5100 802.11 a / b / g / n WLAN модул За употреба во модели со Intel Активни Management Технологија (i AMT) во си

DEN 1079.76
Смрека SRX1400BASE-XGE-AC Портал со SRX1K-РЕ-12-10 SRX1K-SYSIO-XGE МОДУЛИ Неодамнешно
Смрека SRX1400BASE-XGE-AC Портал со SRX1K-РЕ-12-10 SRX1K-SYSIO-XGE МОДУЛИ

Смрека Мрежи SRX1400 Услуги Портал SRX1400 BASEXGEAC Со Рутирање на Моторот и Системот I / O Картичка 10 GB Ethernet SYSIOC.Бро

DEN 7247.76
ADLINK Технологија DAQ-2501 Аналоген Излез Мултифункционален DAQ Картички, 4-CH 1MS/s 12-битни Истовремено Неодамнешно
ADLINK Технологија DAQ-2501 Аналоген Излез Мултифункционален DAQ Картички, 4-CH 1MS/s 12-битни Истовремено

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 15264.00
Kesoto PCIe WiFi Картичка за КОМПЈУТЕР - Bluetooth, Dual Band Безжична Мрежна Картичка (2.4 Ghz) за Игри, Стриминг, Неодамнешно
Kesoto PCIe WiFi Картичка за КОМПЈУТЕР - Bluetooth, Dual Band Безжична Мрежна Картичка (2.4 Ghz) за Игри, Стриминг,

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 1487.76
М. 2 NVMe SSD NGFF да PCIE 3.0 X16 Адаптер М Клучни Интерфејс Картичка Поддршка PCI Express 3.0 x4 2230-2280 Неодамнешно Најдобра цена
М. 2 NVMe SSD NGFF да PCIE 3.0 X16 Адаптер М Клучни Интерфејс Картичка Поддршка PCI Express 3.0 x4 2230-2280

Име на производ : PCIE NVME м.2 SSD Да PCIE 16 X 8 X 4 X Експанзија Картичка.Влезен интерфејс : МКопче М 2 NVME ( Не Поддржу

DEN 335.76