2 Ролни Божиќ Жичен Работ Панделки Елф Жичен Лента Gnomes Печатени Лента Божиќ Ткаенина Занает Лента за Завиткување Лента Ролни Венец за Завиткување Елка Партија Деко

2 Ролни Божиќ Жичен Работ Панделки Елф Жичен Лента Gnomes Печатени Лента Божиќ Ткаенина Занает Лента за Завиткување

DEN 311.76

Неодамнешно

Това е достапна

Прекрасна Божиќ панделки : ќе добиете 2 ролни на Божиќ burlap панделки, од кои секоја е прибл. 2.5 инчен/ 6.4 см во ширина и околу 6 метри во должина, така што ќе добиете 12 метри во вкупно, доволна за да ги задоволат вашите украсување барања за празниците.Симпатична и класични елементи : овие селски елф жичен панделки донесува многу класичните елементи, како што прекрасна Божиќ елфите облечен во црвена облека, шарени и polka точки капи, зборови печатени со црвена и црна plaid модели и повеќе, кои може да ехо радосните темата на Божиќ.Таписерии изработка : овие широк елф шарени Божиќ панделки се направени на квалитетот лен крпа, свитливи и хард-облечен, со што е удобно за вас да го допре и да не се лесно да се деформира, покрај тоа, нивните рабови се добро stitched со железо жици скриени во внатрешноста, така што ќе може да ги постави во различни форми флексибилно, правење на вашиот нанесе целосен на стереоскопски визуелни ефекти.Лесен за складирање : овие широк burlap ткаенина алатници можат да се применат постојано, па можете да се тркалаат нив и ги стави далеку во складирање торба или кутија откако користење, тие можат да остане во убаво услов за долго услуга време, не зафаќа премногу простор и енергија.Разни користење прилики : овие убави farmhouse burlap алатници може да се примени во многу наврати, можете да ги користите за декорација на вашиот букет, врата, прозорец, елка, скалило оградата, костим партија, огради или завиткајте го вашиот подарок кутија или плетенка на вашата коса.Уживајте во DIY забава : Можете да ги користите овие Божиќ elf гајтан за да направи убави лакови и празник венци со вашите деца, кои може да се намали растојанието помеѓу вас и ви донесе многу DIY задоволство.Убави подароци : Овие жичен работ burlap алатници можат да бидат практични и убави подароци за вашите пријатели кои уживаат во изработката, кој може да се покаже вашата нега и поддршка за своето хоби и да се направи вашето пријателство поблиску.Карактеристики : Материјал : лен cloth Color : како слики shown Size : прибл. 2.5 инчен x 6 метри (W x L)Количина : 2 ролни во total Package вклучува : 2 x Божиќ elf ribbons Note : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот.Децата треба да ги користите овие алатници под надзор на возрасните во случај на гушење.

Додатоци на производот

QJWGJA Мулти-Цел Лента 5 Двор/тркалаат 3 инчен 75MM Двојна Боја Sequin Ткаенина Реверзибилна Sequin Лента за Неодамнешно
QJWGJA Мулти-Цел Лента 5 Двор/тркалаат 3 инчен 75MM Двојна Боја Sequin Ткаенина Реверзибилна Sequin Лента за

Широка Употреба : занает и забава користете за занаети, scrapbooks, organza кеси, DIY занает, дома декор, партија ор�

DEN 422.40
4 Ролни Велигден Burlap Ткаенина Лента Burlap Работ Лента Белата Точка Plaid Лента Лента Селски Farmhouse Занает Неодамнешно
4 Ролни Велигден Burlap Ткаенина Лента Burlap Работ Лента Белата Точка Plaid Лента Лента Селски Farmhouse Занает

Доволно количество : ќе добиете 4 ролни на burlap ткаенина панделки, кој со жичана работ дизајн, класичен и с

DEN 407.76
harayaa 2 парчиња Pompom Лента Applique Закрпи Скратува за Шиење DIY Занаети Неодамнешно
harayaa 2 парчиња Pompom Лента Applique Закрпи Скратува за Шиење DIY Занаети

Од Дворот.Уникатен дизајн може да ви помогне да се направи посебен и персоналните занаети проекти.Соврш

DEN 2376.00
Лентата Луѓе Црвено Плетенка Ткаенина Cording 4.4 mm x 55 Метри Неодамнешно
Лентата Луѓе Црвено Плетенка Ткаенина Cording 4.4 mm x 55 Метри

ВаланиFormat Цврсти Убава црвена насоки креирате едноставна плетенка cording Лента доаѓа на 1 гајтанот.Дименз

DEN 1756.80
YANGY Ткаенина Лента се Тркалаат 1Yard Bling Сонцето Цвет Акрилик Мрежа Ролна Лента Заврши Кристал Занает Панделки Неодамнешно
Бивол Plaid Панделки 3 Ролни Божиќ Burlap Жичен Работ Панделки Црно и Бело Карирани памучен ткаенина на карета Неодамнешно
КТ ЗАНАЕТ ДОО Памучни Ленти Работ Лента за Дома Декор, Подарок Завиткување, DIY Занаети, 10 mm (3/8) x 10 Јарди Неодамнешно
КТ ЗАНАЕТ ДОО Памучни Ленти Работ Лента за Дома Декор, Подарок Завиткување, DIY Занаети, 10 mm (3/8) x 10 Јарди

МОРА да се ИМА ЗА ДЕКОРАЦИЈА : Не пропуштите доколку сте изборот на подарок заврши памук лента за вашата

DEN 239.76
100 Метри 20 Бои (20x 5yards)Ткаенина Лента Сатен Лента 1 (25мм) за Подарок Пакет за Завиткување Лента Лак Неодамнешно
100 Метри 20 Бои (20x 5yards)Ткаенина Лента Сатен Лента 1 (25мм) за Подарок Пакет за Завиткување Лента Лак

Боја : вкупно 20 бои.Лента ширина : 1" =25мм.Количина : 100 јарди ( 5 метри на секоја боја).Употреба : Сатен лента �

DEN 311.76
UnionJoy 1 инчен Свила Сатен Лента Двојно се Соочуваат со Солидна Боја Лента, Панделки за Занаети, Лакови за Неодамнешно
UnionJoy 1 инчен Свила Сатен Лента Двојно се Соочуваат со Солидна Боја Лента, Панделки за Занаети, Лакови за

[ Пакет се Вклучени] 20 Бои : Сребрена, Бела, Црна, Тен, Кафени, Шампањ, Бисер розова, Топла розова, Корални р�

DEN 239.76
CleverDelights 6 Природни Burlap Лента - Жичен Рабови - 10 Јарди - Јута Burlap Ткаенина Неодамнешно
CleverDelights 6 Природни Burlap Лента - Жичен Рабови - 10 Јарди - Јута Burlap Ткаенина

6." природен burlap лента 10 метри Изработени од 100% природни јута burlap Жичен лента.Тесни ткаат, декораторквал

DEN 383.76
7 Метри Изгрејсонце и Зајдисонце На Moutain Жакард Лента Suzani Флорални Везени Ткаени Намали за Разубавувањето Неодамнешно
DXM-КК 5yards/Многу 15mm Grosgrain Лента Печатени Божиќ Лента За Божиќ Декорација за Шиење Облека Ткаенини Неодамнешно
DXM-КК 5yards/Многу 15mm Grosgrain Лента Печатени Божиќ Лента За Божиќ Декорација за Шиење Облека Ткаенини

НАЈДОБАР ЗАНАЕТ ДОДАТОК : Луѓето секогаш ќе богатство вистинската убавина и како ќе светне моментот со �

DEN 607.20
Suhua Уметност 30PCS Burlap Цвеќиња во Собата, 28 рачно изработени и Bowknots, 2 Ролни Природен Материјал Занает Неодамнешно
Suhua Уметност 30PCS Burlap Цвеќиња во Собата, 28 рачно изработени и Bowknots, 2 Ролни Природен Материјал Занает

Совршен за поставување На пакетот вклучува 14 различни стилови на burlap цвеќиња и bowknots,секој стил 2 парчиња

DEN 407.76
Prasent 10 mm 25 m Сатен Двојно Лице Лента се Тркалаат, Магента Неодамнешно
Prasent 10 mm 25 m Сатен Двојно Лице Лента се Тркалаат, Магента

Елегантен двојно лице Сатен.Совршен за облека, занает, флорални, домот и декорација на hairbow додатоци.На р

DEN 1008.00
HANGPENG Двојно Двострано Солидна Полиестер Лента 3/8Инчен x 50 Јарди Ткаенина Лента Со Златни Рабови за Подарок Неодамнешно
CHEERUP 22meters/ролна Лента трговија на Големо Подарок Пакување Божиќ Декорација рачно изработени DIY Панделки Неодамнешно
CHEERUP 22meters/ролна Лента трговија на Големо Подарок Пакување Божиќ Декорација рачно изработени DIY Панделки

1.Материјал : Полиестер, двојносоочуваат сатен панделки 2.Популарната grosgrain лента има ребрести текстура �

DEN 333.60
DDDCM Organza Лента Подарок Хартија за Завиткување Божиќ Декорација чипка Ткаенина 12/15/20/25/40/50mm (Боја Неодамнешно
DDDCM Organza Лента Подарок Хартија за Завиткување Божиќ Декорација чипка Ткаенина 12/15/20/25/40/50mm (Боја

Organza,Чипка,Најлон.Име : organza лента.Материјал : 100% најлон.Ширина : 20 / 25 / 40 / 50mm.Должина : 50 јарди / серија.Упот

DEN 1368.00
Lamoutor 1 Тркалаат 2 Ред 10 Двор, 1 Тркалаат 4 Ред 10 Двор, 1 Тркалаат 6 Ред 10 Двор и 1 Тркалаат 8 Ред 10 Неодамнешно
Lamoutor 1 Тркалаат 2 Ред 10 Двор, 1 Тркалаат 4 Ред 10 Двор, 1 Тркалаат 6 Ред 10 Двор и 1 Тркалаат 8 Ред 10

Кристал лента изработени од пластика дијамант,а не вистински rhinestones,многу брендот и сјајот и убава.Среб�

DEN 239.76
Креативни Идеи, 1-1/2-Инчен Organza со Сатен Работ Лента, 25 Метри, Антички Злато Неодамнешно
Креативни Идеи, 1-1/2-Инчен Organza со Сатен Работ Лента, 25 Метри, Антички Злато

100 Percent полиестер 11 / 2инчен од 10 метри.Реден Број SES1102690 Совршени за подароци виткањето, партија оркестаро

DEN 758.40
Само Лепило Кристал Кристал Дијамант Лента DIY Декорација Налепница со 2 mm Rhinestones за Уметности и Занаети, Неодамнешно
Само Лепило Кристал Кристал Дијамант Лента DIY Декорација Налепница со 2 mm Rhinestones за Уметности и Занаети,

Пакет содржина : пакетот вклучува 1 тек на само лепило кристал декоративни налепници, секој кристал е са�

DEN 287.76