3M 4026 Круг-1-5 Природни Полиуретан Двојно Обложени Пена Лента, 200 Volts Dielectric Сила, 1 Должина, 1 Width (Пакување од 5)

3M 4026 Круг-1-5 Природни Полиуретан Двојно Обложени Пена Лента, 200 Volts Dielectric Сила, 1 Должина, 1 Width

DEN 251.76

Неодамнешно

Това е достапна

Обично се користи за монтирање освежувачи на воздух и сапун точење.Висок стриже сила.Conformable пена конструкција за нерегуларни и неусогласеноста на супстрати.Најдобро одговара за внатрешни работи апликација или затскриена надворешна апликација.Изградени со висок степен на преработка и материјали во согласност сигурност и изградба на квалитетот. 3 M 4026 Лента е природна боја двојно обложени уретан пена лента.Изградени со conformable уретан пена превозникот, оваа лента се постигнува одлични сврзување дури и кога малку неправилни или неусогласеноста на супстрати се присутни.На оваа лента се карактеризира со висок стриже сила гума лепило и е најдобро одговара за внатрешна и заминаа надворешна апликација. 3 M Двојно Обложени Уретан Пена Лента 4026 е оф-бела, 0.0625 во. (1.6 мм) дебели, двојно обложени, отворете мобилен уретан пена лента што се нуди висок стриже сила.Тоа е идеален за апликации, како што монтажа внатрешни работи signage и плочките со имиња, заедно со сапун точење и освежувачи на воздух.

Додатоци на производот

Aexit 2 Парчиња Лепливи Ленти 25mmx6mm Еден Двострано Само Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента Пена Лента Неодамнешно
Aexit 2 Парчиња Лепливи Ленти 25mmx6mm Еден Двострано Само Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента Пена Лента

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Sponge.Net Тежина : 78g; Пакет Содржина : 2 x Сунѓерот Лента.Главната Бо�

DEN 1531.20
3M 23505-случај Двојно Обложени Полиетилен Пена Лента 4466, 1/4 x 36 yd, Гума, Црна (Пакување од 36) Неодамнешно
3M 23505-случај Двојно Обложени Полиетилен Пена Лента 4466, 1/4 x 36 yd, Гума, Црна (Пакување од 36)

Црна или бела, 0.062 во (1.6 мм) затворенаcell полиетилен пена превозникот.Висок крајната лепливоста да широк �

DEN 5552.64
X-DREE 3Meter 8мм х 5mm Една страна Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента во Жолта боја Црна(3Meter 8мм х 5mm Неодамнешно
X-DREE 3Meter 8мм х 5mm Една страна Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента во Жолта боја Црна(3Meter 8мм х 5mm

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Сунѓер, EVA.Net Тежина : 20g; Пакет Содржина : 1 x Сунѓерот Лента.Главна

DEN 184.80
3M 4466W Бела Пена Лента, 1 Дијаметар Кругови (Пакување од 100) Неодамнешно
3M 4466W Бела Пена Лента, 1 Дијаметар Кругови (Пакување од 100)

Исто така се користи за Пластични Куки, Полици и Точење; Жица и Кабел Клипови.Се користи за Знаци, плочки�

DEN 194.40
3M 4052 6 x 10-10 Двојно Обложени Пена Лента, 6 инчен x 10 инчен (Пакување од 10) Неодамнешно
3M 4052 6 x 10-10 Двојно Обложени Пена Лента, 6 инчен x 10 инчен (Пакување од 10)

Обично се користи за примена на изградбата; поврзување на микробранова прозорец стакло на вратата.Висо�

DEN 1662.00
3M VHB 4951 Пена Лента - 2.5 во. x 15 ft. Бела, Conformable Лента Тек со Ниска Температура е Применливо Лепило Неодамнешно
3M VHB 4951 Пена Лента - 2.5 во. x 15 ft. Бела, Conformable Лента Тек со Ниска Температура е Применливо Лепило

VHB Лента : овој неконвенционален пена core лента е идеална за запечатување и поврзување на барањата во теш�

DEN 1154.40
3M VHB 4951 Пена Лента – [Пакет на 2] 8in. Бела, Conformable Лента Плоштад со Ниска Температура е Применливо Неодамнешно
3M VHB 4951 Пена Лента – [Пакет на 2] 8in. Бела, Conformable Лента Плоштад со Ниска Температура е Применливо

VHB Лента : овој неконвенционален пена core лента е идеална за запечатување и поврзување на барањата во теш�

DEN 1512.00
12 КОМПЈУТЕРИ 3M Двојно Двострано Лепило Пена Лента Влошки,DanziX Круг и Квадрат VHB Леплива Влошки Замена Неодамнешно
12 КОМПЈУТЕРИ 3M Двојно Двострано Лепило Пена Лента Влошки,DanziX Круг и Квадрат VHB Леплива Влошки Замена

ВРЕДНОСТА на ПАКЕТ : Вклучуваат 6 компјутери круг и 6 компјутери плоштадот 3 M VHB леплива лепило влошки за �

DEN 215.76
X-DREE 15mm Width 1mm Дебелина Двострано Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента 5M Должина(Нови Lon0167 15mm Неодамнешно
X-DREE 15mm Width 1mm Дебелина Двострано Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента 5M Должина(Нови Lon0167 15mm

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Сунѓер, PE.Net Тежина : 36g; Пакет Содржина : 1 x Сунѓерот Лента.Главна�

DEN 1917.60
JUZZQ ЕВА Shockproof Сунѓерот Пена Лента Лепило, Една Страна Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента во Жолта Неодамнешно
JUZZQ ЕВА Shockproof Сунѓерот Пена Лента Лепило, Една Страна Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента во Жолта

Материјал : Сунѓерот, ЕВА.Име на производ : Сунѓерот Лента; Земја на Производство : КИНА.Лента Ширина : 35mm;

DEN 689.76
3M 3/4 x 36 Метри 4008 Двојно Двострано Полиуретан Пена Лента 1/8 Дебелина (T9544008) Категорија: Специјалност Неодамнешно
3M 3/4 x 36 Метри 4008 Двојно Двострано Полиуретан Пена Лента 1/8 Дебелина (T9544008) Категорија: Специјалност

3 / 4" x 36 yds 3 M 4008 Двојно Пена Еднострано Лента.Исполнува празнините на неправилни површини, дистрибуира ст

DEN 2489.52
3M 4929 VHB Акрилик Лепило Viscoelastic Лента – [Пакување од 100] 1in. x 2in. Постојана Врска, Црна, Двојно Неодамнешно
3M 4929 VHB Акрилик Лепило Viscoelastic Лента – [Пакување од 100] 1in. x 2in. Постојана Врска, Црна, Двојно

Брз и лесензакористење постојана врска метода дава висока јачина и долгорочна издржливост.Керамички Г�

DEN 455.76
TapeCase 134-3 PTFE Тен Отпорни на Абразија Fiberglass Лента, Силикони Лепило, Индустриски Одделение - 23 Ширина, Неодамнешно
TapeCase 134-3 PTFE Тен Отпорни на Абразија Fiberglass Лента, Силикони Лепило, Индустриски Одделение - 23 Ширина,

Мазна антистап површина.Висока температура перформанси.Dimensionally стабилна.Висока јачина поддршка.Tape Case о

DEN 17676.48
3M VHB Лента 3/8 Во Пена, Бела Неодамнешно
3M VHB Лента 3/8 Во Пена, Бела

Брз и лесензакористење постојана врска метода дава висока јачина и долгорочна издржливост.Речиси неви�

DEN 4869.12
3M 4004 Природни Полиуретан Двојно Обложени Пена Лента, во 1.25 Ширина x 5yd Должина (Пакување од 1) Неодамнешно
3M 4004 Природни Полиуретан Двојно Обложени Пена Лента, во 1.25 Ширина x 5yd Должина (Пакување од 1)

Обично се користи за внатрешни работи знак и nameplate монтажа.Висок стриже сила.Conformable пена конструкција за

DEN 1618.08
3M VHB Лента 3/8 во Пена, Бела Неодамнешно
3M VHB Лента 3/8 во Пена, Бела

Брз и лесензакористење постојана врска метода дава висока јачина и долгорочна издржливост.Речиси неви�

DEN 22400.64
3M™ 4008 Двојно Пена Еднострано Лента, 1/2 x 5 yds, 1/8, Природни, 1/Случај, 3M Акции 7000048481 Неодамнешно
3M™ 4008 Двојно Пена Еднострано Лента, 1/2 x 5 yds, 1/8, Природни, 1/Случај, 3M Акции 7000048481

Исполнува празнините на неправилни површини, дистрибуира стрес, печати, перничиња, dampens вибрации, и се п�

DEN 429.36
Акрилик Пена Двојно Двострано Лента, 45 Мили Дебели, Сива, Акрилик Лепило, 1 во Х 36 Yd,20400008745 Неодамнешно
3M 4726 1 x 3-100 Винил Пена Лента, 1 Широк, 0.083 yd. Должина (Пакување од 100) Неодамнешно
3M 4726 1 x 3-100 Винил Пена Лента, 1 Широк, 0.083 yd. Должина (Пакување од 100)

Црна, 0.062 во (1.6 мм) дебела затворениклетката средна густина пена превозникот помага печат од прав, светл�

DEN 184.08
X-DREE 5pcs 4M 30мм x 3мм Една страна Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента во Жолта боја Црна(5pcs 4M 30мм Неодамнешно
X-DREE 5pcs 4M 30мм x 3мм Една страна Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента во Жолта боја Црна(5pcs 4M 30мм

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Сунѓер, EVA.Net Тежина : 260g; Пакет Содржина : 5 Компјутери x Сунѓерот �

DEN 1300.80
3M 4492B Полиетилен Пена Лента, 1.125 ширина x 5yd должина (1 ролна) Неодамнешно
3M 4492B Полиетилен Пена Лента, 1.125 ширина x 5yd должина (1 ролна)

Издржливи, висока јачина акрилик лепило.Conformable затворен мобилен пена конструкција за нерегуларни и неу�

DEN 187.68
3M 4462W Бело Лепило Ленти, 31 мили (0.8 mm) Дебели, 4 x 9 Правоаголници (Пакување од 25) Неодамнешно
3M 4462W Бело Лепило Ленти, 31 мили (0.8 mm) Дебели, 4 x 9 Правоаголници (Пакување од 25)

Високи почетни лепливоста гума лепило.Conformable затворен мобилен пена конструкција за нерегуларни и неусо

DEN 1027.20
3M VHB 23252-случај Лента, 3/4 x 36 yd., 62.0 мили, Пена, Сива (Пакување од 12) Неодамнешно
3M VHB 23252-случај Лента, 3/4 x 36 yd., 62.0 мили, Пена, Сива (Пакување од 12)

Брз и лесензакористење постојана врска метода дава висока јачина и долгорочна издржливост.Речиси неви�

DEN 7331.52
1-3мм Дебелина Супер Силен Двојно Соочува со селотејп Пена Двојно Двострано Лента Само Лепило Подлога За Монтажа Неодамнешно
X-DREE 5Pcs 10мм Ширина 8мм Дебелината Еден Двострано Shockproof Сунѓерот Пена Лента 2M Должина(5Pcs 10мм larghezza Неодамнешно
X-DREE 5Pcs 10мм Ширина 8мм Дебелината Еден Двострано Shockproof Сунѓерот Пена Лента 2M Должина(5Pcs 10мм larghezza

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Sponge.Net Тежина : 105g; Пакет Содржина : 5 Pcs x Сунѓерот Лента.Главната �

DEN 343.68
Двојно Пена Еднострано Лента, Супер Силен Водоотпорен Само Лепило Црна Боја Повеќенаменски Двојно Двострано Неодамнешно