yuankai 180PCS Памук брисеви Изработени од Природни Пире Хартија Погодна за Чистење Уши, noses, итн, Шминка и Смена.

yuankai 180PCS Памук брисеви Изработени од Природни Пире Хартија Погодна за Чистење Уши, noses, итн, Шминка

DEN 321.36

Неодамнешно

Това е достапна

Голема кутија за пакување погодни за семејства.Памук глави направени за бебиња, мазна и без остри агли.Хартија стап што може да биде свиткана по волја.Да може ефективно да навлезат мали уши за нежно чистење.На одмастена памук нема флуоресцентни агент, е природно не-иритирачки, има силна апсорпција на вода, и брзо може да се апсорбира метаболички маснотии и нечистотии.Ова е многу практична памук брис, високо-квалитетна дрвена стап, погоден за домаќинство, убавина, нега и чистење прецизни инструменти и др.Тоа е голема и економски!Нула-загадување на производ кој нема да предизвика штета на животната средина.Biodegradable и compostable преносни памук брисеви се одлична алтернатива на пластика памук брисеви.Наменета за чистење на мали ноздри и уво дупки на доенчиња и мали деца, на спирала во облик на памук главата лесно може да го изнесам ушната маст и носот восок.Памук топката е направен на абсорбента памук, со chitosan влакна, тоа е мека и фирма, не е лесно да се олабават.Памук брис нема остри агли за да се избегне повреда на babyfeature Double-заврши памук брис боја : White Main состојки : памук топка : абсорбента памук, окно : хартија,Големина : 7.5 cm Precautions : 1. Пред употреба, ве молиме да се повлече од памук главата нежно за да се потврди дека нема looseness пред употреба;2. За да се спречи памук брис од добивање премногу длабоко во увото и носот, ве молиме да се одржи тоа 1,5 см оддалечен од памук главата и го користат;3. Не дозволувајте на децата да го искористат тоа сам.

Додатоци на производот

Uxsiya Козметички Торба Преносни Помине Алатка за Чување osmetic Четка Организатор Професионален за Воз Случај Неодамнешно
SALUTUY Памук Брис Кармин, 0.15 ml X 20pcs Памук Брис Усна Боја за Officeq за Лице и за Друга Прилика(Како Неодамнешно
SALUTUY Памук Брис Кармин, 0.15 ml X 20pcs Памук Брис Усна Боја за Officeq за Лице и за Друга Прилика(Како

Повеќе Применливи Сценарија : 20pcs на тетоважа кармин се на располагање, се исполнат вашата употреба потр

DEN 1435.20
KESHENG Модерни Декоративни Тегла Керамички Суета Бања Канистер Носителот Складирање Кутија за Накит Памук Неодамнешно
Обновливи Памук Брисеви,Перат Памук Брис Пупки Двојно Падна Безбедност Силикони Памук Брис со Прашина-доказ Неодамнешно
Памук брисеви дрвен стап памук уво пупки (800pcs/Set) од AYFA Неодамнешно
Памук брисеви дрвен стап памук уво пупки (800pcs/Set) од AYFA

Памук пупки можат да се исчисти околу очите, носот, ушите.Висок квалитет : Памук брисеви дизајниран со чи

DEN 104.40
Scicalife 50 Компјутери Брисеви Памук Стапчиња за Еднократна употреба Примерок Колекција Брисеви Носната Брисеви Неодамнешно
Aland Јасно Круг Памук Брисеви Влошки Топки Складирање Кутија Лицето Puffs Козметички Организатор Памук Брис Неодамнешно
HEALLILY 100pcs Памук Брисеви Долги Дрвени Стапови Памук Пупки П Стапови Совети Апликатори 6 инчи Неодамнешно
HEALLILY 100pcs Памук Брисеви Долги Дрвени Стапови Памук Пупки П Стапови Совети Апликатори 6 инчи

Strudy дрвен стап кој не е лесно да се скрши.памук брис п совет.Памук совет за удобно и безбедно користење.у

DEN 167.76
BXJPN 25/, Торба на Расположливиот Памук брисеви Козметика Трајна Шминка Bud совет Памук брисеви (Боја : Како Неодамнешно
100/300PCS Lint Слободни Уво Чистење Микро Четки Козметички Алатки Сенки Продолжување Памук Стапчиња за Еднократна Неодамнешно
Памук Пупки, 200Pcs Чистење Памук Пупки Памук Брис Памук Брис, Памук Бамбус Стап Подарок за Gril Неодамнешно
Памук Пупки, 200Pcs Чистење Памук Пупки Памук Брис Памук Брис, Памук Бамбус Стап Подарок за Gril

Двојно главата дизајн, лесен за употреба и не отпад.Тоа оди преку pasteurization, безбедни и хигиенски, може да

DEN 182.16
Froiny 1pc Меки Силиконски Флексибилни Носот Модел Прикажува Човечко Уво Устата Око Јазик Моделот Симулација Неодамнешно
Aland Јасно Круг Памук Брисеви Влошки Топки Складирање Кутија Лицето Puffs Козметички Организатор Памук Брис Неодамнешно
LATINDAY Здравствена Заштита Двојно Глави Пупки Држи Носот, Ушите Чистење Памук Брисеви со Складирање Кутија Неодамнешно
Долги Памук Брисеви, 400 Парчиња 6-Инчен Дрвени Апликатори Стапови во Чување (3 Групи) Неодамнешно
Долги Памук Брисеви, 400 Парчиња 6-Инчен Дрвени Апликатори Стапови во Чување (3 Групи)

Долги Памук Брисеви : Овие дрвени памук брисеви функција круг совети за прецизност при примената на шми

DEN 287.76
Dynarex Памук Падна Applicators 6 инчен 1000 ea (Пакување од 2) Неодамнешно
Dynarex Памук Падна Applicators 6 инчен 1000 ea (Пакување од 2)

Dynarex памук / rayon падна апликатори стапчиња се произведени за да униформа должина и облик.Памук совети се

DEN 569.28
ZWLXY 4 Пакети на Абсорбента Памук Брисеви Кожата-Friendly Двојно Зашилени Спирала за Еднократна употреба Шминка Неодамнешно