JINSUO LYDBM 15 во 1 Мултифункционален Велосипед Поправка Алатки за Полнење Хексадецимален Зборуваше Велосипедизам Шрафцигер Алатка MTB Планински Велосипедизам Велосипе

JINSUO LYDBM 15 во 1 Мултифункционален Велосипед Поправка Алатки за Полнење Хексадецимален Зборуваше Велосипедизам

DEN 1464.00

Неодамнешно

Това е достапна

Индустриски Научни Сврзувачки Елементи Завртки Завртки Ора Завртки. 1.Тип : Мултифункционален Tools. 2.Единица Тип : парче. 3.Пакет Тежина : 0.171 kg (0.38 lb.). 4.Материјал : Јаглероден челик.Пакет Големина : 10cm x 10cm x 10cm (3.94 во x 3.94 во x 3.94 во)Укината големина : 7.5 * 4 * 2cm / 2.95 * 1.57 * 0.79 in Weight : 171g / 6oz.

Додатоци на производот

Тешко да се Најде Fastener 014973294571 Оценка 5 Ора Завртки, 1/2-13 x 2-1/2-Инчен, 50-Парче Неодамнешно
Тешко да се Најде Fastener 014973294571 Оценка 5 Ора Завртки, 1/2-13 x 2-1/2-Инчен, 50-Парче

Дијаметар : 1 / 2 инч.Должина : 21 / 2 инчи.Материјал : челик.Крај : обична.Глава стил : рамен.Дијаметар : 1 / 2".Дол

DEN 494.40
(125pcs) 3/4-10X2-1/2 Ора Завртки Оценка 5 Челик, Цинк Неодамнешно
(125pcs) 3/4-10X2-1/2 Ора Завртки Оценка 5 Челик, Цинк

Волумен Цена Крши Достапни.Контакт Aspen Сврзувачки Елементи 3 / 410 X 21 / 2 Рамна Глава.Дел Нишка.Одделение 5 Ч

DEN 576.00
На Hillman Група 260084 1/2-Инчен x 2 1/4-Инчен Ора Завртки, 50-Пакет Неодамнешно
На Hillman Група 260084 1/2-Инчен x 2 1/4-Инчен Ора Завртки, 50-Пакет

Тие имаат countersunk, плоштад вратот за да помогне да се спречи гром од вртење кога орев се прилагоди.Појачан

DEN 1728.00
1Inch-8 Легиран Челик Плоштадот Вратот Ора Болт, 3 1/2 Inl, 5 Pk, Оценка 8, Обична Заврши,20400007726 Неодамнешно
1Inch-8 Легиран Челик Плоштадот Вратот Ора Болт, 3 1/2 Inl, 5 Pk, Оценка 8, Обична Заврши,20400007726

1 Inch8 Легиран Челик Плоштадот Вратот Ора Болт, 3 1 / 2 Inl, 5 Pk, Оценка 8, Обична Заврши,20400007726 Систем На Мерење :

DEN 1785.60
FABORY 7/16-14 Јаглероден Челик Плоштадот Вратот Ора Болт, Оценка 5, 1-1/2Л, Цинк Позлатен Заврши, 280 По Pkg Неодамнешно
FABORY 7/16-14 Јаглероден Челик Плоштадот Вратот Ора Болт, Оценка 5, 1-1/2Л, Цинк Позлатен Заврши, 280 По Pkg

name" : "Систем на Мерење : Инч.Предмет : Ора Гром.Ора Гром Тип : Плоштадот Вратот Ора Гром.Глава Тип Ора Завр

DEN 1852.80
7/16-14 x 1 1/2 Груб Навој Оценка 5 Ора Гром 3 Рамна Глава Медиум Јаглероден Челик Црна Оксид Pk 50 Неодамнешно
7/16-14 x 1 1/2 Груб Навој Оценка 5 Ора Гром 3 Рамна Глава Медиум Јаглероден Челик Црна Оксид Pk 50

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

DEN 1199.76
(500 компјутери) 1/2-13 X 1-3/4, Ора Завртки, Рамна Глава, Глава 3, Оценка 8 Челик, Обичен Неодамнешно
(500 компјутери) 1/2-13 X 1-3/4, Ора Завртки, Рамна Глава, Глава 3, Оценка 8 Челик, Обичен

Ора завртки се специјализирани тип на fastener се користи за да се одржи делови на ора заедно.Шефовите на од

DEN 482.40
(250 компјутери) 1/2-13 X 2-1/4, Ора Завртки, Рамна Глава, Глава 3, Оценка 8 Челик, Обичен Неодамнешно
(250 компјутери) 1/2-13 X 2-1/4, Ора Завртки, Рамна Глава, Глава 3, Оценка 8 Челик, Обичен

Ора завртки се специјализирани тип на fastener се користи за да се одржи делови на ора заедно.Шефовите на од

DEN 1180.80
(3 еез) 1-8 X 13, Ора Завртки, Рамна Глава, 7 Раководител на Одделение 8 Челик, Обичен Неодамнешно
(3 еез) 1-8 X 13, Ора Завртки, Рамна Глава, 7 Раководител на Одделение 8 Челик, Обичен

1"8 X 13", Ора Завртки, Рамна Глава, #7 Раководител на Одделение 8 Челик, Обичен SAE J429 > Кофа Заб Завртки / Стриж

DEN 1843.20
Ора Болт,Обична,1/2-13x3,Гр 5,PK120 Неодамнешно
Ора Болт,Обична,1/2-13x3,Гр 5,PK120

Категорија : Сврзувачки Елементи Завртки.Инч, Ора Болт, #3 Рамна Глава Тип Ора Завртки, Јаглероден Челик,

DEN 2186.40
Тешко да се Најде Fastener 014973395186 Оценка 5 Ора Завртки, 7/16-14 x 1-1/4, Парче-174 Неодамнешно
Тешко да се Најде Fastener 014973395186 Оценка 5 Ора Завртки, 7/16-14 x 1-1/4, Парче-174

Дијаметар : 7 / 16Инчен.Должина : 11 / 4Инчен.Материјал : Челик.Крај : Обична.Глава Стил : Рамен.Дијаметар : 7 / 16".

DEN 1221.84