Broan-NuTone 413604 Не-Ducted Ductless Спектар Худ Вметнете со Светлина, Издувните Вентилатор за Под Кабинет, 36-Инчен, од не ' Рѓосувачки Челик

Broan-NuTone 413604 Не-Ducted Ductless Спектар Худ Вметнете со Светлина, Издувните Вентилатор за Под Кабинет,

-5 %

DEN 2262.96

Неодамнешно

Това е достапна

ПЛАН ЗАПОЧНУВА : План започнува на датумот на купувањето.Покривање на механички дефекти почнува по производителот ќе истече.ПОКРИЕНОСТ ДЕТАЛИ : 100% функционални делови и работна вклучени на производи кои се користат за нормален, апарати за употреба и купени за во последните 30 дена.ПЛАН за БЕНЕФИЦИИ : $0 олеснување и без скриени трошоци.Целосно пренослив ако купи како подарок.Храна загуба надомест до $100 по одобрено барање за фрижидери и замрзнувачи.КАКО ДА се ОТКАЖЕ : Откажете во секое време, целосна наплата во рамките на првите 30 дена (под било какви побарувања платени).За да го откажете, посетете ја "Вашите Наредби" и кликнете на копчето "Врати или да го Замени Предметот" во близина на заштита план. .ВИСОК-КВАЛИТЕТ DUCTLESS СПЕКТАР ХУД ВМЕТНЕТЕ : Нерѓосувачки челик худ вметнете ја подобрува вентилација и осветлување над вашиот шпорет со не-ducted филтрација систем кој што ефикасно ги отстранува чад и мирис.ЕФЕКТИВНА БЛЕСКАВО ОСВЕТЛУВАЊЕ : заштитна светилка леќа дистрибуира светлина рамномерно во текот на готви-топ и ја прифаќа до 75 W сијалица (сијаличката не се вклучени).ЛЕСНО НЕГА : Јаглен филтер се заменливи така може да се одржи оптимална маснотии го фати и да го задржи кујната свежи.РАЗНОВРСНА : Посебен рокер прекинувачи контрола на светлината и на 2-брзина фан за лесна употреба.Номинална Напон : 120. ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : Опсег худ вметнете мерки 36" и треба да се инсталира најмалку 18" над готви врвот.Инсталира како не-ducted само со филтри на активен јаглен.Рокер-вид на вентилатор, и светлината прекинувачи.Полимерни ножот и светлината леќа прифаќа до 75 W сијалица.Ефикасна не-ducted филтрација систем ги отстранува чад и мирис.Mitered страни и hemmed дното за безбедност и добро изгледа.Боја : Нерѓосувачки Челик | Големина : 36 Инчи | Шема Име : Опсег Худ Обезбедување на ефективна филтрација, со висок квалитет и вредност.Отстранлив комбинација маснотии-јаглен филтер за почиста затворен издувните циркулација, со вентилатор, дизајниран за години на проблеми со слободен услуга, заштитен светилка леќа која дистрибуира светлина рамномерно во текот на готви-топ и контрола на прекинувачи за брзината на вентилаторот и светлина за активирање.Кујната е примарен извор на сиромашните затворен квалитетот на воздухот.Прекумерна чад, и воздух-на товар particulates брзо се инфилтрираат секоја соба во вашиот дом.Broan има исти перформанси вентилација решенија за секој стил на готвење и видот на апаратот под тоа.Без разлика дали тоа е фокусна точка во кујна, или сокриени во сопствени cabinetry, доверба Broan да се обезбеди оптимално решение.

Додатоци на производот

ZLINE 30 Кабриолет и да се Пропустливи Ѕид Спектар Худ во Нерѓосувачки Челик (KF2-30) Неодамнешно
ZLINE 30 Кабриолет и да се Пропустливи Ѕид Спектар Худ во Нерѓосувачки Челик (KF2-30)

Струење (Q / L / M / H) : 120 / 240 / 320 / 400 (CFM).ZLINE и 30 во 900 CFM Ѕид Спектар Худ во Нерѓосувачки Челик (KF230) има модерен ди

DEN 10318.80
ZLINE 48 Ducted Пропустливи Црна Нерѓосувачки Челик Ѕид Спектар Худ (BS655N-48) Неодамнешно
ZLINE 48 Ducted Пропустливи Црна Нерѓосувачки Челик Ѕид Спектар Худ (BS655N-48)

Црна Нерѓосувачки Челик.Лесензакористење push копчето контроли ајде да можете лесно контрола на брзинат�

DEN 1836.00
ZLINE 36. Кабриолет и да се Пропустливи Отворено Одобрени Ѕид Спектар Худ во Нерѓосувачки Челик (KB-304-36) Неодамнешно
ZLINE 36. Кабриолет и да се Пропустливи Отворено Одобрени Ѕид Спектар Худ во Нерѓосувачки Челик (KB-304-36)

Пропустливи надвор или оборотните (ductless) опција со јаглерод филтри (не се вклучени).Лесензакористење push

DEN 2344.80
КОБИ CHX8136SQB-1 Brillia 36-инчен Ѕид Спектар Контролен, 3-Брзина, 750 CFM, Одговара на Таванот Висина 7.5'-8.5' Неодамнешно
КОБИ CHX8136SQB-1 Brillia 36-инчен Ѕид Спектар Контролен, 3-Брзина, 750 CFM, Одговара на Таванот Висина 7.5'-8.5'

ПЛАН ЗАПОЧНУВА : План започнува на датумот на купувањето.Покривање на механички дефекти почнува по прои

DEN 14543.76
Broan-NuTone BKSA130BL Sahale Спектар Аспиратор со Светлина, Црна, 30-инчен Неодамнешно
Broan-NuTone BKSA130BL Sahale Спектар Аспиратор со Светлина, Црна, 30-инчен

30ИНЧЕН ПОДКАБИНЕТ СПЕКТАР ХУД ВМЕТНЕТЕ : се Вклопува уредно под кабинети, да се нуди комплетно решение з

DEN 2136.00
IKTCH 36 Built-in/Вметнете Спектар Хауба, 900 CFM калено стакло со Гест Сензори & Допир Контрола, Ducted/Ductless Неодамнешно
IKTCH 36 Built-in/Вметнете Спектар Хауба, 900 CFM калено стакло со Гест Сензори & Допир Контрола, Ducted/Ductless

ПЛАН ЗАПОЧНУВА : План започнува на датумот на купувањето.Покривање на механички дефекти почнува по прои

DEN 9576.00
ZLINE 42 Ducted Ѕид Спектар Худ во Отворено Одобрени од Нерѓосувачки Челик (697-304-42) Неодамнешно
ZLINE 42 Ducted Ѕид Спектар Худ во Отворено Одобрени од Нерѓосувачки Челик (697-304-42)

Моќен проток на воздух, наменета за надворешна средина.Лесензакористење push копчето контроли ајде да мо�

DEN 1521.60