Патување Рачни Облека Steamer Вистински & Уредната 500 Вати - Сива

Патување Рачни Облека Steamer Вистински & Уредната 500 Вати - Сива

DEN 599.76

Неодамнешно

Това е достапна

Кој треба пеглање одбор?Лесно да брчките надвор од облека, како тие остатокот на нивните закачалки!Совршен за патување или за секојдневна употреба, Точно & Уредната Т-10 рачни облека steamer ќе бидете навремено слободни.Лесно да се пополни и да го користите, компактен но моќни Т-10 обезбедува до 7 минути на пареа време и загрева во брз 90 секунди.Тоа има ергономски се справи со лесен on/off прекинувач и 8-ft.кабелот за напојување.Голем проѕирен резервоарот за вода го прави овој steamer лесно да се пополни на соодветно ниво и лесно да се види кога рефил е потребно.Нерѓосувачки челик позлатен пареа млазницата, спречува да се изгради, обезбедува рамни топло притискање на површината, и го задржува пареа загрева.Лесен и моќен, на Т-10 е совршен за дом, канцеларија или патување.Производ Димензија : 8.070 H x 5.430 L x 3.820 W.

Додатоци на производот

ZXCSER Облека Steamer, Рачни Облека Steamer, Рамни & Вертикална Патна Железо, Мини Преносни Големина & Лесни, Неодамнешно
ZXCSER Облека Steamer, Рачни Облека Steamer, Рамни & Вертикална Патна Железо, Мини Преносни Големина & Лесни,

❤ Двојна цел : Тоа може да се користи за вертикална пареа и пеглање виси облеката и рамни пеглање.Употре

DEN 1779.84
QQT Погодно Виси Пеглање Машина, Виткање пареа Железо, Мали апарати за Домаќинство Преносни Пеглање Материјали, Неодамнешно
WLDOCA Рачни Облека Steamer, 1100W Облека Steamer, Автоматски Напојување-Исклучување, Вертикална и Хоризонтална Неодамнешно
WLDOCA Рачни Облека Steamer, 1100W Облека Steamer, Автоматски Напојување-Исклучување, Вертикална и Хоризонтална

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1630.80
Домаќинство рачен Облека Пеглање Машина, Мали Рамни Пеглање Железо, Преносни Пареа Пеглање Машина е Погоден Неодамнешно
XBWZBXN 2000W Вертикална Облека Steamer Домаќинство Рачни Пеглање Машина 10 Опрема Прилагодливи Вертикална Неодамнешно
XBWZBXN 2000W Вертикална Облека Steamer Домаќинство Рачни Пеглање Машина 10 Опрема Прилагодливи Вертикална

● 2000 W На Моќни, Континуирана Пареа Омекнува И Straightens Брчки На Облека, Drapes, Текстил И Повеќе.Безбедно да с

DEN 1958.40
QQT Погодно Виси Пеглање Машина, Виткање пареа Железо, Мали апарати за Домаќинство Преносни Пеглање Материјали, Неодамнешно
QQT Погодно Виси Пеглање Машина, Виткање пареа Железо, Мали апарати за Домаќинство Преносни Пеглање Материјали, Неодамнешно
Jiffy Лични Перика Steamer во Розова Неодамнешно
Jiffy Лични Перика Steamer во Розова

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 12836.40
Се разликуваат Steamer за Облека, Рачни Преносни Патување Облека Steamer, Метал Пареа Главата, 25s се Загрее, Неодамнешно
Се разликуваат Steamer за Облека, Рачни Преносни Патување Облека Steamer, Метал Пареа Главата, 25s се Загрее,

[Продолжат со висок стандард полна големина виси облеката steamer]Ние гарантираме за да се користат квалит

DEN 362.40
Jiffy Estaem Рачни Патување Steamer во Црно Неодамнешно
Jiffy Estaem Рачни Патување Steamer во Црно

Црна 120 Volt.Патување steamer.Нема внатрешна вода линии на пумпи кои може да се затнат со тврда вода.Користи об

DEN 2378.40
Професионални Микро Пареа Железо Рачни апарати за Домаќинство Преносни Мини Влажно и Суво Пеглање Машина Облека Неодамнешно
Salav Црна 265-Вати Рачни Патување Облека Steamer со Брз Греење & Автоматско во Светот Напон, Компактен и Стилски, Неодамнешно
OMLTER Рачни Облека Steamer Мини Преносни Патување Облека Steamer за Облека Брзо на Топлина Ткаенина Навремено Неодамнешно
OMLTER Рачни Облека Steamer Мини Преносни Патување Облека Steamer за Облека Брзо на Топлина Ткаенина Навремено

★ МАЛ рачен ВИСИ МАШИНА : 1500 w притисок на континуирана пареа, 290 ML одделени голем резервоар за вода, голе

DEN 2070.24
Jiffy Облека Steamer Меѓусебно Пареа Главата со Црево во Розова Неодамнешно
Jiffy Облека Steamer Меѓусебно Пареа Главата со Црево во Розова

5.5 ft / 1.68 м флексибилни гума црево, Меѓусебно Пареа Главата со Црево, 120 volt, Боја : Розова 9 во / 22.8 cm свитка

DEN 4589.28
Rowenta Prostyle Облека Steamer, Полна Големина, Црна и Сребрена Неодамнешно
Rowenta Prostyle Облека Steamer, Полна Големина, Црна и Сребрена

Памук / Волна / Поли / Rayon / Свила.Ексклузивно patended вертикална Пареа & Притиснете поддршка за лесно & ефикас

DEN 2639.76
Z-Боја Вертикална Облека Steamer,Професионални Тешки Облека Steamer за Комерцијални 30 ГОДИНИ Брз Навремено Неодамнешно
Z-Боја Вертикална Облека Steamer,Професионални Тешки Облека Steamer за Комерцијални 30 ГОДИНИ Брз Навремено

● СИЛНА ПАРЕА : Супер моќ на ситебакар грејач и ситебакар пареа штекер, може да се користи за долго време

DEN 1735.20
Zooyooart Мини Железо Рачен Пренослив Облека Steamer 0.25 л Вода Резервоарот Капацитет 800w Моќност Сина Неодамнешно
Zooyooart Мини Железо Рачен Пренослив Облека Steamer 0.25 л Вода Резервоарот Капацитет 800w Моќност Сина

Овој Мал Железо Карактеристики ЕкстраДолго Моќ дека во Склопот Обвива пареа железо може да се користи в

DEN 1840.80
Точно & Среди, Рачни Облека Steamer со Нерѓосувачки Челик Млазницата, Вклучува Ткаенина Четка и Вода Првенство, Неодамнешно
SMSOM Пеглање Облека Steamer,Ткаенина Облека Steamer за Облека,Целосна Големина на Облека и Ткаенина Steamer,10 Неодамнешно
SMSOM Пеглање Облека Steamer,Ткаенина Облека Steamer за Облека,Целосна Големина на Облека и Ткаенина Steamer,10

ВИСОКОМОЌ ПАРЕА ПЕГЛАЊЕ МАШИНА : 2000 W,35 S Брз Навремено Отстранување,Тврдоглави, набори и брчките се лесн

DEN 2162.40
Rowenta DR8080 Моќен Рачни Облека и Ткаенина Steamer Нерѓосувачки Челик Загрева Soleplate 1500-W, Сина Неодамнешно Најдобра цена
Rowenta DR8080 Моќен Рачни Облека и Ткаенина Steamer Нерѓосувачки Челик Загрева Soleplate 1500-W, Сина

БРЗИ И МОЌНИ 1500 W на моќта со 22 Грама / Мин.на пареа и подготвен за употреба во 45 секунди.Пареа вашата обле

DEN 2639.76