Bleiou 15 Парчиња Накит Свила Чанта Торбичка Brocade Подарок Кеси Се Меша Бои(Мали&Средни И Големи)

Bleiou 15 Парчиња Накит Свила Чанта Торбичка Brocade Подарок Кеси Се Меша Бои(Мали&Средни И Големи)

DEN 359.76

Неодамнешно

Това е достапна

Изработени од 100% висококвалитетен полиестер, едноставен дизајн, но корисно.Совршен за задржување на накит, жад, монистра, монета и така натаму.Накит и кеси се направи прецизен рачно изработени работа и убава дизајн, спречување на вашиот објект од гребење и го чува во добра форма.Тие ќе бидат прекрасни додатоци за прослава прилики како свадба, роденден, бебе туш и др.Големина На : Мал : Прибл.3inch*2,7 инчи/Медиум : Прибл.4inch*3inch/Големи : Прибл.4.7 инчен*4inch.Материјал : 100% Полиестер Мали Димензии : Прибл. 3inch*2.7 инчен Средна Големина : Прибл. 4inch*3inch Големи Димензии : Прибл. 4.7 инчен*4inch Боја : Како на сликата покаже Пакет се Вклучени : 15 x Накит Чанта Торбичка Подарок Торба.

Додатоци на производот

MONSTINA Патување Накит Организатор Случај, Количка за Накит се Тркалаат Торба Предавање Jewery Складирање Неодамнешно Најдобра цена
MONSTINA Патување Накит Организатор Случај, Количка за Накит се Тркалаат Торба Предавање Jewery Складирање

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ И КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА : Ширевте димензија 11"(L) x 7"(W) x 2"(H).,не само што може да се обеси насек

DEN 383.76
ONLVAN Кожа Патување Накит Случај се Тркалаат Мека Торба Патување Накит Организатор простор за Ѓердан, Обетки, Неодамнешно
Виси Накит Организатор, McoMce Двојно Еднострано 56 Џебови Накит Организатор со Zippered Џебови, Ѓердан Носителот Неодамнешно
MOOCA Црн Сомот Хривнија Алка Види се Тркалаат, Патна Торбичка Накит Патувањето Организаторот, Преносни Патент Неодамнешно
Патување Накит Организатор - Сомот Патување Накит Складирање Торба за Додатоци - Сметководствена Торбичка за Неодамнешно
Накит Организаторот на Патувањето Случај Накит Складирање Торба Џунглата Леопард Тигар Зебра Линија за Ѓердан Неодамнешно
GYAM Накит Организатор Тркалаат Торба, Количка за Накит Организатор Тркалаат Голем Капацитет и Преносни Практични, Неодамнешно
Jinxiao Меки Кадифени Накит Торбичка со Предвремените на Копче,Мали Накит за Подарок Перница Чанта Торбичка Неодамнешно
Патување Накит Организатор Тркалаат Количка за Накит Случај за Патување-Прстени, Ѓердани Jewerly Складирање Неодамнешно
Becko Накит Организатор Тркалаат Туристички Бисер Торба случај за Повеќе Ѓердани, Прстени, Белегзии, Еластична Неодамнешно Најдобра цена