Ѓердан Дели Затворач Накит Одделувачите што се Златото и Среброто, Магнетни Повеќе Ѓердан Затворач за Жените Слоевит Погледнете

Ѓердан Дели Затворач Накит Одделувачите што се Златото и Среброто, Магнетни Повеќе Ѓердан Затворач за Жените

DEN 335.76

Неодамнешно

Това е достапна

【Совршен Ѓердан Дели Clasps за Накит】:Слоевит накит не треба да биде комплицирано.KCCTOO Слоевит конектор ќе одржување на повеќе ѓердани од добивање испреплетени.Секоја девојка која сака убавината треба да се третира со елегантен од нас. 【Лесна Употреба и Повеќе се Обезбеди】:Само да го прикачите овие ѓердан дели поврзување на вашиот омилен парче на накит, брзо отварајте, се држат затворени, и ќе завршиш!Тоа е толку лесно!Нашите магнетни clasps дизајн држи до 4 килограми за да се задржи накит повеќе безбеден. 【Издржливи и безбедни материјали】:Направени од силни магнетни дели затворач со сребро и злато позлатен од не ' рѓосувачки челик,Лесен и безбеден,Доведе слободни,Никел слободни.Тие ќе ви послужи(се користи) за долго време. 【DIY Дизајн Вашиот Убави Накит】 : овој ѓердан одделувачите што се многу популарни во ТВ програми како што се денес шоу и така натаму.Тоа е потребно во вашиот накит кутија.може лесно слободно да го промените вашиот стил да ја покаже својата убавина и шармантен,Особено пријателски да пациенти со артритис или ограничени средување на ноктите. 【Најдобрите Подароци за Неа】 : Висок Квалитет Слој Затворач Се Најдобар Избор како Подарок за Денот на Мајката, Божиќ, Денот на Вљубените,Свадба,Новата Година и Останатите Празници.Совршен носат за невестата,деверуша,роденден,забава и така натаму, или можете дури и може да ги носи секој ден.За дури и редење, ние препорачуваме дека секој ѓердан се распоредени 2 инчи распаѓа.Пример : 14 инчен, 16 инчи и 18 инчи ѓердани.Секое копче е предвидено со позиционирање дупка и позиционирање колона.Можете да слушнете "клик" кога ќе се донесе тоа.Kcctoo Слоевит конектор ќе одржување на повеќе ѓердани од добивање испреплетени.На Слоевит Ѓердан Spacer Затворач го Задржува слоевит ѓердани од добивање испреплетени додека го носи.Едноставно прикачите било ѓердани на spacer затворач и кука на зад вратот.Направи да изгледаат повеќе чисти и професионални.

Додатоци на производот

SUPERFINDINGS За 100PCS 14mm Барел Завртка Затворач Цевка Месинг Завртката Свртување Clasps 2 Бои Месинг Fastener Неодамнешно
SUPERFINDINGS За 100PCS 14mm Барел Завртка Затворач Цевка Месинг Завртката Свртување Clasps 2 Бои Месинг Fastener

Елегантен Изглед : 2 бои, вклучувајќи златен и sliver, шик цевка завртка затворач е едноставен и не ја изгуби

DEN 148.56
50 КОМПЈУТЕРИ Мода Накит Одлуки Добавувачи Наоди Копче Прстен Синџири Ознаки Clasps Keyrings Keychains AA4419 Неодамнешно
50 КОМПЈУТЕРИ Мода Накит Одлуки Добавувачи Наоди Копче Прстен Синџири Ознаки Clasps Keyrings Keychains AA4419

50 КОМПЈУТЕРИ Мода Накит Одлуки Добавувачи Наоди Копче Прстен Синџири Ознаки Clasps Keyrings Keychains AA4419 Teapot Чај Л

DEN 5197.44
AGCFABS 5Pcs/Многу Multiformity Форма Шарени Метал Hummer Затворач Куки Копче Прстен Конектори за DIY Keychain Неодамнешно
AGCFABS 5Pcs/Многу Multiformity Форма Шарени Метал Hummer Затворач Куки Копче Прстен Конектори за DIY Keychain

Големина : 34*18mm.За детали големина информации, ве молиме погледнете во слики.Тие слики се само за повикув

DEN 87.60
Happyyami 10Pcs Накит Магнетни Clasps Сребро Цинк Легура Хривнија Ѓердан Круг Магнетски Затворач Конвертор Неодамнешно
Happyyami 10Pcs Накит Магнетни Clasps Сребро Цинк Легура Хривнија Ѓердан Круг Магнетски Затворач Конвертор

Направи убав квалитет на цинк легура, може да се користи за DIY неколку белегзии, што значи да се биде заед

DEN 266.16
AllMapsupplier Мода Водител на Патент се Повлече,Сицилија мапата Hummer Затворач,Сицилија Hummer Затворач Сицилија Неодамнешно
Октопод Hummer Затворач,Октопод Месечината Патент се Повлече,Октопод Накит,Море Суштество,Наутички Накит,Океанот Неодамнешно
ARRICRAFT 10pcs Нерѓосувачки Челик Правоаголник Крајот Кабелот Clasps 8.5 mm Дупка Конектор Затворач за Кожа Неодамнешно
ARRICRAFT 10pcs Нерѓосувачки Челик Правоаголник Крајот Кабелот Clasps 8.5 mm Дупка Конектор Затворач за Кожа

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 10 компјутери нерѓосувачки челик правоаголник кожа кабелот затворач.Боја : не ' рѓосув

DEN 261.36
Птица Месечината Патент се Повлече Був Главата Подарок за Мажите Був Hummer Затворач Птица Накит Був Накит Неодамнешно
410 Парчиња Накит Одлуки Шарм Антички Сребрен Тон за Ѓердан Pendant Хривнија Z7NI3 Срцето Hummer Копче Затворач Неодамнешно
410 Парчиња Накит Одлуки Шарм Антички Сребрен Тон за Ѓердан Pendant Хривнија Z7NI3 Срцето Hummer Копче Затворач

Материјал : направени од Цинк Легура, Метал.Големината на секоја од нив : (Appro x .)Ширина : 13.8 mm(0.54 инчен),Вис

DEN 2363.76
Аква Фрактал Патент Се Повлече,Света Геометрија Hummer Затворач,Тиркизна Аква Hummer Затворач,Се Развива Swirls Неодамнешно
Јас Мислам дека ние Сон Цитати Hummer Затворач Книга Патент се Повлече Цитат Накит Шарм Hummer Затворач за Неодамнешно
Јас Мислам дека ние Сон Цитати Hummer Затворач Книга Патент се Повлече Цитат Накит Шарм Hummer Затворач за

Материјал : Алуминиум,Стакло.Патент големина : 18 MM*25ММ,Стаклена купола Големина : 18 MM*25ММ.На Патент е покр

DEN 1896.00
Црна и Бела Мачки Hummer Затворач Сребро Црна Кормило Патент се Повлече за Жените Додатоци Симпатична Животно Неодамнешно
QuickSwap Рачно Изработени Обетки Clasps Накит Додатоци Злато Сребрена Боја Обетки Накит Правење На Резерви Неодамнешно
QuickSwap Рачно Изработени Обетки Clasps Накит Додатоци Злато Сребрена Боја Обетки Накит Правење На Резерви

СОВРШЕН ПОДАРОК Доаѓа во убав накит за подарок кутија.Идеален подарок за Денот на Мајката, Годишнина, В

DEN 287.76
Ѓердан Полнила, 15 Компјутери од не ' Рѓосувачки Челик Злато Сребрен Ѓердан Хривнија Anklet Продолжување Синџири Неодамнешно
Dophee 100Pcs DIY Занает Позлатен Накит Hummer Затворач Ноктот Тока Кука Наоѓање Ѓердан - 16mm - Сребро. Неодамнешно
Dophee 100Pcs DIY Занает Позлатен Накит Hummer Затворач Ноктот Тока Кука Наоѓање Ѓердан - 16mm - Сребро.

ИЗДРЖЛИВИ : Овие hummer ноктот clasps се добро направени и многу издржливи.Тие се совршени за вашиот домашен н

DEN 215.76
Јас Мислам дека ние Сон Цитати Hummer Затворач Книга Кормило Патент се Повлече Цитат Накит Шарм Hummer Затворач Неодамнешно
EuisdanAA 10 Компјутери Hummer Ноктот Clasps DIY Накит сврзувачки елементи Кука Наоди 14mm(10 piezas Cierres Неодамнешно
EuisdanAA 10 Компјутери Hummer Ноктот Clasps DIY Накит сврзувачки елементи Кука Наоди 14mm(10 piezas Cierres

Име На Производ : Hummer Claw Clasp;Материјал : Метал.Главната Боја : Сребро Тон;Големина : 14x 7mm / 0.55" x 0.28"(L*W).Долнио

DEN 196.56
Пингвин Месечината Патент се Повлече Пингвин Накит за Подарок за Пријател Пингвин Hummer Затворач Подарок за Неодамнешно
AllMapsupplier Мода Водител на Патент се Повлече,Израел мапата Hummer Затворач,Израел Hummer Затворач,Израел Неодамнешно
AllMapsupplier Мода Водител на Патент се Повлече,Израел мапата Hummer Затворач,Израел Hummer Затворач,Израел

Материјал : Алуминиум, Стакло.Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Боја : Како на сликата Оваа слика

DEN 69.60
Птица Hummer Затворач Руна Патент Се Повлече Окултни Накит Шарм Нордиска Амајлија Животинско Равен Hummer Затворач Неодамнешно
30 КОМПЈУТЕРИ 304 од не ' Рѓосувачки Челик 18 К Злато Позлатен Малку Clasps Bails за Pendant Шарм, Snap Отвори Неодамнешно
30 КОМПЈУТЕРИ 304 од не ' Рѓосувачки Челик 18 К Злато Позлатен Малку Clasps Bails за Pendant Шарм, Snap Отвори

МАТЕРИЈАЛОТ Е НАКИТ 304 од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Цврсти и трајни, не се грижи за рѓа и згаснат, 18 K злато поз

DEN 191.76