Расположливиот Микро Најлон Hairnets

Расположливиот Микро Најлон Hairnets

DEN 265.44

Неодамнешно

Това е достапна

БЕЛА МИКРО НАЈЛОН HAIRNETS 18 инчен : Пакување од 100 Расположливиот headwear за коса покриеност.Микро hairnets се дизајнирани да се брани против опаѓање на вирусот, додека останатите удобен за носење.Се препорачува за брза храна и комерцијални кујни.Дише и лесен.Удобно, безбедно одговара.Лесно деградација и зелен на животната средина.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Овие бели расположливиот коса мрежи се направени од 100% најлон.На најлон микро нето материјал е пламен отпорен и издржлив.Заштитна коса мрежи им овозможуваат одлична удобност и стабилност.Нашите високо квалитетни материјали во согласност со повеќето ригорозни и документирани тест стандарди и се подложени независни квалитет на тестирање за да се обезбеди постојана перформанси.УДОБНО се ВКЛОПУВААТ : Не-плетени ткаенини материјал ќе се обезбеди удобно носење чувствувам за вас.Меки, лесни дише hairnet капи се еластична работ мрежа што ги држи капа во место обезбедување максимална удобност.Овие заштитни коса опфаќа одржување на вашиот фризура за време на работа и да ја задржите вашата глава чисти и уредни.Светлината влакна коса мрежи обезбедува добра вентилација на главата.Исклучително удобен за носење за долго време.На НИСКО-ЦЕНА : Нашата растеглив hairnets се лесни, удобно и ефективни.Овие покривки карактеристики affordably цени за депонирање дизајн.На најлон материјал помага да се задржи случај тежина надолу кога нарачување на големо.Овие бела hairnets понуди најмногу удобно заштита на голема цена!.ШИРОКО се КОРИСТИ : Ова расположливиот заштитна headdress се користи за да се покријат косата за да се спречи вирусот.Совршен за избегнување на unsanitary губење на храна.Расположливиот унисекс коса мрежи се погодни за таквите активности, како и ракување со храна, преработка на храна, производство, индустриски цели, склопување контролирање, како и во училиште, ресторани и други јавни средини.

Додатоци на производот

Кутре Jumpsuit Миленичиња Куче Есен Зима Облека Цртан филм Долг Ракав Пижами Pullover за Мало Кученце Мачка Неодамнешно
Кутре Jumpsuit Миленичиња Куче Есен Зима Облека Цртан филм Долг Ракав Пижами Pullover за Мало Кученце Мачка

75"Биста : 52cm / 20.❤️ Ви благодариме за Вашето Време и да ја Посетите! : ) Миленичиња куче пижами Миленичиња �

DEN 64.80
DIBAOLONG Женска Висока Половината Јога Панталони Исечок Искинале Стомак Контрола на Тренингот Работи Јога Неодамнешно
HLTPRO Leggings со Џебови за Жените - Висока Половината Стомак Контрола Јога Панталони за Тренингот, Работи Неодамнешно
HLTPRO Leggings со Џебови за Жените - Висока Половината Стомак Контрола Јога Панталони за Тренингот, Работи

92% Полиестер / 8% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.ВИСОК ПОЛОВИНАТА се Мијат со сличн

DEN 311.76
UNBRUVO 2PC Жените Водат Јога Leggings Фитнес, Трчање, Фитнес, Спортски Активни Класичен Панталони Стомак Контрола Неодамнешно
BALEAF Жените Руно Работи Песна Јакна Full-Zip Отпорен на Вода Џебови Јога Велосипедизам Тренингот Јакни Палецот Неодамнешно
Деца Бебе Момчиња Пливаат Шорцеви Пливање Водови 1-6 Години Децата Лето Печати Плажа Панталони Повик Облека Неодамнешно
Idepet Мачка Костими, Костими за Мачки Тиква Шапка Мачка ноќта на Вештерките Носии Прилагодливи Капа за Партија Неодамнешно Најдобра цена
JWWN Малку Момчиња Девојчиња Turtleneck Термички Блузи Долг Ракав Шарени Tee Деца Зима Baselayer Топло Undershirt,12Months-7Years Неодамнешно
Norbi Миленичиња Куче Леопард Облека Палта Туту Качулка Кутре Зима Блузи Hoody Неодамнешно
Norbi Миленичиња Куче Леопард Облека Палта Туту Качулка Кутре Зима Блузи Hoody

▲▲▲МЕК МАТЕРИЈАЛ : Направен од висококвалитет мека памучна, тоа е безбедно и пријателски за кучиња.зад

DEN 455.76
Idepet Куче, Мачка Лав Грива - Реални Смешно Лав Грива за Кучиња - Комплементарни Лав Грива Капа за Куче, Мачка Неодамнешно
WheelSpinAddict Мажите се Обиде Мене Corvette C7 T-Shirt Неодамнешно
WheelSpinAddict Мажите се Обиде Мене Corvette C7 T-Shirt

Машина За Миење.Редовно Се Вклопуваат.Машина За Миење 6.1унца, 100% памук, Двојноигла вратот, ракави и полит

DEN 598.80
dPois Деца Девојки Polka Точка Strappy Сечење на Врвот Спортски Градник со Шорцеви Сет за Спорт Тренингот Гимнастика Неодамнешно
RanRui Жените Зимата Заврши Ќебе Poncho Кејп Shawl Cardigans Џемпер Грб Неодамнешно
RanRui Жените Зимата Заврши Ќебе Poncho Кејп Shawl Cardigans Џемпер Грб

50% Акрил, 50% Полиестер.Бесплатен превозот од DHL ecommerce испорака во 810 работни дена.Големина : 51.2x59.1inch,Тоа при

DEN 599.76
Bamans Јога Фустан Панталони Слаби Нога Повлече на Рашири Панталона за Жени со Џебови Неодамнешно
Bamans Јога Фустан Панталони Слаби Нога Повлече на Рашири Панталона за Жени со Џебови

Се повлече На затворање.Изработени од мек и мазен материјал,исто така, имаат еластичен корселе,удобно и

DEN 719.76
Симпатична Миленичиња Куче Мачка Топло Скокач Џемпер Лак Трикотажа Грб Облека Облека Sweatershirt Зима Фланелен Неодамнешно
Јога Leggings за Женска Плус Големина Хип Лифт Bootcut Спортски Тренингот Панталони Дами Печатење со Висок Неодамнешно
Јога Leggings за Женска Плус Големина Хип Лифт Bootcut Спортски Тренингот Панталони Дами Печатење со Висок

20" Хип : 78cm / 30.16" Должина : 94cm / 37.92"♥Хип : 90cm / 35.28" Хип : 96cm / 37.83" Големина : L НАС : 1012 ЕУ : 3840 Половината : 76cm / 29.тр

DEN 38.16
BALEAF Жените Руно Работи Песна Јакна Full-Zip Отпорен на Вода Џебови Јога Велосипедизам Тренингот Јакни Палецот Неодамнешно
MUFZULA Мажите 2 Парче Џогирање Атлетик Tracksuits Фитнес Polka Точка Боја за Појавување на Качулка Sweatshirt Неодамнешно
MUFZULA Мажите 2 Парче Џогирање Атлетик Tracksuits Фитнес Polka Точка Боја за Појавување на Качулка Sweatshirt

★ Ви благодариме за купувањето од MUFZULA, задоволството на клиентите е наш врвен приоритет.★ Врз основа н�

DEN 271.20
Ford Mustang 50 Години Мускулите Кошула GT Шеф 302 Shelby Кобра Џет Новина Кошула Неодамнешно
Ford Mustang 50 Години Мускулите Кошула GT Шеф 302 Shelby Кобра Џет Новина Кошула

Ве молиме проверете ја нашата продавница за смешно, Божиќ, политички, воени, патриотски, Кристијан, хумо�

DEN 397.44
Reebok Момчиња Панталони Неодамнешно
Reebok Момчиња Панталони

100% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Кликнете на бои за да видите различни styles.Zip ле

DEN 264.48
ГОР НОСАТ Жените R7 Wmn Skort Неодамнешно
ГОР НОСАТ Жените R7 Wmn Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Патент затворање.Дами шорцев�

DEN 444.48