DEWENWILS Приклучок во Pendant Светлина, Виси Светилка со 15ft Јасно Мозок, On/Off Прекинувач, Сива Ткаенина Абажур, Виси Светлина Тела за Спалната соба, Кујна, Дневна Соба, Трпез

DEWENWILS Приклучок во Pendant Светлина, Виси Светилка со 15ft Јасно Мозок, On/Off Прекинувач, Сива Ткаенина

DEN 767.76

Неодамнешно

Това е достапна

Прилагодлив - 15 ft виси кабелот ви овозможува лесно да се прилагоди на висина за да се вклопи во вашиот осветлување потреби, прекинувачот се наоѓа на 5 ft од приклучокот, слободен си од свиткување повеќе да се вклучи/исклучи.Едноставен и Модерен - на Овој приклучок во виси светлина со Сива Ткаенина Сенка додава текстура, топла и пријатна атмосфера, идеален за речиси сите прилики, тоа би можело да се совршено интегрирани во вашиот дом.Широка Примена - Ова виси светлината е добра за јадење соба/соби/спални соби/кујна острови/градинки, да се зачува простор.На ткаенина сенка дава светлина, без груби сјајот, заличи било простор за живеење.Лесно да се Инсталира - Заострување на светлината приклучок и светилка сенка и E26 сијалица насока на стрелките на часовникот, а потоа се откажам овој приклучок во pendant светлина врз предвидено куки без hardwire инсталација, едноставно приклучок во штекер и потоа да го вклучите/исклучите од switch.Компатибилен Сијалица - светлината чашката е стандард медиум E26 модел, одговараат за Блескаво Сијалица (60 W)/LED Сијалица (13 W)/CFL Сијалица (13 W)/Халоген Сијалица (43 W), крушка не е вклучена.Кога ви треба светлина за да го осветлите вашата љубов дома, кога ви треба светлина која може да се расклопуваат и стилизирана во секое време, зошто да не изберете Dewenwils приклучок во pendant, заличи било простор за живеење.Меша со сите оркестарот стилови може да се одржи оваа тела насекаде во вашиот дом.На долг кабелот овозможува да се прилагоди на виси должина и позиција без да се грижиш каде што вашиот ѕиден штекер е ставен.Кога ви треба светлина за да го осветлите вашата љубов дома, кога ви треба светлина која може да се расклопуваат и стилизирана во секое време, зошто да не изберете Dewenwils приклучок во pendant, заличи било простор за живеење.Меша со сите оркестарот стилови може да се одржи оваа тела насекаде во вашиот дом.На долг кабелот овозможува да се прилагоди на виси должина и позиција без да се грижиш каде што вашиот ѕиден штекер е ставен.

Додатоци на производот

Crayom Долга Цевка Pendant Светлина Една Глава Лустерот Алуминиум LED Виси светилка Затворен Рефлектори Круг Неодамнешно
Crayom Долга Цевка Pendant Светлина Една Глава Лустерот Алуминиум LED Виси светилка Затворен Рефлектори Круг

★Парична КАЗНА WOERKMANSHIP ДИЗАЈН : Оваа Долга Цевка Виси Светилка е Позлата Боја површина, Декоративни pendant

DEN 1022.40
Модерната Црна Pendant Светлина Тела 5.94 (3-Pack) Мини 1-Светло Pendant Осветлување 3-Пакет за Кујнски Остров Неодамнешно Најдобра цена
Модерната Црна Pendant Светлина Тела 5.94 (3-Pack) Мини 1-Светло Pendant Осветлување 3-Пакет за Кујнски Остров

【Мат Црна Минимализам】 Мат црн дизајн е лесно да се совпадне со различни почетни стилови, совршен избо�

DEN 2397.36
ACBungji Industiral Pendant Светлосни Тела со Повлече Синџир,DIY Гроздобер Виси Осветлување Комплет со E26 Неодамнешно
ACBungji Industiral Pendant Светлосни Тела со Повлече Синџир,DIY Гроздобер Виси Осветлување Комплет со E26

★Стандард.ACBungji гроздобер мини pendant светлина полнење има електрични оценка на 250 VAC и 250 W, или жица може да

DEN 340.56
Mozeny LED Долга Цевка Pendant Осветлување Таванот Алуминиум Цилиндар Лустерот Кујнски Остров Виси Светилка Неодамнешно
Mozeny LED Долга Цевка Pendant Осветлување Таванот Алуминиум Цилиндар Лустерот Кујнски Остров Виси Светилка

1.Материјал : Цилиндрични Суспензија Светлина е Направен од Алуминиум, со Голема Сила, Оксидација Отпор,

DEN 1252.80
DOITOOL Осветлување Метал Светилка Guard за Pendant String Светла Гроздобер Светилка Држачи Индустриски Лустерот Неодамнешно
DOITOOL Осветлување Метал Светилка Guard за Pendant String Светла Гроздобер Светилка Држачи Индустриски Лустерот

Едноставна и лесна инсталација, без заслепувачка светлина, па тоа нема да го оштети очите.Нежен и гроздо

DEN 309.36
Qsjb Фабрика Цена Европската Гроздобер Дома Декорација Таванот Pendant Светилка Метал во Црна Прилагодливи Неодамнешно
Qsjb Фабрика Цена Европската Гроздобер Дома Декорација Таванот Pendant Светилка Метал во Црна Прилагодливи

☀На Qsjb Виси Pendant светлина користи железо,со карактеристики на отпорност и отпорност на удар, што резул�

DEN 1576.80
CSYSKV Нордиските Минималистички Pendant Осветлување Тела Ресторан Една Глава Виси Светлина Персоналните Бар Неодамнешно
kekafu Оркестарот Метал светилка Сенка, Црна Rhombus Декоративни ламби кафез Pendant светилка Нијанси на Осветлување Неодамнешно
ЏОНАТАН Y JYL7520B Gatsby 23 4-Светло Прилагодливи Железо Селски Глам LED Pendant, Масло Протри Бронза Индустриски,Куќа,FrenchCountry Неодамнешно
Индустриски Farmhouse Pendant Осветлување 5 Светлината Свеќа Стил E12 База Виси Лустерот Прилагодлива Висина Неодамнешно
Индустриски Farmhouse Pendant Осветлување 5 Светлината Свеќа Стил E12 База Виси Лустерот Прилагодлива Висина

Индустриски Farmhouse Лустерот : трпезаријата виси светлина дизајниран како отворена рамка со црна и месинг

DEN 2567.76
Crayom Долга Цевка Pendant Светлина Внатрешна LED Виси светилка Нордиските Алуминиум Лустерот Еден Главата Неодамнешно
Crayom Долга Цевка Pendant Светлина Внатрешна LED Виси светилка Нордиските Алуминиум Лустерот Еден Главата

★Парична КАЗНА WOERKMANSHIP ДИЗАЈН : Оваа Долга Цевка Виси Светилка е Позлата Боја површина, Декоративни pendant

DEN 592.80
Море Gull Осветлување 4490303-962 Zire Ѕид/Бања Суета Стил Тела, Три-Светлина, Брусен Никел Неодамнешно
Море Gull Осветлување 4490303-962 Zire Ѕид/Бања Суета Стил Тела, Три-Светлина, Брусен Никел

СОФИСТИЦИРАНОСТ И ДИЗАЈН : Вклучени во декоративни Zire Колекција, оваа суета светлина комплет е добра оп�

DEN 2559.60
ZHDWOALG Farmhouse Лустерот Нордиските Едноставна Виси Светла Круг Ковано Железо Тела Светилка Macarons Модерна Неодамнешно
ZHDWOALG Farmhouse Лустерот Нордиските Едноставна Виси Светла Круг Ковано Железо Тела Светилка Macarons Модерна

ШИРОКА ПРИМЕНА : луксузни лустерот е уникатен дизајн ќе се сретнат многу современи декорација стилови, �

DEN 5288.16
DEORBOB E27 Спирала Волфрам Жица Pendant Светлина 39 Инчен Прилагодливи Гроздобер Лустерот Индустриски Pendant Неодамнешно
DEORBOB E27 Спирала Волфрам Жица Pendant Светлина 39 Инчен Прилагодливи Гроздобер Лустерот Индустриски Pendant

Чиста природна рачно ткаени коноп јаже, носатотпорни, текстура, висока температура отпор, отпорност на �

DEN 2231.76
DEWENWILS Приклучок во Pendant Светлина, Виси Светлина со 15ft Прилагодливи Мозок, On/Off Прекинувач, Стакло Неодамнешно Најдобра цена
DEWENWILS Приклучок во Pendant Светлина, Виси Светлина со 15ft Прилагодливи Мозок, On/Off Прекинувач, Стакло

ВИСИНА ПРИЛАГОДЛИВИ 15 ft виси кабелот ви овозможува лесно да се прилагоди на висина за да се вклопи во ва

DEN 407.76
Индустриски Гроздобер Виси Кафез Pendant Светла E26 E27 База Гроздобер Прилагодливи Pendant Светилка Индустриски Неодамнешно
Lotus Абажур Pendant Светлина Пластични Виси Светлина,Мозаик Цвет Таванот Светлина Тела Декоративни Лустерот Неодамнешно
Lotus Абажур Pendant Светлина Пластични Виси Светлина,Мозаик Цвет Таванот Светлина Тела Декоративни Лустерот

Поле на примена : Внатрешна надземни осветлување, декорација на ресторани, барови, кафулиња, ресторани, �

DEN 998.16
ZpLMW Модерната led Таванот Фан со Светлина, dimmable Тавански Вентилатор со Далечински Управувач, Вентилатор, Неодамнешно
ZpLMW Модерната led Таванот Фан со Светлина, dimmable Тавански Вентилатор со Далечински Управувач, Вентилатор,

*100% УСЛУГАТА:Ако сте збунети во врска со квалитетот на производот или имате било какви други прашања, м�

DEN 1615.20
BAYCHEER Еден Тела Индустриски Стил Црна Гола Сијалица Мини Pendant Таванот Светлина Осветлување Светилка Лустерот Неодамнешно
Гроздобер Метален Кафез Штала Таванот Pendant Виси Светлина Тела Прободени Заврши Мувла Боја E26 Светла Farmhouse Неодамнешно
Xuuyuu Индустриски LED Таванот Светлина, AC85-245V E26 База Birdcage Форма Лустерот Гроздобер Pendant Осветлување Неодамнешно
Xuuyuu Индустриски LED Таванот Светлина, AC85-245V E26 База Birdcage Форма Лустерот Гроздобер Pendant Осветлување

РЕТРО ИНДУСТРИСКИ СТИЛ : ѕидот светилка ги комбинира модерните и ретро стилови и да се создаде единстве�

DEN 4079.76