Оџак Плус 601400 Malco Калај Snips

Оџак Плус 601400 Malco Калај Snips

DEN 359.28

Неодамнешно

Това е достапна

Овие 12 Едб Snips се користи за сечење лим од не ' рѓосувачки челик и поцинкуван цевка.На подолг рачка дава максимална сечење способност, со помалку работа.Пакет Количина : 1. Одличен Квалитет.Одличен Подарок Идеја.Malco Калај Snips се користи за сечење лим од не ' рѓосувачки челик и поцинкуван цевка.На подолг рачка дава максимална сечење способност, со помалку работа.Карактеристики : Модел # : 601400. Тип : Калај Snips.Издржливи.Подолг рачка дава максимална сечење способност, со помалку работа.Се користи за сечење лим од не ' рѓосувачки челик и поцинкуван цевка.Спецификации : Големина : 12".

Додатоци на производот

Среден запад Алатка MWT-127S 12 Директно Tinner Snip Неодамнешно
Среден запад Алатка MWT-127S 12 Директно Tinner Snip

ШИРИНА ИНЧИ : 4.4 СЕЧЕЊЕ КАПАЦИТЕТ : 20 GA Лесна Челик / 22 GA Нерѓосувачки Челик.ВИСИНА ИНЧИ : 12.3 ТЕЖИНА КГ : 1.7 П

DEN 2159.76
Строго Тавани ПРО-СЕРИЈА Калај Snips, Директно Намалување, (SCTS1PRO) Неодамнешно
Строго Тавани ПРО-СЕРИЈА Калај Snips, Директно Намалување, (SCTS1PRO)

Супер силен пад фалсификувани ХромМолибден Легиран Челик Ножеви.Намалувања до 16g челик или 22g нерѓосува

DEN 451.20
ВОЛ Алатки OX-P231002 ВОЛ Про Авијација Snips, Право Намали Неодамнешно
ВОЛ Алатки OX-P231002 ВОЛ Про Авијација Snips, Право Намали

Целосно прилагодливи и заменливи и вилиците.Топлина третираат легура вилици.Макс сечење 1.5 mm лесна чели

DEN 359.28
Faithfull - Престижниот Нерѓосувачки Челик Рака Cultivator Пепел Рачка Неодамнешно
Faithfull - Престижниот Нерѓосувачки Челик Рака Cultivator Пепел Рачка

Градинарството страна алатки.на faithfull престиж рака cultivator е идеална алатка forpacted површината на почвата о

DEN 627.84
Knipex 00 21 40 Т Алатка СлучајБиг Твин празно Неодамнешно
Knipex 00 21 40 Т Алатка СлучајБиг Твин празно

Здрав рамка со dоблик прстени за појас и да ја поправите, здрав центар одбор со pushво објекти од страна на

DEN 2159.76
Malco MC12N во 12. Алуминиум Комбинација Snip, Челик Неодамнешно
Malco MC12N во 12. Алуминиум Комбинација Snip, Челик

L или R кругови да се 6 Во (15 cm) дијаметар и директно намалувања 3 Во.сечење должина.Притисокодговара Inset Но

DEN 1031.76
Вилијамс Алатки 28201 - Лим Snip - 18 ga Сечење Капацитет, 9-3/4 во вкупна Должина Неодамнешно
Вилијамс Алатки 28201 - Лим Snip - 18 ga Сечење Капацитет, 9-3/4 во вкупна Должина

должина на ножот : 13 / 8 во.материјалот се сече : Ладно Валани Челик.вкупна должина : 93 / 4 во.тип на намалува

DEN 2155.68
Knipex 64 22 115 Електроника Крајот Сечење Nippers 4,53 мали Неодамнешно
Knipex 64 22 115 Електроника Крајот Сечење Nippers 4,53 мали

Прецизни Клешти за ултра парична казна сечење на работа, на Пр Во електроника и прецизната механика.Се с

DEN 628.08
Hazet 1961R-2 Десно Намали Форумот Лим Профил Snips, 10.24 Неодамнешно
Hazet 1961R-2 Десно Намали Форумот Лим Профил Snips, 10.24

За сечење на слика и краток, директно намалувања.Правосечење.Вкупна должина : 10.24 инч.HAZET е основана во 1868

DEN 1370.64
Џејмсон 32-40-3PK Snip Зафат Ергономски Рачка за Електричар Splicer Ножици, 3-пакет Неодамнешно
Џејмсон 32-40-3PK Snip Зафат Ергономски Рачка за Електричар Splicer Ножици, 3-пакет

Ергономски рачка овозможува различни задржете параметри.Високо видливи за лесна идентификација.Со цел

DEN 594.24
X-DREE 8 Должина Мултифункционален Електронски Директно Сечење Авијација Snip HB-533081(8' 'Longitud Multifuncional Неодамнешно
X-DREE 8 Должина Мултифункционален Електронски Директно Сечење Авијација Snip HB-533081(8' 'Longitud Multifuncional

Пакет Содржина : 1 x Авијација Snip; Име на Производ : Авијација Snip.Вкупна Големина : 203mm x 55мм x 18mm / 8" x 2.2" x 0.7" (

DEN 463.68
2021 Mens Маици и Шорцеви Лето Спорт Сет 2 Парче Плажа Комбинација Кратко Sleeve Облека Стилски Секојдневен Неодамнешно
2021 Mens Маици и Шорцеви Лето Спорт Сет 2 Парче Плажа Комбинација Кратко Sleeve Облека Стилски Секојдневен

Машка Поло маица кошула.Произведено во САД или Увезуваат.Удобно материјал : памук + spandex.Супер меки и удо

DEN 471.84