ASI 3012230 Никел Позлатен Месинг Кабел Жлезда, Вирус Олеснување Кабелот Зафат, Типот 2900.M25N, M25 x 1.5 Теми, 29 mm Орев, 10 mm до 17 mm Стегање Опсег (Пакет 50)

ASI 3012230 Никел Позлатен Месинг Кабел Жлезда, Вирус Олеснување Кабелот Зафат, Типот 2900.M25N, M25 x 1.5

DEN 6422.88

Неодамнешно

Това е достапна

IP 68, NEMA 6 P (подводни) Ingress Protection Оценка овозможува за употреба во апликации каде нечистотии, прашина или течности се присутни.Изработен од никел позлатен месинг за употреба во индустриски апликации.Neoprene запечатување прстен за да се обезбеди течност тесни печат.Широк постојана температура спектар на -25 на +100 степени целзиусови степени.Монтажа Дупка 29 mm Орев, од 10 до 17 mm Стегање Опсег.

Додатоци на производот

Ремингтон Индустрии 28UL1007STRRED250 UL1007 28 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 300V, 0.0126 Дијаметар, 250' Неодамнешно
Ремингтон Индустрии 28UL1007STRRED250 UL1007 28 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 300V, 0.0126 Дијаметар, 250'

Должина : 250 метри.Изолација : PVC (0.016 дебела).Тип : UL1007 Заробени жица (736 склучени бракови).Боја : Црвена.Напо

DEN 1286.40
Ремингтон Индустрии 2232MWKIT.25 Магнет Жица за Полнење, Емајлирани Бакарна Жица, 22, 24, 26, 28, 30, & 32 Неодамнешно Најдобра цена
Ремингтон Индустрии 2232MWKIT.25 Магнет Жица за Полнење, Емајлирани Бакарна Жица, 22, 24, 26, 28, 30, & 32

Избрани големини 4 мл секоја.Изолација : solderable полиуретан со polyimide overcoat.Nema опис : mw80в.Изградба : еден minоко

DEN 874.32
Pc Додатоци - Конектори Про 10 Метри 24P 1mm 0.039 Проред 24 Жица 24 Проводници на IDC Рамен Лента Кабел за Неодамнешно
Pc Додатоци - Конектори Про 10 Метри 24P 1mm 0.039 Проред 24 Жица 24 Проводници на IDC Рамен Лента Кабел за

Цената е за 10FT должина 1mm 24 C 24Pin 1.0 mm (0.039") на теренот Лента Кабел завршува со 2.00 mm (0.079инчен) на Теренот коне

DEN 2376.00
Јасна-Com LQ-2W2 1/2 Rack Единица 2 Каналот Partyline IP Комуникации Интерфејс Неодамнешно
Јасна-Com LQ-2W2 1/2 Rack Единица 2 Каналот Partyline IP Комуникации Интерфејс

На LQ уреди употреба на ниска латентност ОПУС кодек.На ОПУС прилагодливи аудио кодек ги исполнува различ

DEN 1656.00
АЛФА WIREALPHA ЖИЦА 65603 SL002-Multiconductor Кабел, Xtra Guard Flex Контрола, Unshielded, 3 Диригент, 16 Неодамнешно
АЛФА WIREALPHA ЖИЦА 65603 SL002-Multiconductor Кабел, Xtra Guard Flex Контрола, Unshielded, 3 Диригент, 16

ECCN : EAR99 Ro HS Согласност : Да.Ro HS Phthalates Во Согласност : Да +.SVHC : Нема SVHC (25Јуни2020).Карактеристики : Кабел Оклоп

DEN 374.40
Ремингтон Индустрии 20UL1007STRWHI500 20 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 0.0320 Дијаметар, 300V, UL1007, Неодамнешно
Ремингтон Индустрии 20UL1007STRWHI500 20 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 0.0320 Дијаметар, 300V, UL1007,

Должина : 500 метри.Изолација : pvc (0.016 инч.Тип : Ul1007 заробени жица (7 / 28).Боја : бела.Напон оценка : 300 volts.Поврзе

DEN 406.80
Ремингтон Индустрии 18UL1007STRVIO500 18 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 0.0403 Дијаметар, 300V, UL1007, Неодамнешно
Ремингтон Индустрии 18UL1007STRVIO500 18 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 0.0403 Дијаметар, 300V, UL1007,

Должина : 500 метри.Изолација : pvc (0.016 инч.Тип : Ul1007 заробени жица (16 / 30).Боја : виолетова.Напон оценка : 300 volts.

DEN 1480.08
12 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 500 ft Должина, Зелена, 0.0808 Дијаметар, GPT, 60 Volts Неодамнешно
12 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 500 ft Должина, Зелена, 0.0808 Дијаметар, GPT, 60 Volts

Должина : 500 Метри.Изолација : PVC (Вкупната Дебелина : 0.142").Тип : GPT Заробени Жица.Боја : Зелена.Напон Оценка :

DEN 1252.80
18 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 500 ft Должина, Сина, 0.0403 Дијаметар, GPT, 60 Volts Неодамнешно
18 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 500 ft Должина, Сина, 0.0403 Дијаметар, GPT, 60 Volts

Должина : 500 Метри.Изолација : PVC (Вкупната Дебелина : 0.092").Тип : GPT Заробени Жица.Боја : Сина.Напон Оценка : 60

DEN 1273.68
Panduit FXTRL7N7NXNM017 Оптимизиран Влакна Interconnect Кабел Assemly Неодамнешно
Panduit FXTRL7N7NXNM017 Оптимизиран Влакна Interconnect Кабел Assemly

Овие мали кабли минимизирање на отпадот, се оптимизира кабел за управување, за брзо распоредување, како

DEN 10407.36
Жица, Три Рангирани, ПВЦ, Виолетова, 19 AWG, 0.75 mm2, 328 фт, 100 m Неодамнешно
Жица, Три Рангирани, ПВЦ, Виолетова, 19 AWG, 0.75 mm2, 328 фт, 100 m

Цена За : Each Order Единица : Гајтанот од 100 Одобрување Спецификација : : БС 6231 Тип CK, BS EN 50525231, BS EN / IEC 60332, АДС C22.2

DEN 1302.96
18 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 1000 ft Должина, Сина, 0.0403 Дијаметар, GPT, 60 Volts Неодамнешно
18 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 1000 ft Должина, Сина, 0.0403 Дијаметар, GPT, 60 Volts

Должина : 1000 Стапки.Изолација : PVC (Вкупната Дебелина : 0.092").Тип : GPT Заробени Жица.Боја : Сина.Напон Оценка :

DEN 2126.40
Ремингтон Индустрии 20UL1007SLDYEL500 20 AWG Мерач Солидна поврземе Жица, 0.0320 Дијаметар, 300V, UL1007, 500' Неодамнешно
Ремингтон Индустрии 20UL1007SLDYEL500 20 AWG Мерач Солидна поврземе Жица, 0.0320 Дијаметар, 300V, UL1007, 500'

Должина : 500 метри.Изолација : pvc (0.016 инч.Тип : Ul1007 цврста жица.Боја : жолта.Напон оценка : 300 volts.Поврземе жиц

DEN 1363.68
12 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 100 ft Должина, Бела, 0.0808 Дијаметар, GPT, 60 Volts Неодамнешно
12 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 100 ft Должина, Бела, 0.0808 Дијаметар, GPT, 60 Volts

Должина : 100 Метри.Изолација : PVC (Вкупната Дебелина : 0.142").Тип : GPT Заробени Жица.Боја : Бела.Напон Оценка : 60

DEN 897.36
Ремингтон Индустрии 18UL1007STRORA500 18 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 0.0403 Дијаметар, 300V, UL1007, Неодамнешно
Ремингтон Индустрии 18UL1007STRORA500 18 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 0.0403 Дијаметар, 300V, UL1007,

Должина : 500 метри.Изолација : pvc (0.016 инч.Тип : Ul1007 заробени жица (16 / 30).Боја : портокал.Напон оценка : 300 volts.П

DEN 1480.08
Ремингтон Индустрии 25SNSP.125 Магнет Жица, Емајлирани Бакарна Жица Рана, 25 AWG, 2 оз, 127' Должина, 0.0188 Неодамнешно
Ремингтон Индустрии 25SNSP.125 Магнет Жица, Емајлирани Бакарна Жица Рана, 25 AWG, 2 оз, 127' Должина, 0.0188

Должина : 127 метри.Изолација : solderable полиуретан со polyamide overcoat.Nema опис : mw80в.Изградба : еден minоколија.Магнет

DEN 221.52
Ремингтон Индустрии 18UL1007STRGRA500 18 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 0.0403 Дијаметар, 300V, UL1007, Неодамнешно
Ремингтон Индустрии 18UL1007STRGRA500 18 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 0.0403 Дијаметар, 300V, UL1007,

Должина : 500 метри.Изолација : pvc (0.016 инч.Тип : Ul1007 заробени жица (16 / 30).Боја : сива.Напон оценка : 300 volts.Поврз

DEN 2227.20
NTE Електроника WA18-00-40 поврземе Жица, Автомобилската, Тип 18 Колосек, Заробени, 40' Должина, Црна Неодамнешно
NTE Електроника WA18-00-40 поврземе Жица, Автомобилската, Тип 18 Колосек, Заробени, 40' Должина, Црна

Се користи во сите автомобилски и камионски апликации.Достапни во 18, 16, 14, 12, 10, 8, & 6 AWG.Голи бакар диригент.

DEN 317.76
Слобода 12-2C-GRY | 1000 ft Комерцијални Одделение за Општа Намена 12 AWG 2 Диригент Кабел Сива Неодамнешно
Слобода 12-2C-GRY | 1000 ft Комерцијални Одделение за Општа Намена 12 AWG 2 Диригент Кабел Сива

Заробени Annealed Голи Бакар Проводници.ПолуЦврсти PVC Изолација.Извртени, unshielded 1000 ft свиткани околу еден ка

DEN 823.92
КЕРОЛ КАБЕЛ/GENERAL CABLECAROL КАБЕЛ/GENERAL КАБЕЛ 02768.85.01-Multiconductor Кабел, Преносни Кабелот SOOW, Неодамнешно
КЕРОЛ КАБЕЛ/GENERAL CABLECAROL КАБЕЛ/GENERAL КАБЕЛ 02768.85.01-Multiconductor Кабел, Преносни Кабелот SOOW,

ECCN : EAR99 Ro HS Согласност : Да.Ro HS Phthalates Во Согласност : Да +.SVHC : Да Се Советува.Карактеристики : Кабел Оклопна

DEN 1353.60
16 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 1000 ft Должина, Црна, 0.0508 Дијаметар, GPT, 60 Volts Неодамнешно
16 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 1000 ft Должина, Црна, 0.0508 Дијаметар, GPT, 60 Volts

Должина : 1000 Стапки.Изолација : PVC (Вкупната Дебелина : 0.103").Тип : GPT Заробени Жица.Боја : Црна.Напон Оценка :

DEN 2722.32
1 Компјутер од 14 AWG Мерач TXL Автомобилската Заробени поврземе Жица, 250 фт, Сина, 60 Volts Неодамнешно
1 Компјутер од 14 AWG Мерач TXL Автомобилската Заробени поврземе Жица, 250 фт, Сина, 60 Volts

Диригент Материјал : Гол Бакар Диригент Дијаметар : 0.069" Целокупната Дијаметар : 0.103".Изолација : КрстотПо

DEN 3568.80
14 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 1000 ft Должина, Зелена, 0.0641 Дијаметар, GPT, 60 Volts Неодамнешно
14 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 1000 ft Должина, Зелена, 0.0641 Дијаметар, GPT, 60 Volts

Должина : 1000 Стапки.Изолација : PVC (Вкупната Дебелина : 0.117").Тип : GPT Заробени Жица.Боја : Зелена.Напон Оценк

DEN 335.76
АЛФА ЖИЦА 1895C SL005 UNSHLD MULTICOND КАБЕЛ 2COND 20AWG 100FT Неодамнешно
АЛФА ЖИЦА 1895C SL005 UNSHLD MULTICOND КАБЕЛ 2COND 20AWG 100FT

Цена За : Гајтанот од 100 Ролна Должина (Imperial) : 100ft Ролна Должина (Метрички) : 30.48 м Бр.на Проводници : 2 Дириге

DEN 1587.84
ASI 3016938 Повеќе Жица Влез Печат за Кабел Жлезди, Тип 36A3M2554, 5 Дупки со 4 mm Дијаметар, M25, СТР 21, Неодамнешно
ASI 3016938 Повеќе Жица Влез Печат за Кабел Жлезди, Тип 36A3M2554, 5 Дупки со 4 mm Дијаметар, M25, СТР 21,

IP 68, NEMA 6 P (подводни) Ingress Protection Оценка овозможува за употреба во апликации каде нечистотии, прашина или т

DEN 1159.92
18 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 1000 ft Должина, Жолта, 0.0403 Дијаметар, GPT, 60 Volts Неодамнешно
18 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 1000 ft Должина, Жолта, 0.0403 Дијаметар, GPT, 60 Volts

Должина : 1000 Стапки.Изолација : PVC (Вкупната Дебелина : 0.092").Тип : GPT Заробени Жица.Боја : Жолта.Напон Оценка

DEN 2126.40
Ремингтон Индустрии 35SNSP.125 Магнет Жица, Емајлирани Бакарна Жица Рана, 35 AWG, 2 оз, 1277' Должина, 0.0061 Неодамнешно
Ремингтон Индустрии 35SNSP.125 Магнет Жица, Емајлирани Бакарна Жица Рана, 35 AWG, 2 оз, 1277' Должина, 0.0061

Должина : 1, 277 нозе.Изолација : solderable полиуретан.Nema опис : mw79в.Изградба : еден minоколија.Магнет жица е бакар

DEN 261.60