Fancyes Кука Линија Pen Set Уметник Детали Paintbrushes Минијатурни за Лице Цртање Уметности

Fancyes Кука Линија Pen Set Уметник Детали Paintbrushes Минијатурни за Лице Цртање Уметности

DEN 311.76

Неодамнешно

Това е достапна

Дизајниран со трајни најлон губење на влакната на главата,анти- ' рѓа никел ferrules и премиум ергономски дрвени рачки кои ви овозможуваат да користите четки на леснотија додека блиску обрнувајќи внимание на вашата слика или проект.Одлично за секојдневна употреба, подароци, рекламирање материјали и однесете дома спомени за вашиот бизнис, семејство или пријатели.Со триаголен зафат, удобно се чувствуваат, интимни триаголник дизајн, удобен зафат.Одлично поставено за професионални уметници, аматери, студенти, и сликарство ентузијасти на сите нивоа.Погоден за сите видови на слики, добра еластичност, мека текстура и силната апсорпција на вода, лесно да се натопи во боја, лесно да се во боја.Опис : - Погоден за сите видови на слики, добра еластичност, мека текстура и силната апсорпција на вода, лесно да се натопи во боја, лесно да се во боја - Со триаголен зафат, удобно се чувствуваат, интимни триаголник дизајн, удобен зафат. - Одлично за секојдневна употреба, подароци, рекламирање материјали и однесете дома спомени за вашиот бизнис, семејство или пријатели. - Дизајнирани со трајни најлон губење на влакната на главата,анти- ' рѓа никел ferrules и премиум ергономски дрвени рачки кои ви овозможуваат да користите четки на леснотија додека блиску обрнувајќи внимание на вашата слика или проект. - Одлично поставено за професионални уметници, аматери, студенти, и сликарство ентузијасти на сите нивоа.Спецификација : - Големина на : - 1# - 19x0.2cm/7.5x0.1inch - 18.5x0.2cm/7.3x0.1inch - 18.2x0.4cm/7.2x0.2inch - 18.5x0.4cm/7.3x0.2inch - 18.8x0.4cm/7.4x0.2inch - 2/0# - 18.5x0.15cm/7.3x0.1inch - 18.2x0.1cm/7.2x0.03inch - 3/0# - 18.7x0.1cm/7.4x0.03inch - 17.9x0.1cm/7.0x0.03inch - 4/0# - 18.8x0.1cm/7.4x0.03inch - 18.4x0.1cm/7.2x0.03inch - 0# - 18.2x0.15cm/7.2x0.1inch - 18x0.3cm/7.1x0.1inch - 19x0.15cm/7.5x0.1inch - 17.6x0.15cm/7.0x0.1inch - Материјал : nylon Package Вклучува : 15 Pieces Paint Четки.

Додатоци на производот

10 компјутери/Set Најлон Коса Сликарска Четка Краток Прачка Масло Акрилик Четка Акварел Пенкало Уметност Алатки Неодамнешно
[60 Пак] Посочи Круг Сликарска Четка,Рачно Изработени Темата Цртеж Четка,Детали Боја Четка за на доградба на Неодамнешно
shamjina Боја Четки Сет, 6 Компјутери Избрани Совет Paintbrushes Најлон Коса Уметник Четка за на доградба на Неодамнешно
shamjina Боја Четки Сет, 6 Компјутери Избрани Совет Paintbrushes Најлон Коса Уметник Четка за на доградба на

Направени од најлон коса и метална рачка, добра боја задржување и лесно да се чисти, премиум квалитет сл

DEN 455.76
CUCUDAI Верверица Крзно Коса Акварел Боја Четка Античките Рима Сликарска Четка Уметност Понуда-0 Неодамнешно
CUCUDAI Верверица Крзно Коса Акварел Боја Четка Античките Рима Сликарска Четка Уметност Понуда-0

◙Добредојдени сите да ги купуваат производите на мојата продавница, кои се достапни и убава! ◙Прекрасе

DEN 1816.80
UXZDX CUJUX 12 Компјутери/Set Дрвени Најлон Акрилик Уметник Боја Четки за на доградба на Акрилни Акварел Маслото Неодамнешно
Акрилна Боја во Собата за Возрасни - Уметност Резерви Сет со Акрилни Бои, Дрвени Tabletop Easel, Уметност Платна Неодамнешно
ZZABC HBZHT Боја Четка Set 6 Уметник Четка Платно Сликарство Акрилик Масло Вода Боја Уметничка Четка Материјали Неодамнешно
20pcs Дрво Боја Четки Set - Акрилна Боја Четка за Сликање, Цртање и Уметност Резерви, 10 Големина Неодамнешно
20pcs Дрво Боја Четки Set - Акрилна Боја Четка за Сликање, Цртање и Уметност Резерви, 10 Големина

Уметноста четки сет содржи 10 големини : 5 / 8 8 6 4 5 3 2 2 1 2 / 0, од дебели потези за да се фини детали,кои ќе ги за

DEN 119.76
SZXJJ 1 Сет на 5Pcs Мулти-Функција Најлон Paintbrush Боја Четка Сликарство Алатка за Акварел Сликарство Маслото Неодамнешно
DIAOD 10pcs Боја Четка Поставите Повеќе Стилови Најлон Коса Краток Прачка Сликарска Четка за Нафта Акрилик Неодамнешно
DIAOD 10pcs Боја Четка Поставите Повеќе Стилови Најлон Коса Краток Прачка Сликарска Четка за Нафта Акрилик

Погоден за употреба од акрил, акварел и масло бои.Различни четки за различни употреба.Голема подароци з

DEN 4323.12
Elisel Боја Четка во Собата, 2 Пакет 20 Компјутери Најлон Коса Уметност Боја Четки за на доградба на Акрилни Неодамнешно
Elisel Боја Четка во Собата, 2 Пакет 20 Компјутери Најлон Коса Уметност Боја Четки за на доградба на Акрилни

1 ПАКЕТИ од 10 ГОЛЕМИНИ УМЕТНОСТ ЧЕТКИ : четки се во различни димензии и форми,различни форми ги задоволув

DEN 119.52
PH PandaHall 5 Големина Ослиќ Акварел Четки Бамбус се Справи со Haik Четка за Печката се Мијат, Акварел, Прашина Неодамнешно
HELYZQ 5pcs Професионални Сликарски Четки Акрилик Сет Акварел, Масло Боја Четка Алатка за Цртање Уметност Резерви Неодамнешно
10Pcs Уметник Боја Четка Поставен Најлон Коса Дрво Црна Справи со Акварел Акрилик Масло ликовна Уметност Материјали Неодамнешно
EODNSOFN 7 Уметници Акварел Paintbrush Акрилик Сет на Нафта Цртање Дела Маслото Четка Неодамнешно
EODNSOFN 7 Уметници Акварел Paintbrush Акрилик Сет на Нафта Цртање Дела Маслото Четка

Материјал, солиден, траен, долг животен век.Погоден за професионална употреба или лична употреба.И да ги

DEN 4858.08
НИ УМЕТНОСТ СНАБДУВАЊЕ 121 Парче Custom Artist Сликарство Комплет со Coronado Sonoma Easel, 24-Цевки Акрилни Неодамнешно
НИ УМЕТНОСТ СНАБДУВАЊЕ 121 Парче Custom Artist Сликарство Комплет со Coronado Sonoma Easel, 24-Цевки Акрилни

Професионални, обичај мултимедиум делукс 121 парче уметник сликарство сет кој што содржи сè уметник треб

DEN 2639.76
FCYIXIA 7Pcs Минијатурни Кука Линија Пенкало парична Казна Акварел Боја Четка во Собата за Цртање Gouache Маслото Неодамнешно
YUNHE 5Pcs Уметник Најлон Коса Четка Рамен Посочи Шефот Боја Gouache Поставите Маслото Занаетите Материјали Неодамнешно
YUNHE 5Pcs Уметник Најлон Коса Четка Рамен Посочи Шефот Боја Gouache Поставите Маслото Занаетите Материјали

Четка најлон коса ќе не залута или се шири додека сликарство.Четка косата остане мека и еластична по чис

DEN 359.76
Паѓа во Уметноста 36 Парчиња Акрилна Боја Поставена со Платно Поставено, Четки Сет, Палета, Палета Нож - ликовен Неодамнешно