HD Фото Печатач, Џеб Дома Студент Мини Мали Пренослив Печатач

HD Фото Печатач, Џеб Дома Студент Мини Мали Пренослив Печатач

DEN 1192.80

Неодамнешно

Това е достапна

Преносни Џеб Печатач : се Поврзува на вашиот i Phone или Андроид уред via Bluetooth (за i OS 8.0, Андроид 4.0 или понова).Обвиненија во 1.5 часа за 6 до 8 часа на непрекината употреба или 1 недела) во режим на чекање.Тежи само 6.9 унци.Печати насекаде, во секое време : можете да ја користите оваа џеб печатач, за брзо печатење, продуктивно учење и забава, како што е печатење на етикети, пораки, листи, белешки, QR кодови, меморандуми, фотографии и многу повеќе.Исто така, има широк избор на фонтови, филтер ефекти, и теми се достапни за да ви помогне да се создаде стилски фотографии.Споделување вашите посебни и среќни моменти и се фати на добри времиња во твојот живот.Поддржани термички видови хартија : џеб печатач користи леплива и не-леплива термичка хартија, дозволувајќи им на црна отпечатоци на бела/шарени хартија и сина отпечатоци на специјална бела хартија.Брзо печатење и без хартија џем : преносни термички печатач со прилагодливи хартија носителот, не грижете се за хартија застои или неоправдан отпечатоци.Подарок мини печатач : мини печатач е компактен и лесен, со дланката-со големина на дизајн, можете лесно може да го носи тоа.Фото печатач е одличен подарок за студенти, канцеларијата на работниците, љубовници, пријатели, семејство и повеќе*.Можете да печатите најубавите моменти директно од вашиот телефон и да ги уживаат со луѓето што се грижат за.печатач.

Додатоци на производот

YLHXYPP 80mm Bluetooth Термички Печатач Приемот Етикета 3inch Безжична Windows Ios Android Преносни Етикетирање Неодамнешно
YLHXYPP 80mm Bluetooth Термички Печатач Приемот Етикета 3inch Безжична Windows Ios Android Преносни Етикетирање

Лесен, компактен, рачен и преносни.Нема потреба за мастило панделка, со користење на термална хартија за

DEN 6086.64
MUNBYN 3.1 Кујна Печатач, 80mm Термички ПОС Приемот Печатач со Звук на Титкање за Аларм и Авто Машина, P067 Неодамнешно
MUNBYN 3.1 Кујна Печатач, 80mm Термички ПОС Приемот Печатач со Звук на Титкање за Аларм и Авто Машина, P067

Тоа може да прочитате ID картички, членство картички, автобуски карти, и сите видови на картички со NFC Mifare

DEN 2164.80
Inkless Џеб Печатач Мини Етикета Печатач, Lychee Инстант Фото Печатач со 2 Термални Ролни Хартија, Компатибилен Неодамнешно
ЗОШТО-YUE Етикета Произведувач на ПОС Термички Печатач Мини 58mm USB ПОС Приемот Печатач за Resaurant Супермаркет Неодамнешно
HP Color Laserjet Pro Мултифункционален M479fdn Ласерски Печатач со Висок Принос 4 Боја Тонер Касети Неодамнешно
HP Color Laserjet Pro Мултифункционален M479fdn Ласерски Печатач со Висок Принос 4 Боја Тонер Касети

Изграден за да се задржи вашиот бизнис се движи напред Ethernet само Печатење, скенирање, копирање и факс ко

DEN 9359.76
JJSPP Андроид 8.1 ПОС Рачни Печатач 58mm PDA Мобилни Термички Приемот Печатач Smart ПОС Teminal за Комерцијални Неодамнешно
JJSPP Андроид 8.1 ПОС Рачни Печатач 58mm PDA Мобилни Термички Приемот Печатач Smart ПОС Teminal за Комерцијални

Мала тежина и лесен за рачни.Интерфејс Тип : USB+Bluetooth+Wi Fi 500 W,Флеш,БОЛЕСТ Автоматски фокус, ldentify бар кодови

DEN 727.20
Етикета Печатач, GPRINTER GP1324D USB Порт Термички Автоматска Калибрација на бар-кодот Печатач, Max Поддржани Неодамнешно
Етикета Печатач, GPRINTER GP1324D USB Порт Термички Автоматска Калибрација на бар-кодот Печатач, Max Поддржани

1 Голема брзина, јасно печатење 2 Брзина на печатење : до 8 инчен / s; минимум 2 инчи / s 3 Печати интерфејс : USB..

DEN 2855.76
M02 Bluetooth Налепница Printer, Ink-Помалку Принтери со 3 Ролни Црно на Бело Термички Печатач Налепница за Неодамнешно
M02 Bluetooth Налепница Printer, Ink-Помалку Принтери со 3 Ролни Црно на Бело Термички Печатач Налепница за

M02 Мини Џеб Печатач Тежина : 190g; Големина : 3.38inx3.22inx1.6in.Корисна големина, лесно се стави на мини печатач во

DEN 319.20
Печатач Гимнастик јас сум печатач не е волшебник Смешно Подарок За Мажи Жени 20oz, Магента Неодамнешно
Печатач Гимнастик јас сум печатач не е волшебник Смешно Подарок За Мажи Жени 20oz, Магента

Вакуум Изолирани Гимнастик Со Капак.Чува Топли Пијалаци Топли И Ладни Пијалоци Ладно.Рака Мие Само.Мате

DEN 718.80
Печатач глава за печатење Чистење Комплет Печатач Главата Поправка, Одржување Комплет Алатка за HP80 81 83 Неодамнешно
Phomemo M02 Џеб Термички Печатач - Bluetooth Фото Печатач со 3 Ролни Сина боја на Бела Налепница Хартија, Компатибилен Неодамнешно
Phomemo M02 Мини Печатач - Bluetooth Термички Фото Печатач со 3 Ролни Шарени Не-Лепило за Хартија, Компатибилен Неодамнешно
Phomemo M02 Мини Печатач - Bluetooth Термички Фото Печатач со 3 Ролни Шарени Не-Лепило за Хартија, Компатибилен

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 1259.52
Термички Приемот Печатач, LOSRECAL Ресторан Кујна Печатач на Звук за Потсетник/Wall-Mount/Авто Машина, 3 инчи Неодамнешно
Термички Приемот Печатач, LOSRECAL Ресторан Кујна Печатач на Звук за Потсетник/Wall-Mount/Авто Машина, 3 инчи

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 3023.52
ПОС Термички Приемот Печатач,Symcode Ethernet/LAN, & Serial Port - Авто Машина - Пари Фиока Порт - Ширина на Неодамнешно
ПОС Термички Приемот Печатач,Symcode Ethernet/LAN, & Serial Port - Авто Машина - Пари Фиока Порт - Ширина на

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 3240.00
JJSPP Мини Сите-во-Едно Термички Печатач Преносни Фото Печатење Машина 203DPI Безжична BT Врска за Слика Лебл Неодамнешно
JJSPP Мини Сите-во-Едно Термички Печатач Преносни Фото Печатење Машина 203DPI Безжична BT Врска за Слика Лебл

0 Или Над Големина : 83 x 83 x 41mm / 3.Пакување Листа : 1 x Термички Printer1 x USB Cable1 x Прирачник за Корисникот(10 Јазик)З

DEN 825.60
Преносни Патување Печатач-Безжични Термички Печатач Компатибилен со iOS Android Прозорец за Печатење Налепница, Неодамнешно
Phomemo M02 Про Bluetooth Џеб Печатач, 300DPI Мини Термички Печатач Преносни Inkless Фото Печатач Компатибилен Неодамнешно Најдобра цена
Phomemo M02 Про Bluetooth Џеб Печатач, 300DPI Мини Термички Печатач Преносни Inkless Фото Печатач Компатибилен

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 1775.76
Aibecy1 Мини Печатач L1 Џеб Термички Фото Печатач 200dpi Преносни BT Безжична Приемот Етикета Налепница на Неодамнешно
Aibecy1 Мини Печатач L1 Џеб Термички Фото Печатач 200dpi Преносни BT Безжична Приемот Етикета Налепница на

【Пренослив Печатач】 : Поддржуваат Безжичен BT 4.0 поврзани со smartphone, ве молиме следете го упатството за к

DEN 1036.80
Starfire SG1024 / SA-2C глава за печатење Неодамнешно
Starfire SG1024 / SA-2C глава за печатење

Робустен и repairable изградба 12 picoliter номинален пад големина 1024 поединечно addressable авиони.Забелешки : Оригина

DEN 1020.00
Epson Tm L90-Плус Приемот Печатач Два Боја (Монохроматски) Термички Линија - Нова Продажба На Мало Неодамнешно
Epson Tm L90-Плус Приемот Печатач Два Боја (Монохроматски) Термички Линија - Нова Продажба На Мало

Нови.Epson ТМL90 Директни Термички Печатач Монохроматски Desktop Етикета / Приемот Print 2.83" Печати Ширина 5.91 в

DEN 6239.76
JJSPP Андроид 8.1 ПОС Рачни Печатач 58mm PDA Мобилни Термички Приемот Печатач Smart ПОС Teminal за Комерцијални Неодамнешно
JJSPP Андроид 8.1 ПОС Рачни Печатач 58mm PDA Мобилни Термички Приемот Печатач Smart ПОС Teminal за Комерцијални

Мала тежина и лесен за рачни.Интерфејс Тип : USB+Bluetooth+Wi Fi 500 W,Флеш,БОЛЕСТ Автоматски фокус, ldentify бар кодови

DEN 13708.80
Inkless Џеб Печатач Мини Етикета Печатач, Lychee Инстант Фото Печатач со 2 Термални Ролни Хартија, Компатибилен Неодамнешно
BISOFICE A9s MAX Мини Преносни Фото Mobile Printer 304dpi BT Безжична Термички Печатач Приемот Етикета Создателот Неодамнешно
BISOFICE A9s MAX Мини Преносни Фото Mobile Printer 304dpi BT Безжична Термички Печатач Приемот Етикета Создателот

1 oz Notes : Поради прирачник за мерење, 13мм отстапување е нормално.Компатибилен со Android & i OS & Windows Систем.За п

DEN 3263.76
Fesjoy Телефонот на Печатач, L1 Џеб Термички Фото Печатач 200dpi Преносни BT Безжична Приемот Етикета Налепница Неодамнешно
Fesjoy Мини Пренослив Печатач, Мини Џеб Печатач за Погрешно Прашање Фото Мемо Термички Печатење Студент Пренослив Неодамнешно