LOOZY 24 инчен Круг Мрзливи Сузан во Замрзнатото Калено Стакло Трпезариска Маса Плочата Мрзливи Сузан Вртливата Лента со Тивок Метална База, Лесен за Чистење

LOOZY 24 инчен Круг Мрзливи Сузан во Замрзнатото Калено Стакло Трпезариска Маса Плочата Мрзливи Сузан Вртливата

DEN 839.76

Неодамнешно

Това е достапна

Висок квалитет на стакло материјал : табела плочата е направен на задебелена анти-напукнување зајакнато стакло, што е не-токсични, невкусна, мазна, висока температура отпорни, и анти-судир.Со дебелина од 12mm,убава и лесно да се чисти. 360°на ротација : На плочата фах има цврст алуминиум легура на база со 360°на ротација на функцијата, и е изградена-во шифрирана челик лежишта, што го прави ротација на повеќе флексибилни и ултра-тивка.Анти-судир на работ дизајн : На работ на плочата е полиран круг и убава, нежна и мазна, тоа ќе не нула вашите раце кога ротира, а тоа е безбедно да се користи.Нема потреба да се грижите за безбедноста, кога јадење со семејството.Големина избор : При изборот на големината, ве молиме да се измери големината на вашата маса во прв план.За секојдневна употреба дома, во дијаметар на плочата е 40cm-50cm помали од дијаметарот на табелата.За угостителски и комерцијални употреби, дијаметар на плочата треба да се 60см-70cm помали од дијаметарот на табелата.Широко се користи : Ова Мрзливи Сузан плочата е многу погодна за јадење маси, бизнис конференција маси, сала маси, кујната countertops, градина маси, итн.Тоа е совршен избор за семејни вечери, роденден партии, хотели и банкети.Име : Сива Сини Стаклени Turntable Size : Дијаметар : 80см/90cm/100cm Thickness : 12mm Glass : автомобилската одделение плови калено сива glass Axle : алуминиум легура + двојно групи на челик bearings Bottom плоча : A. Пластика челик материјал (рамно дно без нозе)Б. Алуминиум материјал (пластични нога)ве Молиме да напомена : 1. Поради големината е рачно мери, не може да биде грешка од 0-5cm.2. Поради различни следи резолуции, боите можат да бидат различни.

Додатоци на производот

Мрзливи Сузан Плочата,Дома Калено Стакло Мрзливи Сузан,Круг Tabletop Ротирачки Служат Послужавник За Трпезариска Неодамнешно
YANGPIN - Украс Стакло Мрзливи Сузан Плочата со Имитација Мермер Заврши, Табела Врвот Декоративни Ротирачки Неодамнешно
YANGPIN - Украс Стакло Мрзливи Сузан Плочата со Имитација Мермер Заврши, Табела Врвот Декоративни Ротирачки

◆?Овој круг стакло плочата е наменета да им служи јадења, овошје, колачи, грицки и коктели во центарот на

DEN 12301.44
SDTC Техника 2-Pack 8 Инчен Црна Акрилна Мрзливи Susans Вртливата Стојат Ротирачки Фах 360 Степен Ротација Неодамнешно
SDTC Техника 2-Pack 8 Инчен Црна Акрилна Мрзливи Susans Вртливата Стојат Ротирачки Фах 360 Степен Ротација

Пакетот вклучува : 2 парчиња 8 инчен акрилик мрзливи Сузан грамофони, за кујна чување и прикажување на ба

DEN 431.76
EXCEART Алуминиум Легура Плочата Имајќи за Торта Декорирање Плочата Табела Стакло Плочата База Метал Торта Неодамнешно
DOITOOL Мрзливи Сузан Плочата Провизии Кабинет Ротирачки Кујна Зачин се Врти Организатор на Кабинетот Провизии Неодамнешно
TooCust 2-Ниво Мрзливи Сузан Плочата за Кабинет, Јасно Мрзливи Сузан, Фрижидер Мрзливи Сузан, Јасно Плочата Неодамнешно Најдобра цена
TooCust 2-Ниво Мрзливи Сузан Плочата за Кабинет, Јасно Мрзливи Сузан, Фрижидер Мрзливи Сузан, Јасно Плочата

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : Две нивоа Мрзливи Сузан од обновлив складирање зголемува просторо

DEN 405.36
Мрзливи Сузан Плочата Лого, Vensans 4 Плоштад Ротирачки Вртливата Плоча Метал Мрзливи Сузан Имајќи Плочата Неодамнешно
2 Ниво Мрзливи Сузан Самостојна Складирање Рек Кујна Организатор,360 Степен Ротација,Мултифункционални Леќата Неодамнешно
Калено Стакло Мрзливи Сузан Плочата, Браун Круг Калено Стакло Табела Врвот За Трпезариска Маса, со Дијаметар Неодамнешно
WQSQ Тркалезна Маса Услуга Фах/Мрзливи Сузан Плочата/Калено Стакло Ротирачки Фах/Трпезариска Маса тањир/Алуминиум Неодамнешно
WQSQ 60cm/24inch Ротирачки Фах Големи Мрзливи Сузан Калено Стакло Плочата Rotatable тањир За Трпезариска Маса, Неодамнешно
WQSQ 60cm/24inch Ротирачки Фах Големи Мрзливи Сузан Калено Стакло Плочата Rotatable тањир За Трпезариска Маса,

★ Калено стакло ротирачки послужавник, нетоксични, без мирис, мазна и лизгава, висока температура отпор

DEN 16110.24
Puricon 2 Пакет Мрзливи Сузан Кујната Кабинет Организатор (12 Инчи и 10), Ротирачки Фах Плочата Зачин Рек Складирање Неодамнешно Најдобра цена
Мрзливи Сузан Мрзливи Сузан Плочата,Боја Калено Стакло Ротирачки Послужавник, Апарати За Домаќинство Хотел Неодамнешно
Пластични Мрзливи Сузан, Ротирачки Фах Плочата Кабинет За Condiment Козметички Складирање Красат Десктоп Неодамнешно
Пластични Мрзливи Сузан, Ротирачки Фах Плочата Кабинет За Condiment Козметички Складирање Красат Десктоп

Функција : Организирање на секој простор во вашиот дом, направи вашата кујна кабинет или храна простор з

DEN 623.76
JWW Круг Ротирачки Фах Калено Стакло Мрзливи Сузан Плочата Ротирачки Дисплеј тањир со Тивок Метална База, Лесно Неодамнешно
Плочата Складирање Бин, 360° Ротирачки Складирање Организатор Рингишпил Поделени Мрзливи Сузан Плочата Складирање Неодамнешно
WQSQ Црна Калено Стакло Плочата Круг Мрзливи Сузан Трпезариска Маса Ротирачки Фах 60-120cm Голем тањир За Кујна Неодамнешно
MIZP Голема Тркалезна Маса Мрзливи Сузан Плочата,Задебелена Калено Стакло и Алуминиум Легура на База Табела Неодамнешно
Фрлија Алуминиумски Elisabeth Мрзливи Сузан 24 Плочата Ротирачки Фах Бронза Неодамнешно
Фрлија Алуминиумски Elisabeth Мрзливи Сузан 24 Плочата Ротирачки Фах Бронза

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

DEN 7542.00
YANGPIN - Плочата Ротирачки Имајќи Хардвер, Алуминиум, со Вшмукување Влошки, Тешки Вртливата Плоча, DIY Градина Неодамнешно
GDHY Калено Стакло Мрзливи Сузан Трпезариска Маса Ротирачки Фах Круг Тешки Плочата Декоративни Вртливата Служат Неодамнешно
dailymall 12 Инчен Тешки Ротирачки Вртливата Челик Топката Лежишта се Залагаме за Следење во ЖИВО Плочата Мрзливи Неодамнешно
Браун Ротирачки Фах/Плочата,Мрзливи Сузан Плочата,Калено Стакло Мрзливи Сузан,Φ 23 ~ 47,Кујна, Трпезариска Неодамнешно
LRBBH Мрзливи Сузан Плочата, 360 ° Круг Ротирачки Фах Услуга Плоча со Тивок Метална База за Хотел, Ресторан Неодамнешно
LRBBH Мрзливи Сузан Плочата, 360 ° Круг Ротирачки Фах Услуга Плоча со Тивок Метална База за Хотел, Ресторан

Зајакнато Стакло Ротирачки Послужавник, НеТоксични, без Мирис, Мазна и Лизгава, Висока Температура Отпо

DEN 547.20
Круг Транспарентен Плочата за Трпезариска Маса, Калено Стакло Круг Ротирачки Плочата Со Алуминиумска Легура Неодамнешно
AMLESO 110lbs Капацитет Мрзливи Сузан Имајќи 5/16 Круг Плочата Лежишта - 9 Инчен Неодамнешно
AMLESO 110lbs Капацитет Мрзливи Сузан Имајќи 5/16 Круг Плочата Лежишта - 9 Инчен

за Агол кабинети, складирање решенија,креда spinners,плочата kaleidoscopes,tabletop служат, прикажување, списание пол

DEN 479.76