TWDYC 13pcs Аглеста Paintbrushes Професионални Долго се Справи со Боја Четка Вертикален Форма Акварел Сликарство Масло Акрилик Најлон Коса

TWDYC 13pcs Аглеста Paintbrushes Професионални Долго се Справи со Боја Четка Вертикален Форма Акварел Сликарство

DEN 335.76

Неодамнешно

Това е достапна

Погоден за студенти, аматерски и уметници.Квалитетот полиран дрво и долга рачка за лесно и удобно користење.Златна синтетички влакна се лесни за чистење и одржување на обликот добро.Широк спектар на големини на четки, вклучувајќи #0, #2, #4, #6, #8, #10, #12, #14, #16,#18,#20,#22,#24. Добра еластичност и еластичност, добра контрола и прецизност, мазна сликарство песна.Име:Акварел Бои Brush Set:13 Pcs/set Material:Дрвени Најлон hair Purpose:Уметник Четки за Акварел, Акрил и Масло Сликарство.Погоден за студенти, аматерски и уметници.Квалитетот полиран дрво и долга рачка за лесно и удобно користење.Златна синтетички влакна се лесни за чистење и одржување на обликот добро.Широк спектар на големини на четки, вклучувајќи #0, #2, #4, #6, #8, #10, #12, #14, #16,#18,#20,#22,#24.Добра еластичност и еластичност, добра контрола и прецизност, мазна сликарство песна.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Додатоци на производот

PH PandaHall 5 Големина Ослиќ Акварел Четки Бамбус се Справи со Haik Четка за Печката се Мијат, Акварел, Прашина Неодамнешно
10Pcs Акварел Најлон Коса Сликарски Четки Поставите Различни Стил Масло Акрилик Уметност на Цртање Материјали Неодамнешно
ЗНАЦИ 15 Компјутери/Set Paintbrush Најлон Волна Четка Сите Цели Акварел Paintbrush Семејство Вредност Пакет Неодамнешно
ЗНАЦИ 15 Компјутери/Set Paintbrush Најлон Волна Четка Сите Цели Акварел Paintbrush Семејство Вредност Пакет

Мултичетка глава Ова уметникот четка сет вклучува повеќе четка големини за да одговараат на различнит

DEN 1068.96
ZEM Четка Студент Златна Синтетички Агол Шејдерите Поставите Големини 1/8, 1/4, 3/8, 1/2 Неодамнешно Најдобра цена
ZEM Четка Студент Златна Синтетички Агол Шејдерите Поставите Големини 1/8, 1/4, 3/8, 1/2

Четка Глава Добар Квалитет Синтетички Филамент Без пролевање Добро ПоениРабови.Краток Рачка Кафеава

DEN 307.20
Fancyes Кука Линија Pen Set Уметник Детали Paintbrushes Минијатурни за Лице Цртање Уметности Неодамнешно
Fancyes Кука Линија Pen Set Уметник Детали Paintbrushes Минијатурни за Лице Цртање Уметности

Дизајниран со трајни најлон губење на влакната на главата,анти ' рѓа никел ferrules и премиум ергономски дрв

DEN 311.76
XDT 166 Светла Стил Боја Четка Уметник Сликарски Четки Set 6 Парче Мешани Црвено Sable Weasel Коса 2 4 6 Неодамнешно
XDT 166 Светла Стил Боја Четка Уметник Сликарски Четки Set 6 Парче Мешани Црвено Sable Weasel Коса 2 4 6

ИСКЛУЧИТЕЛНО ВИСОК КВАЛИТЕТ на БОЈА ЧЕТКИ СО МЕШАН KOLINSKY SABLE КОСА : Се феноменална маслени бои четки и одл

DEN 335.76
8 Парчиња Рамна Боја Четки Најлон Коса Уметност Четки Дрво се Справи со Рамен Сликарски Четки Боја Четка Уметност Неодамнешно
НИ УМЕТНОСТ СНАБДУВАЊЕ 121 Парче Custom Artist Сликарство Комплет со Coronado Sonoma Easel, 24-Цевки Акрилни Неодамнешно
НИ УМЕТНОСТ СНАБДУВАЊЕ 121 Парче Custom Artist Сликарство Комплет со Coronado Sonoma Easel, 24-Цевки Акрилни

Професионални, обичај мултимедиум делукс 121 парче уметник сликарство сет кој што содржи сè уметник треб

DEN 2639.76
Paintbrush Верверица Коса Црна Род Свеќа Светлина Тип Акварел Четка Четка Круг Главата Gouache Маслото Акрилик Неодамнешно
ZZABC HBZHT 10 / Set Коса Дрвена Рачка Акварел Уметник Уметност Резерви Боја Четка Уметнички дела Маслото Четка Неодамнешно
ZZABC HBZHT 10 / Set Коса Дрвена Рачка Акварел Уметник Уметност Резерви Боја Четка Уметнички дела Маслото Четка

Материјал, солиден, траен, долг животен век.Погоден за професионална употреба или лична употреба.И да ги

DEN 4904.40
Принстон Наследство, Серија 4050, Синтетички Sable Боја Четка за Акварел, Вентилатор, 4 Неодамнешно
Принстон Наследство, Серија 4050, Синтетички Sable Боја Четка за Акварел, Вентилатор, 4

ПРИНСТОН ПРЕДВОДНИК на ЧЕТКА Развиени од страна на мајстор Јапонски четка одлуки, Naohide Takamoto, оваа четка

DEN 306.00
EODNSOFN 7 Уметници Акварел Paintbrush Акрилик Сет на Нафта Цртање Дела Маслото Четка Неодамнешно
EODNSOFN 7 Уметници Акварел Paintbrush Акрилик Сет на Нафта Цртање Дела Маслото Четка

Материјал, солиден, траен, долг животен век.Погоден за професионална употреба или лична употреба.И да ги

DEN 4858.08
XZJJZ 15pcs Професионални Масло Боја Четка со Палета Платно Торба за Акварел Акрилик ликовна Уметност Материјали Неодамнешно
Станот Совет Боја Четки Големи Рамни Наежвам Боја Четки Поставите Деца Избрани Боја бојата Четки со Пластични Неодамнешно
Elisel Боја Четка во Собата, 2 Пакет 20 Компјутери Најлон Коса Уметност Боја Четки за на доградба на Акрилни Неодамнешно
Elisel Боја Четка во Собата, 2 Пакет 20 Компјутери Најлон Коса Уметност Боја Четки за на доградба на Акрилни

1 ПАКЕТИ од 10 ГОЛЕМИНИ УМЕТНОСТ ЧЕТКИ : четки се во различни димензии и форми,различни форми ги задоволув

DEN 119.52
[60 Пак] Посочи Круг Сликарска Четка,Рачно Изработени Темата Цртеж Четка,Детали Боја Четка за на доградба на Неодамнешно
Nicpro Микро Детали во Боја на Четка во Собата,15 Мали Професионални Минијатурни Фини Детали Четки за Акварел, Неодамнешно