Tnuocke 1pcs Нерѓосувачки Челик Pegboard Хартиена Крпа Носителот, 5pcs Црна Пластика Pegboard Куки,Pegboard Организација Додаток за Работилница,Гаража,Кујна,Перална,Бања(Сребро) H-006-W

Tnuocke 1pcs Нерѓосувачки Челик Pegboard Хартиена Крпа Носителот, 5pcs Црна Пластика Pegboard Куки,Pegboard

DEN 167.76

Неодамнешно

Това е достапна

【Квалитетен материјал】Pegboard хартиена крпа држачот е изработен од нерѓосувачки челик со добро-полирани површини,Тоа може да се спротивстави на дневни гребење и промена на бојата и може да се користи за долго време. 【Има стандардна големина】Pegboard куки 30cm/11.8 во должина,8cm/3.14 во широк,може да се примени за ролна хартија со дијаметар од 6 инчи и должина од 11 инчи,ќе добиете 1pcs сребро Pegboard хартиена крпа носителот и 5pcs црна pegboard куки. 【Едноставна операција】книжно марамче носител е дизајниран да откине лесно со една рака,удобен и практичен. 【Се вклопува во било кој стандарден pegboard】Оваа носителот одговара на сите стандардна големина pegboards (1/4, 3/16, или 1/8 инчи дупка со дијаметар на pegboards кои се 1/4 инчи дебела или помалку).Одговара на Ѕид Контрола pegboards и сите други стандардна големина pegboards со 1" распоредени дупки. 【Применува спектар】Можете да ги користите овие куки каде што треба да се задржи хартиени крпи корисна, идеален за кујни, перење соби, дневна соба, купатило и статистика, која, исто така може да се примени за бесење крпи, ленти, жици и така натаму, се зголеми вашиот простор.Pegboard хартиена крпа држачот е изработен од нерѓосувачки челик со добро-полирани површини,Тоа може да се спротивстави на дневни гребење и промена на бојата и може да се користи за долго време.должина : 30cm/11.8 во во.широк : 8cm/3.14 во.може да се примени за ролна хартија со дијаметар од 6 инчи и должина од 11 инчи.

Додатоци на производот

Пластика Бела J Стил Pegboard Куки Гаража Алатка за Складирање се вклопува во 1/4 Pegboard Дупки (Pegboard Неодамнешно
Пластика Бела J Стил Pegboard Куки Гаража Алатка за Складирање се вклопува во 1/4 Pegboard Дупки (Pegboard

Пластични J Стил Заклучување Pegboard Куки Гаража Алатка За Складирање Пластични Pegboard Куки.Одлично за наки�

DEN 191.52
FixtureDisplays® 50 КОМПЈУТЕРИ Анти-Кражба Безбедност slatwall Кука со Магнетно Копче 15229-50HOOK Неодамнешно
FixtureDisplays® 50 КОМПЈУТЕРИ Анти-Кражба Безбедност slatwall Кука со Магнетно Копче 15229-50HOOK

Екранот Кука, Безбедност безбедност на екранот кука, Антикражба кука.Се инсталира лесно : отстранете ка�

DEN 3296.16
20 Секој 1 1/2 Агол & J Кука Метал Колче Гаража Ги Куките -1/8 до 1/4 Pegboard Неодамнешно
20 Секој 1 1/2 Агол & J Кука Метал Колче Гаража Ги Куките -1/8 до 1/4 Pegboard

Дијаметар : .142 инчи.Висок квалитет на трајни pegboard кука изграден за да трае.Само Стабилизирање.Дијаметар

DEN 474.24
100 Пакет КОЛЧЕ Одбор Pegboard Shelving Куки 4 Должина Метал Неодамнешно
100 Пакет КОЛЧЕ Одбор Pegboard Shelving Куки 4 Должина Метал

УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА : куки одговара на сите типови на 1 / 4" и 1 / 8" pegboards со 1" проред.Должина : 4".Кол : 0.15" 3.8 mm

DEN 599.76
Prolinemax 2 Парчиња 8 Суров Челик Slatwall Кука Куки Мало Дисплеј Жица Метал Закачалка Неодамнешно
Prolinemax 2 Парчиња 8 Суров Челик Slatwall Кука Куки Мало Дисплеј Жица Метал Закачалка

Боја : Суров Челик; Кука Должина : 8".Материјал : Метал; Работа Со Сите Стандардни Slatwall.Жица Дебелина Дијам�

DEN 215.76
BUYGOO 81Pcs Pegboard Куки Избрани со Pegboard Закачалка и Pegboard Алатка Носителот Pegboard Додатоци Организатор Неодамнешно
BUYGOO 81Pcs Pegboard Куки Избрани со Pegboard Закачалка и Pegboard Алатка Носителот Pegboard Додатоци Организатор

【12 Видови Pegboard Куки】ќе добиете 12 различни видови на колче одбор куки како пластика носители, Lкуки, кри�

DEN 407.76
Колче Кука за Жица Мрежа во Суров Челик 4 Инчен - Кутија од 100 Неодамнешно
Колче Кука за Жица Мрежа во Суров Челик 4 Инчен - Кутија од 100

Се продаваат во случаи на 100 4" колче кука.Суров челик заврши.Се користи за претходно спакувани предмети.�

DEN 1296.00
POPETPOP 5pcs Pegboard Кантите Колче Borad Workbench Кантите Алатка за Складирање Организатор Pegboard Делови Неодамнешно
POPETPOP 5pcs Pegboard Кантите Колче Borad Workbench Кантите Алатка за Складирање Организатор Pegboard Делови

памук.pegboard делови Совршен за користење на тоа како лента со алатки, сад лента со алатки, компонента скла�

DEN 633.36
INCLY Колче Одбор Куки Хардвер Собата Вклучувајќи ги и 3 Пакети Pegboard Кошеви S/M/L, Pegboard Додатоци Комплет Неодамнешно
INCLY Колче Одбор Куки Хардвер Собата Вклучувајќи ги и 3 Пакети Pegboard Кошеви S/M/L, Pegboard Додатоци Комплет

1.Вредноста на Пакет : Дојде со 12 различни видови на куки и 3 колче организаторите и 60 компјутери колче за

DEN 600.00
100 pc 2 Метал Колче Одбор Pegboard Куки Гаража Работа Продавница Чување на Екранот Неодамнешно
100 pc 2 Метал Колче Одбор Pegboard Куки Гаража Работа Продавница Чување на Екранот

Lоблик на метални куки за различни виси апликации во гаража, работилница, подрум, барака, продавница и ку

DEN 801.60
TUPARKA 146 Компјутери Колче Одбор Куки Accesorries Pegboard Куки Асортиман со 3 Големини Pegboard Организирање Неодамнешно
TUPARKA 146 Компјутери Колче Одбор Куки Accesorries Pegboard Куки Асортиман со 3 Големини Pegboard Организирање

СТАНДАРДНИ МЕТАЛНИ КОЛЧЕ ОДБОР КУКИ:Колче одбор accesorries се вклопува во 1 / 8 инчи и 1 / 4 инчи дебела перфори

DEN 647.76