3m 1 (25мм) X 9 Ft VHB Двојно Двострано Лепило Пена Лента 5952 Сива Автомобилската Монтажа Многу Висока Обврзници Силен Индустриски Одделение

3m 1 (25мм) X 9 Ft VHB Двојно Двострано Лепило Пена Лента 5952 Сива Автомобилската Монтажа Многу Висока Обврзници

-316 %

DEN 300.00

Неодамнешно

Това е достапна

1"(25мм) ширина x 9 Ft( 3 метри) (Вистински 3 M VHB 5952 Двојно Страни Пена (Темно Сива боја) селотејп. 3 M VHBTapes сите-акрил изградба дава сила и издржливост во високо бара апликации.Темно сива, затворени-cell акрилик пена превозникот.Conformable.Добра Адхезија на многу насликани површини,вклучувајќи ги и во прав грб.Лепило тип : Модифицирани Акрилни Лента дебелина w/o лагер : 45 mils (1.1 mm) во Однос на лепливоста : HSE : Висок, ЗАКОН Med Растворувач Отпор : Висока. 50% сила на обврзници во 20 минути, 90% јачина на обврзници во рок од 24 часа и 100% јачина на обврзници по 72 часа.

Додатоци на производот

X-DREE 5mm Width 1mm Дебелина Една Страна Сунѓерот Пена Лента Црна 10 Метри Должина(5mm larghezza 1mm spessore Неодамнешно
X-DREE 5mm Width 1mm Дебелина Една Страна Сунѓерот Пена Лента Црна 10 Метри Должина(5mm larghezza 1mm spessore

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Sponge.Net Тежина : 16g; Пакет Содржина : 1 x Сунѓерот Лента.Главната Бој

DEN 2095.20
Aexit 8мм Еден Лепливи Ленти Двострано Силна Само Лепило Mylar Лента 50 МЕТРИ Должина Пламен Retardant Логото Неодамнешно
Aexit 8мм Еден Лепливи Ленти Двострано Силна Само Лепило Mylar Лента 50 МЕТРИ Должина Пламен Retardant Логото

Широко се користи во Трансформатор, мотори, кондензатори и други електрични и електронски компоненти н�

DEN 580.80
3M™ 4008 Двојно Пена Еднострано Лента, 1/2 x 5 yds, 1/8, Природни, 1/Случај, 3M Акции 7000048481 Неодамнешно
3M™ 4008 Двојно Пена Еднострано Лента, 1/2 x 5 yds, 1/8, Природни, 1/Случај, 3M Акции 7000048481

Исполнува празнините на неправилни површини, дистрибуира стрес, печати, перничиња, dampens вибрации, и се п�

DEN 429.36
X-DREE 10M 30мм x 1mm Dual-страна Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента Црвено Бела(10m 30мм x 1mm Nastro adesivo Неодамнешно
X-DREE 10M 30мм x 1mm Dual-страна Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента Црвено Бела(10m 30мм x 1mm Nastro adesivo

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Сунѓер, EVA.Net Тежина : 70g; Пакет Содржина : 1 x Сунѓерот Лента.Главна

DEN 1711.20
X-DREE 5Pcs 10мм Ширина 8мм Дебелината Еден Двострано Shockproof Сунѓерот Пена Лента 2M Должина(5Pcs 10мм larghezza Неодамнешно
X-DREE 5Pcs 10мм Ширина 8мм Дебелината Еден Двострано Shockproof Сунѓерот Пена Лента 2M Должина(5Pcs 10мм larghezza

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Sponge.Net Тежина : 105g; Пакет Содржина : 5 Pcs x Сунѓерот Лента.Главната �

DEN 343.68
3M 23505-случај Двојно Обложени Полиетилен Пена Лента 4466, 1/4 x 36 yd, Гума, Црна (Пакување од 36) Неодамнешно
3M 23505-случај Двојно Обложени Полиетилен Пена Лента 4466, 1/4 x 36 yd, Гума, Црна (Пакување од 36)

Црна или бела, 0.062 во (1.6 мм) затворенаcell полиетилен пена превозникот.Висок крајната лепливоста да широк �

DEN 5552.64
3M 4052 10 x 1.25-5 Двојно Обложени Пена Лента 3M 4052, 10 Инчи x 1.25 Инчи (Пакување од 5) Неодамнешно
3M 4052 10 x 1.25-5 Двојно Обложени Пена Лента 3M 4052, 10 Инчи x 1.25 Инчи (Пакување од 5)

Обично се користи за примена на изградбата; поврзување на микробранова прозорец стакло на вратата.Висо�

DEN 393.84
3M 4726 1 x 3-100 Винил Пена Лента, 1 Широк, 0.083 yd. Должина (Пакување од 100) Неодамнешно
3M 4726 1 x 3-100 Винил Пена Лента, 1 Широк, 0.083 yd. Должина (Пакување од 100)

Црна, 0.062 во (1.6 мм) дебела затворениклетката средна густина пена превозникот помага печат од прав, светл�

DEN 184.08
3M VHB 4951 Пена Лента - 2.5 во. x 15 ft. Бела, Conformable Лента Тек со Ниска Температура е Применливо Лепило Неодамнешно
3M VHB 4951 Пена Лента - 2.5 во. x 15 ft. Бела, Conformable Лента Тек со Ниска Температура е Применливо Лепило

VHB Лента : овој неконвенционален пена core лента е идеална за запечатување и поврзување на барањата во теш�

DEN 1154.40
3M 4008 0.5 x 0.5-250 Двојно Обложени Пена Лента, 0.5 инчи Плоштад (Пакување од 250) Неодамнешно
3M 4008 0.5 x 0.5-250 Двојно Обложени Пена Лента, 0.5 инчи Плоштад (Пакување од 250)

Поврзување на Кертриџот : полиуретан лента е обложена со силна акрилик лепило кое им помага да се пополн

DEN 174.00
JUZZQ ЕВА Shockproof Сунѓерот Пена Лента Лепило, Една Страна Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента во Жолта Неодамнешно
JUZZQ ЕВА Shockproof Сунѓерот Пена Лента Лепило, Една Страна Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента во Жолта

Материјал : Сунѓерот, ЕВА.Име на производ : Сунѓерот Лента; Земја на Производство : КИНА.Лента Ширина : 35mm;

DEN 689.76
TapeCase 134-5 PTFE Тен Отпорни на Абразија Fiberglass Лента, Силикони Лепило, Индустриски Одделение - 25 Ширина, Неодамнешно
TapeCase 134-5 PTFE Тен Отпорни на Абразија Fiberglass Лента, Силикони Лепило, Индустриски Одделение - 25 Ширина,

Селотејп : индустриски одделение лента, обезбедува лесен начин за подобрување на површината за движење

DEN 429.60
12 КОМПЈУТЕРИ 3M Двојно Двострано Лепило Пена Лента Влошки,DanziX Круг и Квадрат VHB Леплива Влошки Замена Неодамнешно
12 КОМПЈУТЕРИ 3M Двојно Двострано Лепило Пена Лента Влошки,DanziX Круг и Квадрат VHB Леплива Влошки Замена

ВРЕДНОСТА на ПАКЕТ : Вклучуваат 6 компјутери круг и 6 компјутери плоштадот 3 M VHB леплива лепило влошки за �

DEN 215.76
3M 4492W Полиетилен Пена Лента, 1.375 Ширина x 5yd Должина (1 ролна) Неодамнешно
3M 4492W Полиетилен Пена Лента, 1.375 Ширина x 5yd Должина (1 ролна)

Издржливи, висока јачина акрилик лепило.Conformable затворен мобилен пена конструкција за нерегуларни и неу�

DEN 189.36
3M VHB Двојно Двострано Лента Акрилик Пена Лента, Тешки, Индустриска Монтажа Водоотпорен Лента, 33 FT Должина, Неодамнешно
3M 4929 VHB Акрилик Лепило Viscoelastic Лента – [Пакување од 100] 1in. x 2in. Постојана Врска, Црна, Двојно Неодамнешно
3M 4929 VHB Акрилик Лепило Viscoelastic Лента – [Пакување од 100] 1in. x 2in. Постојана Врска, Црна, Двојно

Брз и лесензакористење постојана врска метода дава висока јачина и долгорочна издржливост.Керамички Г�

DEN 455.76
3M 4052 6 x 10-10 Двојно Обложени Пена Лента, 6 инчен x 10 инчен (Пакување од 10) Неодамнешно
3M 4052 6 x 10-10 Двојно Обложени Пена Лента, 6 инчен x 10 инчен (Пакување од 10)

Обично се користи за примена на изградбата; поврзување на микробранова прозорец стакло на вратата.Висо�

DEN 1662.00
Aexit 2 Парчиња Лепливи Ленти 25mmx6mm Еден Двострано Само Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента Пена Лента Неодамнешно
Aexit 2 Парчиња Лепливи Ленти 25mmx6mm Еден Двострано Само Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента Пена Лента

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Sponge.Net Тежина : 78g; Пакет Содржина : 2 x Сунѓерот Лента.Главната Бо�

DEN 1531.20
3M VHB Лента 3/8 во Пена, Бела Неодамнешно
3M VHB Лента 3/8 во Пена, Бела

Брз и лесензакористење постојана врска метода дава висока јачина и долгорочна издржливост.Речиси неви�

DEN 22400.64
3M 3/4 x 36 Метри 4008 Двојно Двострано Полиуретан Пена Лента 1/8 Дебелина (T9544008) Категорија: Специјалност Неодамнешно
3M 3/4 x 36 Метри 4008 Двојно Двострано Полиуретан Пена Лента 1/8 Дебелина (T9544008) Категорија: Специјалност

3 / 4" x 36 yds 3 M 4008 Двојно Пена Еднострано Лента.Исполнува празнините на неправилни површини, дистрибуира ст

DEN 2489.52
Aexit 2 парчиња 12mm Лепливи Ленти Еден Двострано Силна Само Лепило Mylar Лента 50 МЕТРИ Должина Пламен Retardant Неодамнешно
Aexit 2 парчиња 12mm Лепливи Ленти Еден Двострано Силна Само Лепило Mylar Лента 50 МЕТРИ Должина Пламен Retardant

Широко се користи во Трансформатор, мотори, кондензатори и други електрични и електронски компоненти н�

DEN 1348.80
3M 4026 Круг-1-5 Природни Полиуретан Двојно Обложени Пена Лента, 200 Volts Dielectric Сила, 1 Должина, 1 Width Неодамнешно
3M 4026 Круг-1-5 Природни Полиуретан Двојно Обложени Пена Лента, 200 Volts Dielectric Сила, 1 Должина, 1 Width

Обично се користи за монтирање освежувачи на воздух и сапун точење.Висок стриже сила.Conformable пена констр�

DEN 251.76
ihreesy Двојно Двострано ЕВА Пена Лента,5mm Дебелина Бела самолепливи Временски Печат Соголување Пена за Изолација Неодамнешно
3M 4466W Бела Пена Лента, 1 Дијаметар Кругови (Пакување од 100) Неодамнешно
3M 4466W Бела Пена Лента, 1 Дијаметар Кругови (Пакување од 100)

Исто така се користи за Пластични Куки, Полици и Точење; Жица и Кабел Клипови.Се користи за Знаци, плочки�

DEN 194.40
X-DREE 2 парчиња 8мм Ширина 4mm Дебелина Една Страна Сунѓерот Пена Лента Црна 3 Метри(Нови Lon0167 2 парчиња Неодамнешно
X-DREE 2 парчиња 8мм Ширина 4mm Дебелина Една Страна Сунѓерот Пена Лента Црна 3 Метри(Нови Lon0167 2 парчиња

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Sponge.Net Тежина : 38g; Пакет Содржина : 2 парчиња x Сунѓерот Лента.Глав

DEN 736.80
ADHES Двојно Двострано Лента Монтажа Лента Пена Лента Постер Лента Двете Еднострани Тешки 0.4 инчен од 32feet Неодамнешно
1-3мм Дебелина Супер Силен Двојно Соочува со селотејп Пена Двојно Двострано Лента Само Лепило Подлога За Монтажа Неодамнешно