Отпор Бендови, Ткаенина Плен Бендови за Жените Задник и Нозе, 3 Нивоа Плен Бендови Тренингот Бендови за Вежбање (Боја : Pinks, Големина : 768cm)

Отпор Бендови, Ткаенина Плен Бендови за Жените Задник и Нозе, 3 Нивоа Плен Бендови Тренингот Бендови за Вежбање

DEN 1391.04

Неодамнешно

Това е достапна

【Надградба на Отпор Бендови】 : Отпор бендови за нозе и задник може да помогне да се реши проблемот на телото форма,вежбање бендови вознесе на колкот и менување на нозе, форма убава фигура и ублажување на притисокот и замор ефикасно. 【Комплетен Сет на 3 Хип Бендови】 : отпорот бендови е поделена на 3 различни нивоа на отпор : Светлина, Средни и Тешки.Никогаш не грижи се за хип бендови се премногу еластичен или премногу голем, лесно да се префрлате помеѓу 3 нивоа вашата желба во секое време. 【Не се Лизга, Трајни И Удобно Дизајн】 : Отпор бендови е пораби со висок квалитет на памук полиестер водат ткаенина,Отпор бенд е цврсти и меки, не ќе се скрши и е удобно кога се користи.Отпор бендови поставите изградена-во еластична природен латекс лагер ја зголемува еластичноста и трајност на тензија бендови. 【Бендови Лесно да се Caryy Бидејќи отпор бендови од различни бои имаат различни отпор нивоа.Ви благодариме.2.Може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистински објектот;3.Ве молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение;.

Додатоци на производот

Gonex се Повлече до Помош Бендови Сет со 5 pc Отпор Бендови,Тренингот Постер Вратата Водител на Рачки Битка Неодамнешно
ZQCZ Фитнес Заболување 4 Цевка Отпор Бендови Латекс Педалата Exerciser Седат до Повлече Јаже Проширувач Еластична Неодамнешно
NFELIPIO Фитнес Јаже Отпор Бендови Гума Бендови за Фитнес Еластична Бенд Фитнес Опрема Проширувач Тренингот Неодамнешно
N BSTBOO се Повлече До им Помогне на Бендови, Вежбање Отпор Бендови во Собата за Повлече-Up, Тренингот Бендови Неодамнешно
Тренингот Јамка Бендови 5 КОМПЈУТЕРИ Set, 150 Lb Отпор Вежба Бендови Јога-Пилатес Дома Тренингот Отворено Спорт Неодамнешно
Митинг Јаже Фитнес Мажите Сила за Обука Митинг Затегнувачка Тело Скутер Неодамнешно
Митинг Јаже Фитнес Мажите Сила за Обука Митинг Затегнувачка Тело Скутер

>ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : отпор бендови цевки се изработени од природен латекс и мека TPR форма рачка, заштита

DEN 482.40
DricRoda Педалата Отпор Бенд, Мулти-Функција Вежба Бендови 3-Цевка Јога за околу Рака, гума за џвакање се Повлече Неодамнешно
QSs-Ⓡ Прилагодливи Отпор Бендови, Ткаенина Отпор Хип Бендови, Вежбање Циклуси со Не се Лизга Дизајн за Колковите Неодамнешно
Филозофија Салата Се Повлече До Им Помогне На Бендот - Отпор Моќ Јамка Вежба Бенд Неодамнешно
Филозофија Салата Се Повлече До Им Помогне На Бендот - Отпор Моќ Јамка Вежба Бенд

Квалитетот на изградба : Отпорот Бендови се изградени со природна гума да се одржи до повторна употреба,

DEN 1790.40
2 Парче Отпор Бендови Неодамнешно
2 Парче Отпор Бендови

Одлична за тонирање, која се протега и градење на сила.Се користи за горниот и долниот дел од телото, core в

DEN 359.76
4KOR Фитнес Отпор Јамка Бенд во Собата, Совршен за Crossfit, Јога, физикална Терапија, и Плен Зграда Неодамнешно
4KOR Фитнес Отпор Јамка Бенд во Собата, Совршен за Crossfit, Јога, физикална Терапија, и Плен Зграда

НЕМА БОЛКА СО СИТЕ ДОБИВКА Секоја фитнес бендот никогаш нема да се лизга, се тркалаат, малку или повреде

DEN 718.80
NFELIPIO Фитнес Јаже Отпор Бендови Гума Бендови за Фитнес Еластична Бенд Фитнес Опрема Проширувач Тренингот Неодамнешно
NВ Плен Бендови - Ткаенина Отпор Бенд во Собата за Жени (5 Pc) - Glute Циклуси за Нозе, Колкови, Задник, и Неодамнешно
NВ Плен Бендови - Ткаенина Отпор Бенд во Собата за Жени (5 Pc) - Glute Циклуси за Нозе, Колкови, Задник, и

Се смета како еден од повеќето економски вежба бендови : се повлече до бендови се направени од 100% природ

DEN 2975.76
DB Отпор Бендови(Сет на 3),Еластична Бенд за Вежбање Јога Фитнес Бендови,Тренингот Бендови за Истегнување,Физички Неодамнешно
Stroops VITL Битка Јаже Комплет - £ 20 Отпор Неодамнешно
Stroops VITL Битка Јаже Комплет - £ 20 Отпор

Преносни и лесен.Голем број на вежби може да се изведуваат.Обезбедува целото тело тренингот.Можност да

DEN 3916.56
menolana Фитнес Бенд Вежба Обука Јаже за Јога, Пилатес, Работи Неодамнешно
menolana Фитнес Бенд Вежба Обука Јаже за Јога, Пилатес, Работи

Поместена глуждот на ногата стисокот на рака држи цврст, безбеден и удобен зафат.Различни и прилагодлив

DEN 287.76
Limm Отпор Јамка Вежба Бендови - Сет од 5 Бендови за Работа Надвор со Настава Водич & торбичката - Мини Отпор Неодамнешно
lliang Милениче Градите Рака Милениче Градите Рака Прилагодливи Кучиња Вест Withtraction Јаже Куче Материјали Неодамнешно
lliang Милениче Градите Рака Милениче Градите Рака Прилагодливи Кучиња Вест Withtraction Јаже Куче Материјали

Мека, затегнувачка, носатотпор, издржливи.Безбеден и удобен со прецизен и мали изработка.Може да се кори

DEN 751.92
Елемент - Тренингот Поставите Тренингот Отпор Бендови 3-Парче Сет и Точка Б - Прилагодлив Мрежа Фитнес Појас Неодамнешно
Отпор Циклуси Бендови во Собата за Нозе и Задник, Вежбање Бенд, Против Пролизгување Еластична Тренингот Плен Неодамнешно
RTGFS 1PCS, црвена, 4 Повлече strapsYoga Појас Пракса Назад Повлечат Фитнес Гума Еластична Бенд Вежба се Протега Неодамнешно
RTGFS 1PCS, црвена, 4 Повлече strapsYoga Појас Пракса Назад Повлечат Фитнес Гума Еластична Бенд Вежба се Протега

4 drawstrings со висока затегнувачка цврстина и еластичност како 2 drawstrings [Стомакот, Раката, Градите Вежба] : Ст

DEN 479.52
Pangding Денот на Вљубените Карневал Вежба Јамка Бендови, Трајни и Високо Еластична Јога Отпор Бенд за Фитнес Неодамнешно
Плен Бендови во Собата, Ткаенина Отпор Бендови Жените Glute Бендови, Хип Бендови, Нога Бендови, Отпор Циклуси Неодамнешно
RTGFS 11PCS Бендови Поставени Рачки Фитнес-Опрема за Вежбање се Повлече-Up Врата-Водител на Салата Помогне Неодамнешно
RTGFS 11PCS Бендови Поставени Рачки Фитнес-Опрема за Вежбање се Повлече-Up Врата-Водител на Салата Помогне

♥ Овој мултифункционални еластична јаже е вашиот најдобар избор.Тоа го има истиот методи за обука како

DEN 550.08
ZXFF Обука Цевка Тежина Обука Гумена Цевка Сила за Обука Цевка 8kg, Простор за Заштеда на Тежина Обука Фитнес Неодамнешно
profectlen Мултифункционален Моќен Справи со Рачка Повлече Јаже се Справи со Митинг Додатоци Фитнес Опрема Неодамнешно
ZAY Фитнес Отпор Бендови Сет со 5 Фитнес Цевки, Рачки, Вратата Сидро, Глуждот Ремени, Носејќи Торбичка, Тренингот Неодамнешно
Сериозни Челик Мобилност & Наплата (забен Конец) Бендови |Компресија Бенд | Капи & чистење со забен Конец Бенд Неодамнешно
HONGTT Прилагодливи 5-Пролет Латекс Градите Проширувач, Градите Проширувач Бендови со Removeable Пролет, за Неодамнешно
HONGTT Прилагодливи 5-Пролет Латекс Градите Проширувач, Градите Проширувач Бендови со Removeable Пролет, за

Градите Проширувач Материјал И Функција : латекс гума за џвакање цевки, висока затегнувачка цврстина, б

DEN 1132.80
TurfCordz Брзо Да Реагираат Неодамнешно
TurfCordz Брзо Да Реагираат

Одлично дополнување на вашиот секојдневен тренинг рутина.Може да се користи за широк опсег на функции.П

DEN 407.76