Cosmo COS-668AS750 30 во. Ѕид Спектар Аспиратор со 380 CFM, Криви Стакло, Ductless Конвертибилна Дуктус, 3 Брзини, Постојан Филтри во Нерѓосувачки Челик, 30 инчен

Cosmo COS-668AS750 30 во. Ѕид Спектар Аспиратор со 380 CFM, Криви Стакло, Ductless Конвертибилна Дуктус, 3

DEN 6095.76

Неодамнешно

Това е достапна

ЕФИКАСНА СТРУЕЊЕ : 380 CFM отстранува мириса и мириси со леснотија за чистење на кујната.Само 65d B max ниво на бучава.Ducted спектар худ отвори надвор и далеку од вашиот дом.Факултативна Јаглероден Филтер за Полнење на располагање за ductless (Купување на Дел # CFK1-ТМ).СУПЕРИОРЕН ФИЛТРАЦИЈА : Вклучува 2 појавување на машина за миење садови-безбедно, од не ' рѓосувачки челик ЛАК-Постојан ПРОТОК Филтри за отстранување на готвење маснотии и масло.Заштедите пари на филтри секоја година.TOUCH CONTROL PANEL : High-tech LCD мека-touch контролен панел управува со повеќе функции, вклучувајќи 3 фан брзини и LED осветлување за додаде видливост. 3-ГОДИШНО ОГРАНИЧЕНИ ДЕЛОВИ : Нашите клиенти тим за поддршка е врз основа гордо во САД.Димензии : 30 во. (W) x 18.5 во. (D) x Прилагодливи 21.5 во. - 39.2 во. (H).Електрични : 120 V/60 Hz, 3-prong приклучокот.Дуктус Големина : 6 во.Изграден со cutting-edge технологија и со голема грижа, Cosmo ви носи убава премиум спектар капи по прифатлива цена.Се очекува готвење и чистење искуства кои го прават животот полесен, заличи на вашата кујна, и да се заштити вашето здравје.Додадете елегантен и модерен дизајн на вашата домашна кујна додека отстранување на чад и мирис.Cosmo е COS-668 AS750 ѕид спектар худ карактеристики убава калено стакло стакло и нерѓосувачки челик тело. 380 CFM на вшмукување стапици чад и гасови од вашата кујна.ЛАК-Постојан ПРОТОК Филтри се тешки, направени од не ' рѓосувачки челик и лесно да се чисти; едноставно да се откажат од нив во машина за миење садови.Вклучени стакло стакло создава чад и пареа, обезбедување тоа не избега во вашиот дом.Вклучени светла LED светлата обезбедуваат видливост додека готвење.Мека на допир дигитални контроли се направи со користење на вашиот опсег худ бриз да се користи.Доверба Cosmo за вашиот следен луксузни кујна апаратот.

Додатоци на производот

ZLINE 30 Кабриолет и да се Пропустливи Ѕид Спектар Худ во Нерѓосувачки Челик (KF2-30) Неодамнешно
ZLINE 30 Кабриолет и да се Пропустливи Ѕид Спектар Худ во Нерѓосувачки Челик (KF2-30)

Струење (Q / L / M / H) : 120 / 240 / 320 / 400 (CFM).ZLINE и 30 во 900 CFM Ѕид Спектар Худ во Нерѓосувачки Челик (KF230) има модерен ди

DEN 10318.80
ZLINE 42 Ducted Ѕид Спектар Худ во Отворено Одобрени од Нерѓосувачки Челик (697-304-42) Неодамнешно
ZLINE 42 Ducted Ѕид Спектар Худ во Отворено Одобрени од Нерѓосувачки Челик (697-304-42)

Моќен проток на воздух, наменета за надворешна средина.Лесензакористење push копчето контроли ајде да мо�

DEN 1521.60
КОБИ CHX8136SQB-1 Brillia 36-инчен Ѕид Спектар Контролен, 3-Брзина, 750 CFM, Одговара на Таванот Висина 7.5'-8.5' Неодамнешно
КОБИ CHX8136SQB-1 Brillia 36-инчен Ѕид Спектар Контролен, 3-Брзина, 750 CFM, Одговара на Таванот Висина 7.5'-8.5'

ПЛАН ЗАПОЧНУВА : План започнува на датумот на купувањето.Покривање на механички дефекти почнува по прои

DEN 14543.76
Broan-NuTone 413604 Не-Ducted Ductless Спектар Худ Вметнете со Светлина, Издувните Вентилатор за Под Кабинет, Неодамнешно Најдобра цена
Broan-NuTone 413604 Не-Ducted Ductless Спектар Худ Вметнете со Светлина, Издувните Вентилатор за Под Кабинет,

ПЛАН ЗАПОЧНУВА : План започнува на датумот на купувањето.Покривање на механички дефекти почнува по прои

DEN 2262.96
ZLINE 36. Кабриолет и да се Пропустливи Отворено Одобрени Ѕид Спектар Худ во Нерѓосувачки Челик (KB-304-36) Неодамнешно
ZLINE 36. Кабриолет и да се Пропустливи Отворено Одобрени Ѕид Спектар Худ во Нерѓосувачки Челик (KB-304-36)

Пропустливи надвор или оборотните (ductless) опција со јаглерод филтри (не се вклучени).Лесензакористење push

DEN 2344.80
Broan-NuTone BKSA130BL Sahale Спектар Аспиратор со Светлина, Црна, 30-инчен Неодамнешно
Broan-NuTone BKSA130BL Sahale Спектар Аспиратор со Светлина, Црна, 30-инчен

30ИНЧЕН ПОДКАБИНЕТ СПЕКТАР ХУД ВМЕТНЕТЕ : се Вклопува уредно под кабинети, да се нуди комплетно решение з

DEN 2136.00
ZLINE 48 Ducted Пропустливи Црна Нерѓосувачки Челик Ѕид Спектар Худ (BS655N-48) Неодамнешно
ZLINE 48 Ducted Пропустливи Црна Нерѓосувачки Челик Ѕид Спектар Худ (BS655N-48)

Црна Нерѓосувачки Челик.Лесензакористење push копчето контроли ајде да можете лесно контрола на брзинат�

DEN 1836.00
IKTCH 36 Built-in/Вметнете Спектар Хауба, 900 CFM калено стакло со Гест Сензори & Допир Контрола, Ducted/Ductless Неодамнешно
IKTCH 36 Built-in/Вметнете Спектар Хауба, 900 CFM калено стакло со Гест Сензори & Допир Контрола, Ducted/Ductless

ПЛАН ЗАПОЧНУВА : План започнува на датумот на купувањето.Покривање на механички дефекти почнува по прои

DEN 9576.00