ZYSS Лажни Ноктите 24 Балет Женски Лажни Нокти Ковчег Луѓето Прават Лажни Нокти Вештини, кои се Користат во Канцеларија, Дома Вештачки Лажни нокти-24

ZYSS Лажни Ноктите 24 Балет Женски Лажни Нокти Ковчег Луѓето Прават Лажни Нокти Вештини, кои се Користат во

DEN 340.80

Неодамнешно

Това е достапна

❤ Супериорен квалитет : Овие нокти совети се изработени од АБС материјал кој е еколошки и е ниту токсични за вашето тело, ниту на вашите нокти. ❤ Тоа ви нуди безбедно и удобно искуство и може да трае околу 1-2 недели. ❤ 24 парче сет целосна помине дизајн лажни ноктите. ❤ Практични и ефтин : Вие не може да се постигне истиот сјај ефект во само 3 минути, наместо да се плаќаат половина час за скапи нокти во нокти салон. ❤ Ако купите повеќе од 3 наредби од овој тип на производ, Нашата продавница е давање далеку сет, Ако ви се допаѓа мојот производи, ве молиме да пребарувате за името на брендот : ( ZYSS Лажни Ноктите ).Облик : како shown Type : Целосна Coverage Color :како shown Occasion : Жешка пролет, дома, салон, забава, итн.Пакување : поединечни пакувања.Материјал : ABS (ABS е зелена и еколошки-пријателски материјал.Дури и ако не се стави притисок на ноктите, можете да направите вашите нокти, долго-траен, дише, и светлината.Тоа е многу погоден за природни нокти и е добар за вашето здравје.)Употреба : 1.Датотеката и чисти вашите нокти 2. Одберете погрешен помине големината на правото големина за секој прст.3. Маска леплива кожата клапи на ноктите; 4. Pin лажни нокти на нокти;5. Со почеток во cuticle, потоа притиснете и задржете околу 5 секунди;6. Ако е потребно, управување со обликот на ноктите, а потоа започнете нокти.Лесен и евтин : Ќе го добиете истиот сјај ефект во само 3 минути, без да потрошите половина час прави скапа нокти во нокти салон.Прекрасни предмети : Тоа ќе трае околу 1-2 недели за да ви обезбеди безбедно и удобно искуство.

Додатоци на производот

NICENEEDED 200Pcs Екстра Долг C Криви Лажни Нокти Совети, Половина Покрие Криви Прст Совети со Нокти Датотеки Неодамнешно
NICENEEDED 200Pcs Екстра Долг C Криви Лажни Нокти Совети, Половина Покрие Криви Прст Совети со Нокти Датотеки

Ако имате било какви проблеми со квалитетот по добивањето на производ, ве молиме контактирајте со нас ш

DEN 321.12
Транспарентен Помине Совет, Професионална Мирис DIY Лажни Нокти Носат Отпорни Цврста Стабилна за Дома Ноктите Неодамнешно
Лажни Ноктите на доградба на Акрилни Нокти Совети Помине Лепак за на доградба на Акрилни Нокти Неодамнешно
Лажни Ноктите на доградба на Акрилни Нокти Совети Помине Лепак за на доградба на Акрилни Нокти

【 3 Во 1 Лажни Нокти, Лепила Датотека Поставите】 Ejiubas Лажни Ноктите Со Лепак вклучува 500pcs балерина, лажни

DEN 569.52
YoJiSa 24 Компјутери Вештачки Притиснете на Лажни Нокти Долги Ковчег Лажни Нокти Совети Помине Закрпи Дијамант Неодамнешно
3 Пакети 10 Големини Бела/Избриши/Природна Мешавина на Бои Лажни француски Стил Акрилик УВ Гел Ноктите Совети Неодамнешно
Wellquinn Краток Целосно Покривање Ковчег NailTips Лажни Ноктите Јасно на доградба на Акрилни Нокти Ковчег Неодамнешно
Wellquinn Краток Целосно Покривање Ковчег NailTips Лажни Ноктите Јасно на доградба на Акрилни Нокти Ковчег

360 PCS целосна покриеност притиснете на ноктите, плоштад за природно се вклопуваат, ќе се применуваат во м

DEN 407.76
12Pcs Притиснете На Вештачки Нокти Складирање Кутија,Премија Јасно Пластика Помине Уметност Совети Екран зачувување Неодамнешно
Притиснете на Лажни Ноктите 400 Парчиња Екстра Долг Ковчег Балерина, Лажни Нокти Совети Сјајни Солидна Боја Неодамнешно
Wellquinn XXL Stiletto Помине Совети Целосно Покривање Stiletto Помине Совети за на доградба на Акрилни Нокти Неодамнешно
Wellquinn XXL Stiletto Помине Совети Целосно Покривање Stiletto Помине Совети за на доградба на Акрилни Нокти

360 PCS целосна покриеност притиснете на ноктите, stiletto за природно се вклопуваат, ќе се применуваат во мину

DEN 407.76
Совет Убавина Snap Asymetrical француски Ковчег Притиснете На Ноктите Совети | 28 Faux Ноктите & Специјализирани Неодамнешно
384 Парчиња Ковчег Лажни Ноктите Екстра Долг Мат Лажни Нокти Долги Вештачки Нокти Совет Балерина, ABS Притиснете Неодамнешно
120pcs/торба Екстра Долг Остар Stiletto Лажни Нокти Совети Целосно Покривање Природни/Јасни Лажни Помине Уметност Неодамнешно
EBANKU 100 КОМПЈУТЕРИ Јасно Помине Продолжување Форма Совети Двојна Помине Мувла Целосно Покривање УВ Гел Алатки Неодамнешно
Француски Краток Стил Помине Совет Vcedas 500 КОМПЈУТЕРИ Половина Покривање на доградба на Акрилни Нокти Екстензии Неодамнешно
400 Парчиња Екстра Долг C Крива Половина Покриваат Ноктите Совети Лажни Директно Плоштадот француски Совети Неодамнешно
Екстра Долг C Крива Лажни Нокти Совети Beainfir 200Pcs на доградба на Акрилни Нокти Совети Плоштадот Јасно Неодамнешно
Екстра Долг C Крива Лажни Нокти Совети Beainfir 200Pcs на доградба на Акрилни Нокти Совети Плоштадот Јасно

【Различни Големина】Постојат 200pcs на доградба на акрилни нокти совети, вклучувајќи 10 различни големини

DEN 167.76
TOMICCA Помине Совети и Лепак Гел за Полнење, 500 Компјутери Ковчег Јасно помине совети со 4-во-1 Помине Лепак Неодамнешно
TOMICCA Помине Совети и Лепак Гел за Полнење, 500 Компјутери Ковчег Јасно помине совети со 4-во-1 Помине Лепак

【Посилни и Различни Големина Помине Совети】 : TOMICCA јасно помине совети направени од врвот квалитетна ABS

DEN 479.76
Ковчег Помине Совети, IKOCO 500Pcs Јасно Помине Совети Балерина, Лажни Нокти Половина Покрие Ковчег Лажни Нокти Неодамнешно Најдобра цена
Бакнеж Ноќта На Вештерките Специјални Дизајн На Нокти - Ghostin', Долго Должина, Ковчег Форма, 28 Лажни Ноктите Неодамнешно
720 Парчиња Кратко Притиснете на Ноктите Балерина Ковчег Лажни Ноктите EBANKU Шарени Целосно Покривање Лажни Неодамнешно
800 Парчиња Екстра Долг C Крива Половина Покриваат Ноктите Совет Длабоко В Криви Квадратен Облик француски Неодамнешно
500pcs Целосно Покривање на Ноктите Совети за на доградба на Акрилни Нокти Продолжување Flase Помине Мувла Неодамнешно
500pcs Целосно Покривање на Ноктите Совети за на доградба на Акрилни Нокти Продолжување Flase Помине Мувла

Здрав материјал : Ова Лажни Ноктите се направени на премиерот квалитетна ABS материјал, еден вид на еколо

DEN 215.76
Fdesigner Свадба Лажни Нокти Совети Кристал Невестата Лажни Помине Уметност Bling Кристал Шушка Помине Додатоци Неодамнешно
Cofordos 24pcs/Кутија Балерина, Монтажни Нокти Алатка Вештачки Лажни Ноктите Помине Совети Мермер од Тебе Долго Неодамнешно
ANTETO ПРОДАВНИЦА Лажни Ноктите Комплет, Големина 50 Компјутери За Секоја Големина, Вкупно 500 персонални Компјутери, Неодамнешно