Бакнеж Производи Максимална Брзина Помине Лепак BK135 (36 Pack)

Бакнеж Производи Максимална Брзина Помине Лепак BK135 (36 Pack)

DEN 143.76

Неодамнешно

Това е достапна

Бакнеж Производи Максимална Брзина Помине Лепак веднаш обврзници вештачки и природни нокти со супериорен држење на моќта.Тоа е идеален за вештачки нокти апликација, како и ноктите поправка.Бакнеж Производи Максимална Брзина Помине Лепак веднаш обврзници вештачки и природни нокти со супериорен држење на моќта.Тоа е идеален за вештачки нокти апликација, како и ноктите поправка.Бакнеж Производи Максимална Брзина Помине Лепак веднаш обврзници вештачки и природни нокти со супериорен држење на моќта.Тоа е идеален за вештачки нокти апликација, како и ноктите поправка.Таа се поставува во секунди & има фирма за екстра-долго носење, да се прави тоа-мора да има за вашиот комплет за нокти или козметички торба.За вештачки нокти, се шири тенок слој од лепило текот на ноктите, притиснете & задржете 5 секунди.За поправка на ноктите, ставете капка на пауза или солза, држете поправка во место со помош на пинцета за 5 секунди, потоа удар на мазна површина.Се користи за Вештачко Совети, Лепак на Ноктите и Природни Нокти, Лесно да се примени, Прецизноста на апликацијата, Обврзници во секунди, Супер Сила.Бакнеж Производи Максимална Брзина Помине Лепак BK135 (36 Pack)✔ За најновите информации, препорачуваме посета на производителот веб-сајт за најдобри детали за производот, вклучувајќи состојки, опасности, насоки и предупредувања.Овој производ понуда е за 4 Мало Пакет.

Додатоци на производот

10 Листови (240pcs) Двоен-Страна Помине Лепило Јазичиња, Kalolary Помине Лепак Налепници Лажни Нокти Желе Гел Неодамнешно
10 Листови (240pcs) Двоен-Страна Помине Лепило Јазичиња, Kalolary Помине Лепак Налепници Лажни Нокти Желе Гел

꙰ ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ 10 Листови Двојно Двострано Помине Лепило (24 јазичиња по лист), 12 Различни Големини Ј

DEN 167.76
Makartt Супер Силен Помине Лепак 0.07 оз 10Pcs Професионални Помине Обврзници Помине Совети Лепак Пакет Со Неодамнешно Најдобра цена
Makartt Супер Силен Помине Лепак 0.07 оз 10Pcs Професионални Помине Обврзници Помине Совети Лепак Пакет Со

Експерт Лепило Лепак Makartt професионални акрилни нокти лепила е брзо сушење, брз за нокти сврзување, леп

DEN 479.52
Makartt Помине Лепак за на доградба на Акрилни Нокти со Ковчег Ноктите Совети Пакет, 500pcs Јасно Целосно Покривање Неодамнешно Најдобра цена
ForPro Четка За Нокти Лепак, 26 Унци, (Пакување од 6) Неодамнешно
ForPro Четка За Нокти Лепак, 26 Унци, (Пакување од 6)

Брзо Сушење на Ноктите Лепак : For Pro Четка За Нокти Лепак брзо се придржува помине совети во 46 секунди.Дол

DEN 119.76
Gelish Мека Гел СОВЕТ Буквар 15ml/0.5 oz Неодамнешно
Gelish Мека Гел СОВЕТ Буквар 15ml/0.5 oz

СОВЕТ БУКВАР НеКиселина врз основа буквар за Gelish Мека Гел Совети.Од суштинско значење максимална лепли

DEN 444.00
72Pcs Лажни Нокти,Притиснете на Ноктите Долго,Прекрасни на доградба на Акрилни Нокти Лажни Нокти со Лепак,Целосно Неодамнешно
Мат Ковчег Притиснете на Ноктите Средна Должина, Лажни Нокти, на 2 Пакети(48PCS),Сјајни Вештачки Нокти со Лепак,на Неодамнешно
1lot= 10 Листови Помине Лепак Желе Двојно-страна Лепак Транспарентна Налепница Флексибилни 240pcs Акрилик Лепило Неодамнешно
Makartt 10Pcs Помине Лепила за на доградба на Акрилни Нокти со Ковчег Ноктите Совети Пакет, 500pcs Јасно Целосно Неодамнешно Најдобра цена