Расположливиот Микро Најлон Hairnets

Расположливиот Микро Најлон Hairnets

DEN 265.44

Неодамнешно

Това е достапна

БЕЛА МИКРО НАЈЛОН HAIRNETS 18 инчен : Пакување од 100 Расположливиот headwear за коса покриеност.Микро hairnets се дизајнирани да се брани против опаѓање на вирусот, додека останатите удобен за носење.Се препорачува за брза храна и комерцијални кујни.Дише и лесен.Удобно, безбедно одговара.Лесно деградација и зелен на животната средина.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Овие бели расположливиот коса мрежи се направени од 100% најлон.На најлон микро нето материјал е пламен отпорен и издржлив.Заштитна коса мрежи им овозможуваат одлична удобност и стабилност.Нашите високо квалитетни материјали во согласност со повеќето ригорозни и документирани тест стандарди и се подложени независни квалитет на тестирање за да се обезбеди постојана перформанси.УДОБНО се ВКЛОПУВААТ : Не-плетени ткаенини материјал ќе се обезбеди удобно носење чувствувам за вас.Меки, лесни дише hairnet капи се еластична работ мрежа што ги држи капа во место обезбедување максимална удобност.Овие заштитни коса опфаќа одржување на вашиот фризура за време на работа и да ја задржите вашата глава чисти и уредни.Светлината влакна коса мрежи обезбедува добра вентилација на главата.Исклучително удобен за носење за долго време.На НИСКО-ЦЕНА : Нашата растеглив hairnets се лесни, удобно и ефективни.Овие покривки карактеристики affordably цени за депонирање дизајн.На најлон материјал помага да се задржи случај тежина надолу кога нарачување на големо.Овие бела hairnets понуди најмногу удобно заштита на голема цена!.ШИРОКО се КОРИСТИ : Ова расположливиот заштитна headdress се користи за да се покријат косата за да се спречи вирусот.Совршен за избегнување на unsanitary губење на храна.Расположливиот унисекс коса мрежи се погодни за таквите активности, како и ракување со храна, преработка на храна, производство, индустриски цели, склопување контролирање, како и во училиште, ресторани и други јавни средини.Големина : 18" / 100 Пакет | Боја : Сина Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Додатоци на производот

Andongnywell Жените Солидна Боја Сатен Облека Облекување Gown Кимоно Sleepwear Nightshirt со Џебови Drawstring Неодамнешно
Andongnywell Жените Солидна Боја Сатен Облека Облекување Gown Кимоно Sleepwear Nightshirt со Џебови Drawstring

Вратоврска затворање.МАТЕРИЈАЛ : Ова bathrobe е изработен од полиестер, мека, свиленкаста и кожапријателски

DEN 131.76
Bamans Јога Фустан Панталони Слаби Нога Повлече на Рашири Панталона за Жени со Џебови Неодамнешно
Bamans Јога Фустан Панталони Слаби Нога Повлече на Рашири Панталона за Жени со Џебови

Се повлече На затворање.Изработени од мек и мазен материјал,исто така, имаат еластичен корселе,удобно и

DEN 719.76
BALEAF Жените Руно Работи Песна Јакна Full-Zip Отпорен на Вода Џебови Јога Велосипедизам Тренингот Јакни Палецот Неодамнешно
Океанот Убиец Кит Природата Слика Ткаенина за Чистење на Телефонот на Екранот Очила Почиста 5pcs Неодамнешно
Океанот Убиец Кит Природата Слика Ткаенина за Чистење на Телефонот на Екранот Очила Почиста 5pcs

Големина : 14 x14cm(5.5 x 5.5 инчен).Класификација : Очила крпа.Функција : Брзо отстранување отпечатоци од прс�

DEN 825.60
Reebok Момчиња Панталони Неодамнешно
Reebok Момчиња Панталони

100% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Кликнете на бои за да видите различни styles.Zip ле

DEN 264.48
Gildan Мажите DryBlend Класичен T-Shirt Неодамнешно
Gildan Мажите DryBlend Класичен T-Shirt

Перница за влијанието контрола.Уживајте лак поддршка, посебна карактеристика, во GOLDTOE стилови, вклучува

DEN 118.80
Марвел Стрип Punisher Черепот Сребро-тон Студ Обетки Официјално Лиценцирани од страна на МАРВЕЛ + Стрип Con Неодамнешно
Марвел Стрип Punisher Черепот Сребро-тон Студ Обетки Официјално Лиценцирани од страна на МАРВЕЛ + Стрип Con

Студ штитови со дијаметар од прибл 0.5" x 0.4" инчи.Лиценцирана од страна на МАРВЕЛ.Бонус Вклучува : Стрип Con I

DEN 288.00
WheelSpinAddict Мажите C4 Corvette T-Shirt Неодамнешно
WheelSpinAddict Мажите C4 Corvette T-Shirt

Машина За Миење.Редовно Се Вклопуваат.Машина За Миење 6.1унца, 100% памук, Двојноигла вратот, ракави и полит

DEN 598.80
Reebok Момчиња Панталони Неодамнешно
Reebok Момчиња Панталони

100% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Кликнете на бои за да видите различни styles.Zip ле

DEN 264.48
Ford Tee Кошула Mustang 50 Години Мах 1 Воена Неодамнешно
Ford Tee Кошула Mustang 50 Години Мах 1 Воена

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.УНИСЕКС ОДГОВАРА : Унисекс големината

DEN 191.76
Мажите Лето 3D Испечатени Кратки Ракави Мода Удобност Блуза Врвот Неодамнешно
Мажите Лето 3D Испечатени Кратки Ракави Мода Удобност Блуза Врвот

Увезени.Broadcloth.Се повлече На затворање.Линија Сува 【TOPUNDER】✿❊❖TOPUNDER е посветена на обезбедување на секо�

DEN 64.56
Ford Mustang 50 Години Мускулите Кошула GT Шеф 302 Shelby Кобра Џет Новина Кошула Неодамнешно
Ford Mustang 50 Години Мускулите Кошула GT Шеф 302 Shelby Кобра Џет Новина Кошула

Ве молиме проверете ја нашата продавница за смешно, Божиќ, политички, воени, патриотски, Кристијан, хумо�

DEN 397.44
Јога Leggings за Женска Плус Големина Хип Лифт Bootcut Спортски Тренингот Панталони Дами Печатење со Висок Неодамнешно
Јога Leggings за Женска Плус Големина Хип Лифт Bootcut Спортски Тренингот Панталони Дами Печатење со Висок

20" Хип : 78cm / 30.16" Должина : 94cm / 37.92"♥Хип : 90cm / 35.28" Хип : 96cm / 37.83" Големина : L НАС : 1012 ЕУ : 3840 Половината : 76cm / 29.тр

DEN 38.16
Outerstuff NCAA Доенчиња (12M-24M) Тимот на Логото Кратко Sleeve T-Shirt Неодамнешно
Outerstuff NCAA Доенчиња (12M-24M) Тимот на Логото Кратко Sleeve T-Shirt

100% Памук.Екран печатени графика.Tagless јака за удобност.Младата големината : 12 месеци, 18 месеци 24 месеци.Оф�

DEN 215.76
Жените се како Мачки Шема Солидна Боја Блузи Плус Големина на Печатење О Вратот Едноставна Маица Лето со Кратки Неодамнешно
BALEAF Жените Руно Работи Песна Јакна Full-Zip Отпорен на Вода Џебови Јога Велосипедизам Тренингот Јакни Палецот Неодамнешно
Деца Бебе Момчиња Пливаат Шорцеви Пливање Водови 1-6 Години Децата Лето Печати Плажа Панталони Повик Облека Неодамнешно