DEWENWILS Приклучок во Pendant Светлина, Виси Светлина со 15ft Јасно Мозок, On/Off Прекинувач, Бела Ткаенина Светилка Сенка, Виси Светлина Тела за Спалната соба, Кујна, Дневна Со?

DEWENWILS Приклучок во Pendant Светлина, Виси Светлина со 15ft Јасно Мозок, On/Off Прекинувач, Бела Ткаенина

-80 %

DEN 719.76

Неодамнешно

Това е достапна

Прилагодлив - 15 ft виси кабелот ви овозможува лесно да се прилагоди на висина за да се вклопи во вашиот осветлување потреби, прекинувачот се наоѓа на 5 ft од приклучокот, слободен си од свиткување повеќе да се вклучи/исклучи.Едноставен и Модерен - на Овој приклучок во виси светло со Бела Ткаенина Сенка додава текстура, топла и пријатна атмосфера, идеален за речиси сите прилики, тоа би можело да се совршено интегрирани во вашиот дом.Широка Примена - Ова виси светлината е добра за јадење соба/соби/спални соби/кујна острови/градинки, да се зачува простор.На ткаенина сенка дава светлина, без груби сјајот, заличи било простор за живеење.Лесно да се Инсталира - Заострување на светлината приклучок и светилка сенка и E26 сијалица насока на стрелките на часовникот, а потоа се откажам овој приклучок во pendant светлина врз предвидено куки без hardwire инсталација, едноставно приклучок во штекер и потоа да го вклучите/исклучите од switch.Компатибилен Сијалица - светлината чашката е стандард медиум E26 модел, одговараат за Блескаво Сијалица (60 W)/LED Сијалица (13 W)/CFL Сијалица (13 W)/Халоген Сијалица (43 W), крушка не е вклучена.Кога ви треба светлина за да го осветлите вашата љубов дома, кога ви треба светлина која може да се расклопуваат и стилизирана во секое време, зошто да не изберете Dewenwils приклучок во pendant, заличи било простор за живеење.Меша со сите оркестарот стилови може да се одржи оваа тела насекаде во вашиот дом.На долг кабелот овозможува да се прилагоди на виси должина и позиција без да се грижиш каде што вашиот ѕиден штекер е ставен.Кога ви треба светлина за да го осветлите вашата љубов дома, кога ви треба светлина која може да се расклопуваат и стилизирана во секое време, зошто да не изберете Dewenwils приклучок во pendant, заличи било простор за живеење.Меша со сите оркестарот стилови може да се одржи оваа тела насекаде во вашиот дом.На долг кабелот овозможува да се прилагоди на виси должина и позиција без да се грижиш каде што вашиот ѕиден штекер е ставен.

Додатоци на производот

Pendant Светлина Комплет Приклучок во Виси Светлина Комплет со се Префрлите 15ft Извртени Гроздобер Коноп Јаже Неодамнешно
E KENOZ Мароко Антички Pendant Светилка Мароко Таванот Светлина Тела - Тоа е Прилагодлив Рачно Изработени Таванот Неодамнешно
Модерната Црна Pendant Светлина Тела 5.94 (3-Pack) Мини 1-Светло Pendant Осветлување 3-Пакет за Кујнски Остров Неодамнешно Најдобра цена
Модерната Црна Pendant Светлина Тела 5.94 (3-Pack) Мини 1-Светло Pendant Осветлување 3-Пакет за Кујнски Остров

【Мат Црна Минимализам】 Мат црн дизајн е лесно да се совпадне со различни почетни стилови, совршен избо�

DEN 2397.36
Aicosineg Круг Таванот Светлина Плоча База на Шасија Диск со Бела Линија Тока Pendant Додатоци Хардвер за Дом Неодамнешно
Aicosineg Круг Таванот Светлина Плоча База на Шасија Диск со Бела Линија Тока Pendant Додатоци Хардвер за Дом

【ГОЛЕМИНА】 Секоја Големина : 80mm x 20mm / 3.15" x 0.79" (Dx H); Материјал : Железо; Боја : Хром 【МАТЕРИЈАЛ】 Таванот с

DEN 179.76
Лустери Нордиските Насловна Оркестарот Спална соба трпезарија Pendant светилка Светла Затворен Осветлување Неодамнешно
WINSOON Индустриски Гроздобер Лустери Макара 3 Светлина Pendant Осветлување Тела за Базен Маса Farmhouse Кујнски Неодамнешно
WINSOON Индустриски Гроздобер Лустери Макара 3 Светлина Pendant Осветлување Тела за Базен Маса Farmhouse Кујнски

WINSOON 3 СВЕТЛОСНИ ТЕЛА дизајн на гроздобер ретро стил со бронзена боја и издлабени надвор тело генерирањ�

DEN 1200.00
Битпазар Rx 6 Инчен Pendant Крошна Комплет Светилка Кабелот Вирус Олеснување 25 LB, Таванот Светлина Плоча Неодамнешно
Битпазар Rx 6 Инчен Pendant Крошна Комплет Светилка Кабелот Вирус Олеснување 25 LB, Таванот Светлина Плоча

Стандард 6" Кол x 1" база одговара на повеќето вдлабнати & површината планината "пан" електрични кутии, Отц�

DEN 912.00
DOITOOL Осветлување Метал Светилка Guard за Pendant String Светла Гроздобер Светилка Држачи Индустриски Лустерот Неодамнешно
DOITOOL Осветлување Метал Светилка Guard за Pendant String Светла Гроздобер Светилка Држачи Индустриски Лустерот

Едноставна и лесна инсталација, без заслепувачка светлина, па тоа нема да го оштети очите.Нежен и гроздо

DEN 309.36
SHUANGZ Бамбус Ткаење Pendant Светлина Ресторан Ратан Лустери Таванот Светла Pendant Светлина Тела Ратан Pendant Неодамнешно
SHUANGZ Бамбус Ткаење Pendant Светлина Ресторан Ратан Лустери Таванот Светла Pendant Светлина Тела Ратан Pendant

[Природен стил со различни декорации]] дизајн, бамбус и бои на овој Јапонски стил лустерот се надополнув�

DEN 1394.40
CSYSKV Нордиските Минималистички Pendant Осветлување Тела Ресторан Една Глава Виси Светлина Персоналните Бар Неодамнешно
ЏОНАТАН Y JYL7520B Gatsby 23 4-Светло Прилагодливи Железо Селски Глам LED Pendant, Масло Протри Бронза Индустриски,Куќа,FrenchCountry Неодамнешно
Jadssox Нордиските Дрво Pendant Светлина Арт Деко, Таванот Светилка E27 Виси Осветлување Тела, Модерен Суспендирани Неодамнешно
TVDCC Современото Живеење Соба E14 Led Pendant Светилка K9 Сива Кристално Јасно Доведе Виси Светилка Злато Неодамнешно
TVDCC Современото Живеење Соба E14 Led Pendant Светилка K9 Сива Кристално Јасно Доведе Виси Светилка Злато

Модерната светлина luxurys, simples, практични, природна и убава, а одлична изработка.квалитетот синозелена кр�

DEN 931.20
YXLMAONY Foyer Лустерот Дрвени Pendant Осветлување Метал Зелена Абажур Таванот Виси Светилка Монтирани Светилка Неодамнешно
YXLMAONY Foyer Лустерот Дрвени Pendant Осветлување Метал Зелена Абажур Таванот Виси Светилка Монтирани Светилка

Моден Дизајн : Лустерот светлина тела употреба направена и издржливи рамка додадете уметнички и шарман�

DEN 13054.56
Elk Осветлување 10147/1-ЛА Pendant Светлина, Сатен Никел Неодамнешно
Elk Осветлување 10147/1-ЛА Pendant Светлина, Сатен Никел

УЛ наведени.сатенски никел финиш, со природен камен сенка 4 W X 4 D X 8 H; ; LA100 вдлабнати осветлување конверзи�

DEN 7848.00
Kenroy Дома 93013ORB Билтен Привезоци, 3 Светлина, Масло Протри Бронза Неодамнешно Најдобра цена
Kenroy Дома 93013ORB Билтен Привезоци, 3 Светлина, Масло Протри Бронза

Модерен Светла за Соба Таванот : Современи таванот светла со маслопротри бронза заврши и природна плута

DEN 6220.80
Море Gull Осветлување 4490303-962 Zire Ѕид/Бања Суета Стил Тела, Три-Светлина, Брусен Никел Неодамнешно
Море Gull Осветлување 4490303-962 Zire Ѕид/Бања Суета Стил Тела, Три-Светлина, Брусен Никел

СОФИСТИЦИРАНОСТ И ДИЗАЈН : Вклучени во декоративни Zire Колекција, оваа суета светлина комплет е добра оп�

DEN 2559.60
Kichler Ларкин 22.25 3 Светлина Pendant во Бранеа Никел Неодамнешно
Kichler Ларкин 22.25 3 Светлина Pendant во Бранеа Никел

Создаваат чувство на движење и форма во вашиот дом, со овој малку индустриски бараат дизајн во Бранеа Ни

DEN 7799.76
GZBtech 6-Светло Селски Линеарна Лустерот, 62.99 Висина Прилагодливи Farmhouse Црна Кујна Островот Pendant Неодамнешно
GZBtech 6-Светло Селски Линеарна Лустерот, 62.99 Висина Прилагодливи Farmhouse Црна Кујна Островот Pendant

КАРАКТЕРИСТИЧНА ОСВЕТЛУВАЊЕ Блек метал карактеристична кафез дизајн без стакло да го блокира погледо�

DEN 1269.60
Crayom Долга Цевка Pendant Светлина Внатрешна LED Виси светилка Нордиските Алуминиум Лустерот Еден Главата Неодамнешно
Crayom Долга Цевка Pendant Светлина Внатрешна LED Виси светилка Нордиските Алуминиум Лустерот Еден Главата

★Парична КАЗНА WOERKMANSHIP ДИЗАЈН : Оваа Долга Цевка Виси Светилка е Позлата Боја површина, Декоративни pendant

DEN 592.80