Електрични Стружење Massager,Рачни физикална Терапија Gua Ша Масажа Уред,да ви Помогне Dehumidification и Ладно Елиминација| Guasha | Масажа,за Рамото, Вратот, Грбот, Рацете, Нозете

Електрични Стружење Massager,Рачни физикална Терапија Gua Ша Масажа Уред,да ви Помогне Dehumidification и Ладно

DEN 1116.00

Неодамнешно

Това е достапна

Длабоко Нега на Кожата : дома, можете да уживате во салонот за убавина ниво Gu Ша ефект.Scrape рамномерно во иста насока или лак, со етерични масла, да навлезат длабоко во кожата.Голем Вшмукување Моќ : Негативен притисок и вакуум резервоарот, повеќе увери без отворен пламен, големи вшмукување на воздух кочница, едно копче притисок олеснување, лесно и труд заштеда, и удобно да се повлече.Активирајте Клетки на Кожата : Црвена и жолта двојна светлина, dual‑боја грижа, вграден во повеќе висока енергија светилки, irradiate длабоко во текстура, активирајте клетки на кожата и ја одржуваат младешкиот држава.Топла Облога : истера на ладен воздух и одржување на постојана температура во текот на стружење процесот за ефикасно спречување на ладен воздух од внесување на човечкото тело.Промовира Циркулацијата на Крвта : Во процесот на уредување, го поттикнува циркулацијата на крвта, го намалува отокот и болката, dehumidification, и го регулира рамнотежата на Јин и Јанг во телото.Спецификација : Предмет Тип : Електрични Стружење Massager Материјал : ABS Големина : Прибл. 9 x 9 x 8cm / 3.54 x 3.54 x 3.15 во Напојување на владата : USB приклучок во употреба Функции : Постојана температура топла облога, dehumidification и ладно елиминација, guasha, и масажа Применливи симптоми се : Често останување до доцна, седи долго време во канцеларија, исцрпени и уморни, недостатокот на вежбање е Применливо делови : Рамото, вратот, грбот, рацете, нозете се Поврзете на cupping уред за напојување пред употреба 1. Копчето : Долго притискање на копчето за околу 1,5 секунди за да го вклучите/исклучите (тоа ќе умно исклучување по 15 минути на континуирана работа). 2. Вшмукување сила клуч а.Основната поставка е 1 менувач за вшмукување сила кога машината е вклучена.б.Кратко притиснете за да ја прилагодите јачината на cupping адсорпција, и вшмукување за индикаторот за јачина ќе се прикаже моменталната сила на ниво соодветно. 3. За контрола на температурата копче за температурата може да се прилагоди со кратко притискање на контрола на температурата копче во моќта на државата, и стандардно температура сила е 1 менувачот, кога на моќ.Температурата опрема индикатор одговара на различни температура брзини.Пакет Листа : 1 x Електрични Стружење Massager 2 x Филтер Памук 1 x USB Кабелот 1 x Прирачник 1 x Складирање Торба.

Item Type: Electric Scraping Massager
Material: ABS
Size: Approx. 9 x 9 x 8cm / 3.54 x 3.54 x 3.15in
Power supply mode: USB plug in use
Functions: Constant temperature hot compress, dehumidification and cold elimination, guasha, and massage
Applicable symptoms: Often staying up late, sitting for a long time at office, exhausted and tired, lack of exercise
Applicable parts: Shoulder, neck, back, arms, legs
Connect the cupping device to the power supply before use :
1. Power button: Long press the power button for about 1.5 seconds to turn on/off (it will smartly turn off after about 15 minutes of continuous work).
2. Suction strength key :
a. The default setting is 1 gear of suction strength when the machine is turned on. :
b.Short press to adjust the strength of cupping adsorption, and the suction strength indicator will display the current strength level accordingly. :
3. Temperature control key :
The temperature can be adjusted by short pressing the temperature control key in the power on state, and the default temperature strength is 1 gear when power on. The temperature gear indicator corresponds to different temperature gears. :
Package List:
1 x Electric Scraping Massager 2 x Filter Cotton :
1 x USB Cable :
1 x Manual :
1 x Storage Bag :

Додатоци на производот

Enshey Електрични Vibrating Слабеење Појас Половината Слабеење Вежба Стомакот Масти Горење Греење Стомакот Неодамнешно
Enshey Електрични Vibrating Слабеење Појас Половината Слабеење Вежба Стомакот Масти Горење Греење Стомакот

✔ Дизајн : масажа појас е најнов производ, со користење на најнова технологија за да ви овозможи со ефек

DEN 256.80
PUREWAVE™ CMX Спорт Ударни Massager - Црна Неодамнешно
PUREWAVE™ CMX Спорт Ударни Massager - Црна

2x Посилни и 50% Подлабоко Поголема амплитуда во комбинација со поголема кабина сила важи и моќна масажа

DEN 988.80
Преносни Електрични Massager Персоналните Мал Робот Дизајн Ниска Decibel Ултра-Тивка за Целосна Масажа на Телото Неодамнешно
CLORIS Назад Strercher 4 се Протега Програми за Физиотерапија Дома, Назад се Протега Електрични Мат за Full Неодамнешно
CLORIS Назад Strercher 4 се Протега Програми за Физиотерапија Дома, Назад се Протега Електрични Мат за Full

【4 се Протега Програми & 3 Intensities Нивоа】 Ова повторно се протега електрични мат опремени со 4 изграденаво

DEN 7872.24
Стружење Плоча,Gua Ша Стружење Масажа Алатка со Ултра Мазна Работ на БАЊА,Намалување на болки во Мускулите Неодамнешно
Рачни Massager, Преносни Рачна Масажа Топката Мултифункционален Масажа на Телото Алатка за Вратот и Половината Неодамнешно
Назад Massager со Топлина & Компресира,Vibrating Масажа Седиште Перница за Дом или Канцеларија Стол Употреба,Електрични Неодамнешно
Comfier Назад Massager Вратот Massager Пакет | Длабоко Ткиво Месење Масажа Седиште Перница, Масажа Стол Подлога Неодамнешно
Comfier Назад Massager Вратот Massager Пакет | Длабоко Ткиво Месење Масажа Седиште Перница, Масажа Стол Подлога

ПРИЛАГОДЛИВИ ДЛАБОКО МЕСЕЊЕ МАСАЖА : задниот дел massager карактеристики Shiatsu ролки со 4 ротирачки јазли, ко

DEN 1615.20
Електрични Мускулите Масажа Пиштол за Спортисти Длабоко Ткиво Ударни Massager Влијание Уред Рачни Мускулите Неодамнешно
Kverg Моќен Мини Massager со 20 Вибрации Режими 8 Брзини, Безжични Рачни Водоотпорен Тивка Батерија Преносни Неодамнешно Најдобра цена
Kverg Моќен Мини Massager со 20 Вибрации Режими 8 Брзини, Безжични Рачни Водоотпорен Тивка Батерија Преносни

Моќни Вибрации На massager има 8 брзини и 20 различни вибрации режими.USB брзо полнење Можете да го користите м

DEN 215.76
E-D Shockwave Терапија Машина за Еректилна Дисфункција Тело Мускулна Релаксација Massager Шок Бран Машина Болка Неодамнешно
Електрични Вратот Назад Massager, Преносни Мини Електрични Вратот Massager Грлото На Матката-Масажа На Грб Неодамнешно
Електрични Вратот Назад Massager, Преносни Мини Електрични Вратот Massager Грлото На Матката-Масажа На Грб

МикроТековната Симулација Масажа Технологија : Микроелектрични пулс, масажа ублажување на мускулите н

DEN 311.76
Gua Ша Одбор Guasha Стружење Масажа Алатка Жад Камен Лице Ролери Guasha Одбор Massager Розева Роза Кварц се Неодамнешно
Gua Ша Одбор Guasha Стружење Масажа Алатка Жад Камен Лице Ролери Guasha Одбор Massager Розева Роза Кварц се

Jade Лице Gua Ша алатка е најдобар подарок за Божиќ, Роденденот, Мајки ден, денот на Вљубените.Стави Gua Ша се

DEN 1502.40
Gua Ша Алатка, Масажа Стружење Одбор се Елиминира Вишокот на Масти за Дома за Патување Неодамнешно
Gua Ша Алатка, Масажа Стружење Одбор се Елиминира Вишокот на Масти за Дома за Патување

Го скрати Времето за Опоравување : Ефикасно лекување на adhesions и лузни предизвикани од хирургија, повреда

DEN 2035.20
Нерѓосувачки Челик Gua Ша Алатка во Собата, IASTM Алатки, Мускулите Scraper Масажа Алатка за физикална Терапија Неодамнешно
Око Massager со Топлина, Bluetooth Музички Батерија Око Топлина Massager , се Релаксираат и да се Намали замор Неодамнешно
Око Massager со Топлина, Bluetooth Музички Батерија Око Топлина Massager , се Релаксираат и да се Намали замор

SMART ОЧИ MASSAGER Со сеопфатна функција и елегантен изглед, безжични електрични око масажа може да ви помогн

DEN 1679.76
Масажа Пиштол Длабоко во Мускулното Ткиво Ударни Massager, 20 Брзински Рачен Електричен Масажа со 6 Заменливи Неодамнешно
Постапува Massager, Електрично Управувани Massager, Преносни Батеријата Напојува Целото Тело Massager, За Ублажување Неодамнешно
Oreiic Масажа Пиштол Длабоко во Ткивото , Ударни Мускулите Масажа Пиштол за Спортисти, Грб&Врат Massager Неодамнешно
Oreiic Масажа Пиштол Длабоко во Ткивото , Ударни Мускулите Масажа Пиштол за Спортисти, Грб&Врат Massager

БОЛКА МАСАЖА ЗА ЛИЧЕН и ПРОФЕСИОНАЛЕН УПОТРЕБА : Ефикасно олеснување на мускулите од замор и болка, се п

DEN 3359.76
Вакуум Cupping Massager, Scrapping Тело Форма Масажа на Машина со 24 Чаши и 3 Пумпи & 1 Пар 180ML Портокал Неодамнешно Најдобра цена
Вакуум Cupping Massager, Scrapping Тело Форма Масажа на Машина со 24 Чаши и 3 Пумпи & 1 Пар 180ML Портокал

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 4463.76
Моќни Супер 10 инчен Vacuums Проширување Пумпа за Човекот Pennis Пумпа Pennis Проширување Extender Pennis Пумпи Неодамнешно
Моќни Супер 10 инчен Vacuums Проширување Пумпа за Човекот Pennis Пумпа Pennis Проширување Extender Pennis Пумпи

Безбедно и Хит,медицинскиот е ABS цевка, анти фрли и попуштат.Лесен за употреба,прирачник за работа, контр

DEN 508.56
yotijar Силикони Вакуум Вшмукување Целосно Укинување Масажа Cupping за Возрасни - Зелена 3, Факултативна Неодамнешно
yotijar Силикони Вакуум Вшмукување Целосно Укинување Масажа Cupping за Возрасни - Зелена 3, Факултативна

Тоа исто така ја подобрува брчките и сува кожа и може да се користи за да помогне во отстранување на мртв

DEN 191.76
Kansa Стапче Традиционален Дизајн 2 во 1 Лице/Нога/Тело и Marma Масажа Алатка Тиково Дрво се Справи со Maroon Неодамнешно
Kansa Стапче Традиционален Дизајн 2 во 1 Лице/Нога/Тело и Marma Масажа Алатка Тиково Дрво се Справи со Maroon

√ 100% ЛАБОРАТОРИЈА Тестирани Мала релаксација destressing, циркулација, лимфни јазли дренажа и подмладување.

DEN 1713.60
Дрво Терапијата Масажа Tools-Maderoterapia Colombiana-Целулитот Масажа Tools-Авто Масажа Алатки за Вратот и Неодамнешно
Дрво Терапијата Масажа Tools-Maderoterapia Colombiana-Целулитот Масажа Tools-Авто Масажа Алатки за Вратот и

Секое лежиште на нашата терапија трска е покриен со мека гума прстен, меки нокти, се дизајнирани да се по

DEN 333.60
Држење Пенкалата, Назад Поддршка Носила Назад Масажа Носила Практични Всушност Корисни за Болка за Здрав(Бела Неодамнешно
Дигитален Дисплеј Cordless Чудак се Справи со Лични Massager,12 Вибрации Модели, Водоотпорен, USB Магнетни Неодамнешно Најдобра цена
Дигитален Дисплеј Cordless Чудак се Справи со Лични Massager,12 Вибрации Модели, Водоотпорен, USB Магнетни

❥ 【Надгради Дигитален Дисплеј】 Единствен Дигитален дисплеј дизајн, да ви помогне да се знае точната б

DEN 1019.76