M6 Knurled Орев, Рамни Knurled Орев, Палец Тенка Орев, Пак 20 Парчиња (Сива)

M6 Knurled Орев, Рамни Knurled Орев, Палец Тенка Орев, Пак 20 Парчиња (Сива)

DEN 432.00

Неодамнешно

Това е достапна

M6 Knurled Тенка Ореви.Материјал : Алуминиум Легура.Навој Дијаметар : 6.0 mm.Пакување : 20 парчиња.Боја : Сива.На knurled нут(палец орев) е нут со knurled надворешната површина.Ова им олеснува на затегнување со рака.Навој Дијаметар ( d ) : 6.0 mm Нишка на Теренот : 1.0 mm Out Diametr ( д1 ) : 20.0 mm Дебелина ( h ) : 5.0 mm Материјал : Алуминиум Легура Пакет : 20 парчиња.

Додатоци на производот

DUANWY Ореви 5pcs m4 m5 m6 м8 m10 Слива Bakelite Рака ги Заостри Ореви се Справи со Конец Ѕвезда Механички Неодамнешно
DUANWY Ореви 5pcs m4 m5 m6 м8 m10 Слива Bakelite Рака ги Заостри Ореви се Справи со Конец Ѕвезда Механички

DIY Материјали : Металугрија.is_customized : Yes.Број на модел : m4 m5 m6 м8 m10 5pcs / многу typ A Преку дупка тип големина как

DEN 249.60
MroMax Круг Knurled Палецот Ореви Conector Заклучување Прилагодување Ореви, М3 Женски Навој Тенка Тип, Никел Неодамнешно
MroMax Круг Knurled Палецот Ореви Conector Заклучување Прилагодување Ореви, М3 Женски Навој Тенка Тип, Никел

✅【ДИМЕНЗИЈА】 Навој Големина : M3; Конец теренот : 0.5 mm / 0.02 "Целокупната дијаметар : 11mm / 0.43 "; вкупна висина

DEN 220.56
Се справи со Лешник, Knurled Палецот Орев, Трајни Лесна Инсталација Јаглероден Челик Fastener Материјали за Неодамнешно
Се справи со Лешник, Knurled Палецот Орев, Трајни Лесна Инсталација Јаглероден Челик Fastener Материјали за

Погоден за прицврстување помеѓу производство на машини 100% сосема нов и висок квалитет.Оваа орев се зезн

DEN 170.16
Се справи со Лешник, Лесна Инсталација Професионални Knurled Палецот Орев, Јаглероден Челик за Индустриски Неодамнешно
ANYUFEI Завртки и навртки 5pcs Челик Прилагоди Израмнување Knurled Toolless Палецот Орев 3D Печатач Пролет Неодамнешно
ANYUFEI Завртки и навртки 5pcs Челик Прилагоди Израмнување Knurled Toolless Палецот Орев 3D Печатач Пролет

Овие завртки и ореви се совршени за надворешна дома и индустриски апликации.DIY Материјали : Електрични.is

DEN 2313.60