Нога, Рака и Ноктите Производи за Нега; Помине Подобрување Алатки; Помине и ноктот Форцепс; Помине Clippers

Нога, Рака и Ноктите Производи за Нега; Помине Подобрување Алатки; Помине и ноктот Форцепс; Помине Clippers

DEN 2186.40

Неодамнешно

Това е достапна

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од високо-квалитет и многу издржливи метална да се осигура дека тоа може да го издржи тестот на времето, елегантен, добар изглед и остри, и нема да рѓа или да се прекине.Криви edge : ова помине clipper е дизајниран со криви сечилото според природната форма на ноктите за да се обезбеди точни и чисти сечење и да се избегне нагон за чешање на окото.Ергономски, лесна контрола и повеќе доверба во кастрењето.Пренослив дизајн : нишалка нокти датотека може безбедно да се користи како ноктите почиста, и приложените синџир, го прави лесно да се носат.Стави околу подобро да се чисти вашиот ноктите и да ги задржиме чиста и уредна.Лесен за користење : чистење на површината на ноктите и ги исклучите нечистотија и други дамки пред да ги користите, а Потоа го користите тешки помине clipper да се намали екстра ноктите, и, конечно, полски облик сакате со нокти датотека и прилагодување на рабовите на ноктите да ги направи мазна, така што нема да вашата кожа.Разноврсна апликација : ноктите clipper поставени се погодни за повеќе наврати, за домашна употреба, ноктите уметност, салон за убавина и сл.; Не можете да користите само поставени за да се намали вашите природни нокти и лажни нокти, но, исто така, се применува за да ги отстраните мртвите кожи, тешко пети ноктите, hangnails и ноктите кутикулите и така натаму. [материјал опис]Метал[производ перформанси]Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од високо-квалитет и многу издржливи метална да се осигура дека тоа може да го издржи тестот на времето, елегантен, добар изглед и остри, и нема да рѓа или да се прекине.Криви edge : ова помине clipper е дизајниран со криви сечилото според природната форма на ноктите за да се обезбеди точни и чисти сечење и да се избегне нагон за чешање на окото.Ергономски, лесна контрола и повеќе доверба во кастрењето.Пренослив дизајн : нишалка нокти датотека може безбедно да се користи како ноктите почиста, и приложените синџир, го прави лесно да се носат.Стави околу подобро да се чисти вашиот ноктите и да ги задржиме чиста и уредна.

Додатоци на производот

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers Неодамнешно
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

DEN 555.60
Тапани Музика Класичен Инструмент Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа Неодамнешно
Тапани Музика Класичен Инструмент Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

DEN 684.96
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers Неодамнешно
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

DEN 651.60
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 18 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers Неодамнешно
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 18 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

DEN 675.60
Снег Планинските Спортови Скејтборд Нерѓосувачки Челик Ноктот/Ноктот Clipper/Помине Nipper Сет,Преносни Ноктите Неодамнешно
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина во 19 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers Неодамнешно
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина во 19 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

DEN 291.60
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers Неодамнешно
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

DEN 531.60
Нога, Рака и Ноктите Производи за Нега; Помине Подобрување Алатки; Помине и ноктот Форцепс; Помине Clippers Неодамнешно
Нога, Рака и Ноктите Производи за Нега; Помине Подобрување Алатки; Помине и ноктот Форцепс; Помине Clippers

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

DEN 275.76
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 18 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers Неодамнешно
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 18 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

DEN 411.60
Патување Дизајн на Нокти Clipper Ноктите Машина Rotatable Преносни Нерѓосувачки Челик Помине Тример со Кожа Неодамнешно
Патување Дизајн на Нокти Clipper Ноктите Машина Rotatable Преносни Нерѓосувачки Челик Помине Тример со Кожа

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Име : Преносни Анти Поздравниот Помине Clipper.Материјал : Не ' Рѓосувачки Чел

DEN 60.00
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина во 19 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers Неодамнешно
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина во 19 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

DEN 507.60
Јас Сум од Белгија Арт Деко Мода Нокти Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа Неодамнешно
Јас Сум од Белгија Арт Деко Мода Нокти Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

DEN 684.96
Spanno 3PCS Прифатлива Голд Тешки Нерѓосувачки Челик Помине Clippers Сет за Дебели Ноктите/Ноктите -Лесна Употреба, Неодамнешно
Нога, Рака и Ноктите Производи за Нега; Помине Подобрување Алатки; Помине и ноктот Форцепс; Помине Clippers Неодамнешно
Нога, Рака и Ноктите Производи за Нега; Помине Подобрување Алатки; Помине и ноктот Форцепс; Помине Clippers

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

DEN 275.76
Нога, Рака и Ноктите Производи за Нега; Помине Подобрување Алатки; Помине и ноктот Форцепс; Помине Clippers Неодамнешно
Нога, Рака и Ноктите Производи за Нега; Помине Подобрување Алатки; Помине и ноктот Форцепс; Помине Clippers

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

DEN 275.76
Putars Преносни Мултифункционален Професионални Пети Ноктите Clipper Машина Nippers Chiropody Тешки Дебели Неодамнешно
Putars Преносни Мултифункционален Професионални Пети Ноктите Clipper Машина Nippers Chiropody Тешки Дебели

❆ Има криви месечината како форма за лесно сечење, со двоен извори за издржливост и да се зајакне ❆ Екст

DEN 407.76
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers Неодамнешно
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

DEN 459.60
Нога, Рака и Ноктите Производи за Нега; Помине Подобрување Алатки; Помине и ноктот Форцепс; Помине Clippers Неодамнешно
Нога, Рака и Ноктите Производи за Нега; Помине Подобрување Алатки; Помине и ноктот Форцепс; Помине Clippers

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

DEN 2344.80
ДДП НОКТОТ CLIPPER ПОМИНЕ NIPPER ЗА ГУСТА И INGROWN НОКТИТЕ, ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Неодамнешно
ДДП НОКТОТ CLIPPER ПОМИНЕ NIPPER ЗА ГУСТА И INGROWN НОКТИТЕ, ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

СО ЦЕЛ ДА СЕ ВКЛОПИ ЕРГОНОМСКИ ВО ВАШАТА РАКА ШТО СЕ ЗГОЛЕМУВА ВЛЕЧЕЊЕ И ДА СЕ ИЗБЕГНЕ ПРСТ ПРОПАЃАЊЕ.ОВ�

DEN 225.36
Foxy Фокс Свири на Гитара Помине Clipper Остри Цврсти Нокти Машина со Нокти Датотека Corkscrew Дизајниран Неодамнешно
Foxy Фокс Свири на Гитара Помине Clipper Остри Цврсти Нокти Машина со Нокти Датотека Corkscrew Дизајниран

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но�

DEN 2133.60
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers Неодамнешно
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

DEN 435.60
Нога, Рака и Ноктите Производи за Нега; Помине Подобрување Алатки; Помине и ноктот Форцепс; Помине Clippers Неодамнешно
Нога, Рака и Ноктите Производи за Нега; Помине Подобрување Алатки; Помине и ноктот Форцепс; Помине Clippers

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

DEN 275.76
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers Неодамнешно
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

DEN 483.60
Против Повреда Reenactment Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа Неодамнешно
Против Повреда Reenactment Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

DEN 684.96
YZERTLH Помине Clipper Поставите 16pcs/Set Розово Злато Помине Clipper Поставите Професионални Нерѓосувачки Неодамнешно
YZERTLH Помине Clipper Поставите 16pcs/Set Розово Злато Помине Clipper Поставите Професионални Нерѓосувачки

❤️Нови 16 во 1 Унисекс Нокти Педикир Комплет од Нерѓосувачки Челик Со Туристички Случај ❤️Професионал�

DEN 1284.96
Арм Диносаурус Стап Арт Деко Мода Нокти Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа Неодамнешно
Арм Диносаурус Стап Арт Деко Мода Нокти Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

DEN 684.96
Нога, Рака и Ноктите Производи за Нега; Помине Подобрување Алатки; Помине и ноктот Форцепс; Помине Clippers Неодамнешно
Нога, Рака и Ноктите Производи за Нега; Помине Подобрување Алатки; Помине и ноктот Форцепс; Помине Clippers

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

DEN 275.76