ANYUFEI Завртки и навртки 5pcs Челик Прилагоди Израмнување Knurled Toolless Палецот Орев 3D Печатач Пролет Натоварени Загрева Кревет Завеса Ѕид се Стегне Thumbnut DIY (Големина : ТИП A-

ANYUFEI Завртки и навртки 5pcs Челик Прилагоди Израмнување Knurled Toolless Палецот Орев 3D Печатач Пролет

DEN 2313.60

Неодамнешно

Това е достапна

Овие завртки и ореви се совршени за надворешна дома и индустриски апликации.DIY Материјали : Електрични.is_customized : Yes.Материјал : Јаглероден Челик.Број на модел : M3 M4 M5 M6 Type : Thumbnut There се 5pcs висок квалитет метрички навој палецот nut Description : Материјал : steel Surface : никел plated A Големина : Големина : M3/M4/М5/M6 Inside навој дијаметар : 3мм(M3) / 4mm(М4) / 5мм(М5) / 6mm(M6)надворешен дијаметар : 11mm(M3) / 12mm(М4) / 16mm(М5) / 20mm(M6)Дебелина : 3мм(M3) / 3мм(М4) / 4mm(М5) / 5мм(M6)Само на горенаведените пакет содржина, други производи кои не се опфатени.answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Бидете сигурни дека не ум пред да се активира.2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.

Додатоци на производот

Се справи со Лешник, Knurled Палецот Орев, Трајни Лесна Инсталација Јаглероден Челик Fastener Материјали за Неодамнешно
Се справи со Лешник, Knurled Палецот Орев, Трајни Лесна Инсталација Јаглероден Челик Fastener Материјали за

Погоден за прицврстување помеѓу производство на машини 100% сосема нов и висок квалитет.Оваа орев се зезн

DEN 170.16
MroMax Круг Knurled Палецот Ореви Conector Заклучување Прилагодување Ореви, М3 Женски Навој Тенка Тип, Никел Неодамнешно
MroMax Круг Knurled Палецот Ореви Conector Заклучување Прилагодување Ореви, М3 Женски Навој Тенка Тип, Никел

✅【ДИМЕНЗИЈА】 Навој Големина : M3; Конец теренот : 0.5 mm / 0.02 "Целокупната дијаметар : 11mm / 0.43 "; вкупна висина

DEN 220.56
DUANWY Ореви 5pcs m4 m5 m6 м8 m10 Слива Bakelite Рака ги Заостри Ореви се Справи со Конец Ѕвезда Механички Неодамнешно
DUANWY Ореви 5pcs m4 m5 m6 м8 m10 Слива Bakelite Рака ги Заостри Ореви се Справи со Конец Ѕвезда Механички

DIY Материјали : Металугрија.is_customized : Yes.Број на модел : m4 m5 m6 м8 m10 5pcs / многу typ A Преку дупка тип големина как

DEN 249.60
Се справи со Лешник, Лесна Инсталација Професионални Knurled Палецот Орев, Јаглероден Челик за Индустриски Неодамнешно