2 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Помине Clippers, Црна, Позлата со Нокт & Машина Ноктот Тример Алатки за Личен Рака/Нога Нега, Маникир и Педикир

2 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Помине Clippers, Црна, Позлата со Нокт & Машина Ноктот Тример Алатки за

DEN 191.76

Неодамнешно

Това е достапна

Премиум Квалитет : Топ Квалитетни Нерѓосувачки Челик Направени, Трајни и Никогаш не Рѓа; Производ Големина : Голем Една - 8 x 1,5 см / 3.15 x 0.59 инчи, Малиот - 5.8 x 1cm / 2.28 x 0.39 инчи.Misaligned Дизајн : 0.02 MM ултра-фини неусогласеност дизајн, ефикасно спречување ноктите од кинење, трајни острина; Лесно дршка на менувачот се дизајнирани за најдобри прецизност и контрола.Прецизни и Остри : Ножеви се подредени правилно да помине форма, остар сечење на работ прави дебели помине полесно сечење и почиста.Дизајн : Уникатен дизајн спречува лизгање и долго се справи со дизајн обезбедува голема потпора; Лесен и Пренослив, Лесен за носење и чување.Answer : ___________________________ Note : Големини се рачно да се вреднуваат, ве молиме овозможи 2-3мм грешки; Ако имате прашања за овој производ или наредби во нашата продавница, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Додатоци на производот

Нокти Датотека во Собата, 3Pcs Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Нокти Датотека Поставите Ноктот Тример Нокти Неодамнешно
Чудни Работ на Ноктите Машина Помине Clippers Cilppers ноктот ноктот Неодамнешно
Чудни Работ на Ноктите Машина Помине Clippers Cilppers ноктот ноктот

100% Сосема нов и Висок квалитет!.Електронска алатка опрема Smartсемејство, поправка алатки за Паметни семе

DEN 215.76
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers Неодамнешно
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

DEN 531.60
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 18 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers Неодамнешно
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 18 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

DEN 411.60
Патување Дизајн на Нокти Clipper Ноктите Машина Rotatable Преносни Нерѓосувачки Челик Помине Тример со Кожа Неодамнешно
Патување Дизајн на Нокти Clipper Ноктите Машина Rotatable Преносни Нерѓосувачки Челик Помине Тример со Кожа

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Име : Преносни Анти Поздравниот Помине Clipper.Материјал : Не ' Рѓосувачки Чел

DEN 60.00
SSMDYLYM Помине Clippers Поставува Висока Прецизност Нерѓосувачки Челик Машина Педикир Комплет Датотека Остри Неодамнешно
sararui Помине Clippers Поставите 10-Парче Помине Clipper Поставите Професионални Педикир Помине Сет од не Неодамнешно
sararui Помине Clippers Поставите 10-Парче Помине Clipper Поставите Професионални Педикир Помине Сет од не

Совршен за сите видови на ноктите и го скратува, вклучувајќи мажи, жени, девојки, момчиња, пензионери, по

DEN 1932.24
Против Повреда Reenactment Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа Неодамнешно
Против Повреда Reenactment Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

DEN 684.96
Арм Диносаурус Стап Арт Деко Мода Нокти Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа Неодамнешно
Арм Диносаурус Стап Арт Деко Мода Нокти Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

DEN 684.96
YYDMBH Нокти Поставите Нокти& Педикир Колекции Сина Помине Clippers 5 - Парче Сет од не ' Рѓосувачки Челик Неодамнешно
YYDMBH Нокти Поставите Нокти& Педикир Колекции Сина Помине Clippers 5 - Парче Сет од не ' Рѓосувачки Челик

Ноктите clipper направен од професионална хируршки одделение од нерѓосувачки челик, тешко и трајни лесно д

DEN 1164.00
Грчката Акропол Атина Античките Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа Неодамнешно
Грчката Акропол Атина Античките Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

DEN 684.96
ПРЕЦИЗНИ КАНАДА: БАРЕЛ ПРОЛЕТ НОКТОТ NIPPER, ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Неодамнешно
ПРЕЦИЗНИ КАНАДА: БАРЕЛ ПРОЛЕТ НОКТОТ NIPPER, ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

БАРЕЛ ПРОЛЕТ НОКТОТ NIPPER, ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИ

DEN 311.76
Foxy Фокс Свири на Гитара Помине Clipper Остри Цврсти Нокти Машина со Нокти Датотека Corkscrew Дизајниран Неодамнешно
Foxy Фокс Свири на Гитара Помине Clipper Остри Цврсти Нокти Машина со Нокти Датотека Corkscrew Дизајниран

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но

DEN 2133.60
YITIANTIAN Нокти Поставите 18 КОМПЈУТЕРИ Локалните Златни Нокти Алатка Поставите Помине Clipper Поставите Clippers Неодамнешно
YITIANTIAN Нокти Поставите 18 КОМПЈУТЕРИ Локалните Златни Нокти Алатка Поставите Помине Clipper Поставите Clippers

Заврши алатки : ноктите clipper сет содржи 18 од не ' рѓосувачки челик алатки (помине clippers, ножици, итн.).Високо

DEN 1358.64
Страв И Солзи Освен Писмо Простор Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа Неодамнешно
Страв И Солзи Освен Писмо Простор Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

DEN 684.96
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 18 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers Неодамнешно
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 18 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

DEN 507.60
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 18 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers Неодамнешно
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 18 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

DEN 483.60
ДДП НОКТОТ CLIPPER ПОМИНЕ NIPPER ЗА ГУСТА И INGROWN НОКТИТЕ, ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Неодамнешно
ДДП НОКТОТ CLIPPER ПОМИНЕ NIPPER ЗА ГУСТА И INGROWN НОКТИТЕ, ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

СО ЦЕЛ ДА СЕ ВКЛОПИ ЕРГОНОМСКИ ВО ВАШАТА РАКА ШТО СЕ ЗГОЛЕМУВА ВЛЕЧЕЊЕ И ДА СЕ ИЗБЕГНЕ ПРСТ ПРОПАЃАЊЕ.ОВ

DEN 225.36
Niegeloh Solingen, 1 x помине plier Неодамнешно
Niegeloh Solingen, 1 x помине plier

Производителот гаранција може да не се применува.Висок квалитет.Иновативниот дизајн.Високи перформанс

DEN 752.16
Fuxwlgs Помине Clipper 8pcs Нерѓосувачки Челик Помине Професионалец со Кутија Тример Чешлање Нокти (Боја : Неодамнешно
Fuxwlgs Помине Clipper 8pcs Нерѓосувачки Челик Помине Професионалец со Кутија Тример Чешлање Нокти (Боја :

Совршена како подарок за мажите и за жените!Добро за семејства и пријатели.лесно се намали преку груб, д

DEN 1530.24
Кина Мастило Камен Четка Наследство Sanctum Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа Неодамнешно
Кина Мастило Камен Четка Наследство Sanctum Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

DEN 684.96