Грчката Акропол Атина Античките Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

Грчката Акропол Атина Античките Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

DEN 684.96

Неодамнешно

Това е достапна

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : Мултифункционален помине clipper : ноктите сечење, шише отворање, копче синџир accessary.; Перки се во облик и големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.; Здрав не ' рѓосувачки челик : обезбедува екстремни цврстина спречување на свиткување и лизгање.; Лесно да се чисти.; Одличен подарок за вашите семејства и пријатели да се имаат одлична помине сечење искуство.Материјал : Овој производ е направен од висок квалитет на метал.Пакет Количина : 1 x Помине clipper.Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчи)Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Chain Feature : Мултифункционален помине clipper : ноктите сечење, шише отворање, копче синџир accessary.Перки се во облик и големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.Здрав не ' рѓосувачки челик : обезбедува екстремни цврстина спречување на свиткување и лизгање.Лесно да се чисти.Одличен подарок за вашите семејства и пријатели да се имаат одлична помине сечење искуство.Материјал : Овој производ е направен од висок квалитет на метал.Пакет Количина : 1 x Помине clipper Keywords : Ноктите Clippers,Уметност,Keychain,Антиката,Шише Настроената,Атина,Автомобил-стил,Копче Прстен,Клуч на Носителот,на Подарок.

Додатоци на производот

SSMDYLYM Помине Clippers Поставува Висока Прецизност Нерѓосувачки Челик Машина Педикир Комплет Датотека Остри Неодамнешно
ПРЕЦИЗНИ КАНАДА: БАРЕЛ ПРОЛЕТ НОКТОТ NIPPER, ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Неодамнешно
ПРЕЦИЗНИ КАНАДА: БАРЕЛ ПРОЛЕТ НОКТОТ NIPPER, ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

БАРЕЛ ПРОЛЕТ НОКТОТ NIPPER, ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИ

DEN 311.76
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers Неодамнешно
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

DEN 651.60
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 11 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers Неодамнешно
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 11 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

DEN 291.60
YYDMBH Нокти Поставите Нокти& Педикир Колекции Сина Помине Clippers 5 - Парче Сет од не ' Рѓосувачки Челик Неодамнешно
YYDMBH Нокти Поставите Нокти& Педикир Колекции Сина Помине Clippers 5 - Парче Сет од не ' Рѓосувачки Челик

Ноктите clipper направен од професионална хируршки одделение од нерѓосувачки челик, тешко и трајни лесно д

DEN 1164.00
OdontoMed2011 НОКТОТ МАШИНА - ДВОЈНО ПРОЛЕТ СО ЗАКЛУЧУВАЊЕ, СВ. ЧЕЛИК, ОД 5.5 ВО. - КВАЛИТЕТОТ ИНСТРУМЕНТИ Неодамнешно
Нокти Датотека во Собата, 3Pcs Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Нокти Датотека Поставите Ноктот Тример Нокти Неодамнешно
TJLSS Нови Нокти Clipper Поставите Педикир Комплет 18PCS Нерѓосувачки Челик Професионален Маникир Поставена Неодамнешно
TJLSS Нови Нокти Clipper Поставите Педикир Комплет 18PCS Нерѓосувачки Челик Професионален Маникир Поставена

2021 Нови Надградени Нокти Clippers】ноктите clippers се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, трај

DEN 215.76
Aexsting Нокти Алатки Нокти Поставите Помине Clippers Алатки за Домаќинство 12/16Pcs Зелена Нерѓосувачки Челик Неодамнешно
Aexsting Нокти Алатки Нокти Поставите Помине Clippers Алатки за Домаќинство 12/16Pcs Зелена Нерѓосувачки Челик

Лесно да се чисти и не е лесно да ' рѓа.Со кутија за складирање, тоа е полесно да се организираат и да се но

DEN 863.04
Нокти Поставува Професионални 10 КОМПЈУТЕРИ Помине Clippers Сет од не ' Рѓосувачки Челик Остри Преносни Ноктот Неодамнешно
Арм Диносаурус Стап Арт Деко Мода Нокти Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа Неодамнешно
Арм Диносаурус Стап Арт Деко Мода Нокти Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

DEN 684.96
ДДП НОКТОТ CLIPPER ПОМИНЕ NIPPER ЗА ГУСТА И INGROWN НОКТИТЕ, ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Неодамнешно
ДДП НОКТОТ CLIPPER ПОМИНЕ NIPPER ЗА ГУСТА И INGROWN НОКТИТЕ, ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

СО ЦЕЛ ДА СЕ ВКЛОПИ ЕРГОНОМСКИ ВО ВАШАТА РАКА ШТО СЕ ЗГОЛЕМУВА ВЛЕЧЕЊЕ И ДА СЕ ИЗБЕГНЕ ПРСТ ПРОПАЃАЊЕ.ОВ

DEN 225.36
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers Неодамнешно
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

DEN 459.60
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 18 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers Неодамнешно
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 18 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

DEN 483.60
Страв И Солзи Освен Писмо Простор Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа Неодамнешно
Страв И Солзи Освен Писмо Простор Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

DEN 684.96