Scicalife Кожа Камериер Фах Организатор 12 Прегради Накит Складирање Организатор Копче Телефон Монета Промена Часовници Бонбони Носителот Дребулии Сад за Жените Девој

Scicalife Кожа Камериер Фах Организатор 12 Прегради Накит Складирање Организатор Копче Телефон Монета Промена

DEN 772.56

Неодамнешно

Това е достапна

Екранот решетката е најдобар начин да се прикажат на вашиот накит на продавници, саем или занает саеми.Можете да ја испратите до вашите пријатели и семејства како подарок и тие ќе бидат многу среќни.Имајте накит безбедно и сигурно во овој стилски накит послужавник.Лесно да се соберат и изберете она што ви се носат.Својот лесен и издржливи.Можете да го прикажете вашиот накит во креативни и мода начин со различни поставувања.Тоа може да се задржи накит организирано и да ги заштити од гребење и јавните.Опис Ова е накит екранот стојат, направен од високо - квалитет СТП кожни материјали, и може да послужи за долго време.Тоа е елегантен и уникатен изглед, изгледа убаво и уникатно, и е погоден за накит екранот.Овој приказ застане е погодна за дома или продавница за накит употреба.Карактеристики - Боја : Црна - Материјал : СТП кожа - Големина : 35. 00 X24. 50 X5. 00cm; 13. 76 X9. 63 X1. 97 инчен - Тоа може да се задржи накит организирано и да ги заштити од гребење и јавните.- Екранот решетката е најдобар начин да се прикажат на вашиот накит на продавници, саем или занает саеми.- It' s лесни и издржливи.Можете да го прикажете вашиот накит во креативни и мода начин со различни поставувања.- Имајте накит безбедно и сигурно во овој стилски накит послужавник.Лесно да се соберат и изберете она што ви се носат.- Можете да ја испратите до вашите пријатели и семејства како подарок и тие ќе бидат многу среќни.Пакет Вклучувајќи 1 x Накит Екранот Лента.

Додатоци на производот

Дрвени Earring Екранот Стои - Преносни Дрвени Earring се Прикаже на Држачот со 2 Монтажни Штипки+ 200pcs Earring Неодамнешно Најдобра цена
Дрвени Earring Екранот Стои - Преносни Дрвени Earring се Прикаже на Држачот со 2 Монтажни Штипки+ 200pcs Earring

Пренослив Дизајн : Нашата дрвени earring екранот стојат е дизајниран со две штипки во задниот да биде дупчи

DEN 623.76
Kadimendium Декоративни Складирање Водови, Ретро Дрвена Кутија во Дрвена Кутија за Накит Убава Складирање Кутија Неодамнешно
QILICHZ Earring Стојат Носителот 144 Дупки Earring Организатор Уво Студ Носителот Earring Дрво Стои Накит Екранот Неодамнешно
QILICHZ Earring Стојат Носителот 144 Дупки Earring Организатор Уво Студ Носителот Earring Дрво Стои Накит Екранот

СТИЛСКИ EARRING СТЕНД Црн елегантен дизајн одговара на било декор.Совршен за earring организација или професи

DEN 431.76