CanDo Пена Ролери - Сина ЕВА Пена - Екстра Фирма - 6 x 12 Круг

CanDo Пена Ролери - Сина ЕВА Пена - Екстра Фирма - 6 x 12 Круг

DEN 1322.40

Неодамнешно

Това е достапна

Производ Висина 6. Производ Ширина 12. Производ должина 6. UPC Код 714905009883. Премиум ЕВА пена ролки се совршени за позиционирање, рамнотежа, низок и мускулите ре-едукација, ' рбетниот стабилизација, телото на свеста и координација, и се движат и зајакнување активности.Круг ролки понуди прогресивно остварување секвенци - корисник може да дипломираат од полесен (помал дијаметар) потешко (поголем дијаметар) ролери.Половина круг ролери е одлична алатка за глуждот се протега и коленото рехабилитација.Дијаметар се однесува на ширина на полу-круг профил.На ЕВА ролки се доволно силни за да се користи од страна на голем возрасни и активни деца.Пена ролки се достапни во 36" и 12" должини или со круг (кружни) или полу-круг (полу-кружни) профил.Оваа линија на ролки е достапна во marbled сина.На ЕВА пена ролки се познати по нивната цврстина и мека на допир.ЕВА пена е издржлив и премиум производ.

Додатоци на производот

PRETYZOOM 2 парчиња Јога Ролери Мулти - Функционални Јога Ролери Мускулите Обновување на Јога Ролери Неодамнешно
PRETYZOOM 2 парчиња Јога Ролери Мулти - Функционални Јога Ролери Мускулите Обновување на Јога Ролери

Тие помагаат во зголемувањето на циркулацијата и олеснување на болката, еластична и удобно.Одлично за г

DEN 1192.80
Голем Јога Мат Рек Складирање Количка, Држете 12 Душеци, Модерен Метал Јога Мат Носителот Стои со Тркала, за Неодамнешно
Про-Тец Атлетика Патување Големина Пена Ролери Неодамнешно
Про-Тец Атлетика Патување Големина Пена Ролери

Висока Густина Црна Пена Ролери, 4" Дијаметар x 12" Должина.Одлична Алатка за Промовирање на Флексибилност

DEN 430.80
VIPELE Висока Густина ЕВА Пена Ролери за Мускулите Реставрација, Масажа на Терапија, Спорт Закрепнување, и Неодамнешно
VIPELE Висока Густина ЕВА Пена Ролери за Мускулите Реставрација, Масажа на Терапија, Спорт Закрепнување, и

12"X6".Не се Лизга Покрена гума.На VIPELE Делукс Половина Пена Ролери е совршена алатка за да се подобри своја�

DEN 216.00
Cando тешки ЕВА половина пена ролери, 6x12 Неодамнешно
Cando тешки ЕВА половина пена ролери, 6x12

карактеристики на производот премиум ева пена ролки се совршени за позиционирање, рамнотежа, низок и му

DEN 575.76
Подароци за Деца и Жени и Деца Гумени Удирање Торба и Gua Ша и Jade Ролери во Собата за МАЈКА Комплет Производи Неодамнешно
IKARE Vibrating Пена Ролери, 4 Брзини Масажа Вежба Телото Ролери со 5000mAh Висок Капацитет, Длабоко Ткиво Неодамнешно
IKARE Vibrating Пена Ролери, 4 Брзини Масажа Вежба Телото Ролери со 5000mAh Висок Капацитет, Длабоко Ткиво

【Подобрување на Вашата Мобилност】Нашите vibrating назад ролери го подобрува ефективноста да помогне во ва

DEN 1468.80
Мобилност Ѕид футрола за Висока Густина ЕВА Пена Ролери - Обичај Перниче за Патување и Складирање Неодамнешно
Мобилност Ѕид футрола за Висока Густина ЕВА Пена Ролери - Обичај Перниче за Патување и Складирање

ОБИЧАЈ НАПРАВЕНА : Совршен компактен дизајн за да се вклопи во вашиот Мобилност Ѕид ЕВА пена ролери.Тоа �

DEN 599.76
Gnohnay Пена Ролери 3 во 1 за Длабоко во Мускулното Ткиво Масажа Активира Точка Терапија Myofascial Ослободување Неодамнешно
Про-Тец Атлетика Шупливи Core Мазна Пена Ролери Неодамнешно Најдобра цена
Про-Тец Атлетика Шупливи Core Мазна Пена Ролери

Тенкиот надворешен слој од пена обезбедува цврста површина за агресивни масажа.Рамна површина дизајн о

DEN 757.44
Се подигне Вашиот Игра Електрични Пена Ролери, Вибрации и Јога Мускулите Масажа Водат Точка Фитнес Пост Тренингот Неодамнешно
Се ТОПИ Метод 36 Мека Пена Ролери Неодамнешно
Се ТОПИ Метод 36 Мека Пена Ролери

ТОПИ Метод Мека Ролери е само ролери развиена за техниките на ТОПИ Метод.Се ТОПИ нежно rehydrates сврзното тк

DEN 695.76