HANGERWORLD Hangeworld се Тркалаат на 420 Јасно 40inch Хемиско Чистење и Перење Polythylene Облека Облека Покрие Заштитник Кеси 80 Мерач

HANGERWORLD Hangeworld се Тркалаат на 420 Јасно 40inch Хемиско Чистење и Перење Polythylene Облека Облека Покрие

DEN 760.80

Неодамнешно

Това е достапна

420 јасно пластична облека маски на ролна прибл. (trusted количини како произведени за Hangerworld). 40" долго (100cm. 80 мерач дебелина - перфориран за полесно одвојување.Идеален за покривање костуми, кошули, јакни, џемпери, панталони, здолништа, итн.Идеален за продажба на мало, гардероба, складирање, travel & пеглање / хемиско чистење трговија.Идеална должина за да се покријат кошули, костуми, јакни, маици, здолништа, џемпери.Облик на рамениците и да остваруваат дупка за закачалка кука.Gusseted страни на секоја маска се дозволи многу простор за повеќе од една облека.Идеален за продажба на мало, гардероба, складирање, travel & пеглање / хемиско чистење трговија.Помага да се избегнат creasing и го задржува облека изглед и мирис на свежо!.ДИМЕНЗИИ : Должина x Ширина - 40" x 20" - (102cm x 51cm) - прибл.

Додатоци на производот

YPEZ Јасно Организирани Облека, Торби за Покривање | Лесни Јасно Одговараат Торби | Складирање Плакар Облека Неодамнешно
Fyheart Виси Облека, Торби за Виси Облеката Складирање, 6 Пакети Одговараат Торба за Плакарот Складирање, Јасно Неодамнешно Најдобра цена
Kuber Индустрии Polka Dot за Дизајн 3 Дел Не Ткиво Ткаенина Saree Покрие Сет со Транспарентен Прозорец, крупните, Неодамнешно
Згрижувачките-Stephens, inc Киселина-Слободен Длабоко Keepsake Gown Зачувување Комплет, Екстра-Големи (Свадба Неодамнешно
Згрижувачките-Stephens, inc Киселина-Слободен Длабоко Keepsake Gown Зачувување Комплет, Екстра-Големи (Свадба

Димензии : 32 ½ "x 19 ½" x 10¼".Киселинаслободен 100% памук муслин материјали вклучени.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашат

DEN 4006.80
JJWC Транспарентен Гардероба на Облека Прашина-Доказ Виси Торба Покрие Moistures-Доказ Може да се Перат Складирање Неодамнешно
SANWOOD Облека Прашина Маска Чипка Дизајн на Облека Заштитник Транспарентен Влага-Доказ XL Неодамнешно
SANWOOD Облека Прашина Маска Чипка Дизајн на Облека Заштитник Транспарентен Влага-Доказ XL

Оваа виси плакарот маска е одличен начин да се заштитите вашата облека од прашина, и поради тоа е трансп�

DEN 479.76
YYDMBH Облека Опфаќа Грб Кеси за Плакарот Чување Облека Торба за Костум Торба за Чување Перат Одговараат Покритие Неодамнешно
QYQS Јасно Организирани Одговараат Кеси Дише Прашина Маска Облека Рамо Опфаќа Торба за Облека, Торби Покритие Неодамнешно
CYHO Грб Ги Торба Навремено-Отпорни, Додаток за Полнење Во Спалната соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Неодамнешно
Згрижувачките-Stephens Елегантна Облека Кеса Направена од Дебел, 600D Долготрајни Оксфорд Ткаенина за Облека, Неодамнешно
JINYISI конфекција Конфекција Виси Фустан Облека Одговараат на Грб прашина Маска за Дома Чување Торба случај Неодамнешно
YYDMBH Облека Опфаќа Виси Одговараат Торба (Сет од 3) Не-Плетени Ткаенини Перат за Облека, Торби за Складирање Неодамнешно
YYDX Прашина Доказ Облека, Покривка, Облека Рек Покрие Облека Виси Облека, Кеси, Dustproof Водоотпорен Облека, Неодамнешно
YYDX Прашина Доказ Облека, Покривка, Облека Рек Покрие Облека Виси Облека, Кеси, Dustproof Водоотпорен Облека,

Проѕирна облека опфаќа : Нашата гардероба виси облеката складирање торба е едноставно во дизајн, без ни�

DEN 1019.04
PETFLY Грб Ги Торба Навремено-Отпорни, Прибор За Сува CleanersClothing StoreCloakroomRental Куќа, 1000x600x0.044(MM), Неодамнешно
PETFLY Грб Ги Торба Навремено-Отпорни, Прибор За Сува CleanersClothing StoreCloakroomRental Куќа, 1000x600x0.044(MM),

Лесно да се чисти и не е лесно да се скрши.Лесен за ракување и е во можност да се отвори со нежна бришење.О

DEN 1031.76
JONARO 1PC Врежана Не-Плетени Ткаенини Виси Облека Торба за Прашина Маска со Патент за Облека се Облекуваат Неодамнешно
JONARO 1PC Врежана Не-Плетени Ткаенини Виси Облека Торба за Прашина Маска со Патент за Облека се Облекуваат

Големина : S : 60*88cm,M : 60*108cm,L : 60*128cm.Секоја облека торба целосно ги покрива облека, да им помогне го задржи об

DEN 2140.80
OSALADI Облека Торба Облека Покрие Фустан Дише Прашина Водоотпорен Облека Опфаќа Облека Складирање Торба Организаторот Неодамнешно
Пластични Складирање Случај За Лице Маска, Маска, Dustproof се Соочуваат со Капак Садот Преносни Обновливи Неодамнешно
QEES Облека, Чанти со Џебови(3 ЕЕЗ), Јасно Одговараат на Кеси за Жените, Одговараат Патни Торби, Водоотпорен Неодамнешно
QEES Облека, Чанти со Џебови(3 ЕЕЗ), Јасно Одговараат на Кеси за Жените, Одговараат Патни Торби, Водоотпорен

❤️ОБЛЕКА, ТОРБИ ЗА ВИСИ ОБЛЕКАТА ДИЗАЈН : Нашата garmet торба има две димензии, Мала Големина 23.6×39 инчен, Г�

DEN 983.76