FGJFJ Површината Duster Статични Прашина Почисто со Рачка за Чистење High Таванот Мебел Долго Прашина Четка за Почетен Бизнис,Сива

FGJFJ Површината Duster Статични Прашина Почисто со Рачка за Чистење High Таванот Мебел Долго Прашина Четка

DEN 119.52

Неодамнешно

Това е достапна

Материјал : Влакна + ' рѓосувачки челик.Димензии : Должина околу 39,5-87.5 cm (стигнале) четка главата L*W : 21*6cm.Корисна за брзо отстранување на прашина bunnies од подот или cobwebs од таванот премногу.Можете да ја користите оваа објектот за време на вашиот мебел и електроника,исто така, вклучувајќи windows, прозорец ролетни ,ролетни ,компјутер / ТВ екрани, тастатури, клупи / маси ,remotes, публикации ,полици, фан итн.Лесен за чистење!Само завртете го рачка помеѓу вашите раце за ослободување на прашина!.Мини прашина duster електростатско магија duster.

Додатоци на производот

Duster Четка, Микрофибер Главата Прашина Алатка Телескопски Дизајн Прашина Смена Трајни Лесни за Чистење Тавански Неодамнешно
Tutuba Прашина Четка, Стигнале Јазот Прашина со Продолжување Пол, Прилагодливи Микрофибер Четка за Софа Кревет Неодамнешно
Чистење на Duster со можност да биде продолжен Duster – Телескопски Долга Рачка – Флексибилни, Bendable Перат Неодамнешно
Чистење на Duster со можност да биде продолжен Duster – Телескопски Долга Рачка – Флексибилни, Bendable Перат

Уживајте во беспрекорен површини и леснотија на користење со овој корисна, трајни производи за чистење

DEN 1008.00
Електрични Прашина Почиста, Статични Апсорпција Ефективни Лесно Да се Чисти Стигнале Прашина Почиста за Троседот Неодамнешно
Микрофибер Duster Главата Рефил - (Brown) Неодамнешно
Микрофибер Duster Главата Рефил - (Brown)

Микрофибер Duster Рефил Главата Замена.Привлекување на прав, полен и косата со леснотија.Добиете оваа duster �

DEN 101.04
LZKW Прашина Четка, Микрофибер Главата Трајни Лесни Прашина Смена Перат Duster Четка за Мебел Неодамнешно
LZKW Прашина Четка, Микрофибер Главата Трајни Лесни Прашина Смена Перат Duster Четка за Мебел

Погоден за чистење на пукнатини, ѕид, фанови, тавани, ролетни, таванот фанови, полици за книги, lampshades, фот�

DEN 801.60
Ураганот Duster, Растеглив Duster Четка за Чистење Алатката Лесно Да се Продавница за Прозорец Ролетни Мебел Неодамнешно
Ураганот Duster, Растеглив Duster Четка за Чистење Алатката Лесно Да се Продавница за Прозорец Ролетни Мебел

ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ : Тоа не заземаат секој простор, а исто така е пренослив кога ќе излезе.Тоа се протега брз

DEN 792.00
Zhuxin за Еднократна употреба бришење прашина бришење Прашина Алатка, Лесна за Користење Погодност Електростатско Неодамнешно
01 02 015 Рачни Прашина Колектор, Тастатура Прашина Колектор Рачни USB Полнење 3 Нивоа на Светлина Префрлање Неодамнешно
01 02 015 Рачни Прашина Колектор, Тастатура Прашина Колектор Рачни USB Полнење 3 Нивоа на Светлина Префрлање

Вграден‑на полнење на батеријата, со цел да ја користите за долго време, тоа може да биде наполнета со п�

DEN 407.76
Електрични Прашина Почиста, Лесен За Чистење Статични Апсорпција Стигнале Прашина Почиста Електростатско Адсорпција Неодамнешно
Lambswool Прашина Со Солидна Дрвена Рачка, Анти-Статички Волна Duster Ролетни Почиста Мулти-цел Cleaning Tool Неодамнешно
Lambswool Прашина Со Солидна Дрвена Рачка, Анти-Статички Волна Duster Ролетни Почиста Мулти-цел Cleaning Tool

Меки и удобни, силна absorbability, веднаш може да се стапица и задржете прашина, коса, остатоци, итн., не ќе раст

DEN 1118.40
OXO Добра Костец Под Апаратот Микрофибер Duster 4 x 1/2 x 33-1/2 h Неодамнешно
OXO Добра Костец Под Апаратот Микрофибер Duster 4 x 1/2 x 33-1/2 h

Duster flexes за чистење на под предмети и во меѓу тесни простори.Идеален за кујнски апарати, миење, фен, Венец�

DEN 382.80
TONSEE Прашина Почиста,Мека Микрофибер Чистење на Duster со Рачка Пердув,Статичен и Мулти-Функционална Прашина Неодамнешно
Duster Четка за Чистење Алатка, Електростатско Адсорпција Ураганот Duster Лесни Лесно За Чување Мека за Прозорец Неодамнешно
ORYOUGO Мека Пердув Рака Duster Ној Пердув Прашина Четка за Мебел Дома Автомобил Чистење Алатки Неодамнешно
ORYOUGO Мека Пердув Рака Duster Ној Пердув Прашина Четка за Мебел Дома Автомобил Чистење Алатки

Мека ној пердув се мека и еластична со богата и свилен изглед, кој нема да нула вашиот мебел и автомобили

DEN 1792.80
Claystyle Пердув Duster со можност да биде продолжен Пајажина Duster со Екстра Долг Пол, за Чистење Тавански Неодамнешно
Claystyle Пердув Duster со можност да биде продолжен Пајажина Duster со Екстра Долг Пол, за Чистење Тавански

∗✧*♨[МАТЕРИЈАЛ] На duster глава е направен од микрофибер кој не е лесно да падне.И duster статични adsorbs прашин

DEN 30.96
SE Избрани Боја Флексибилни и Телескопски Џамбо Прашина (2 PC.) - EBD2602JB-12-2 Неодамнешно
SE Избрани Боја Флексибилни и Телескопски Џамбо Прашина (2 PC.) - EBD2602JB-12-2

Овие прашина имаат флексибилни 17" долго главата што може да се наведнуваат на секој агол и да го достигн�

DEN 478.80
Кревет Четка во Рака Метла за Чистење во Чиста Јагниња Волна Duster со Дрво се Справи, Меки Lambswool Duster, Неодамнешно
Кревет Четка во Рака Метла за Чистење во Чиста Јагниња Волна Duster со Дрво се Справи, Меки Lambswool Duster,

МултиФункција : Погоден за чистење на теписи, троседот перници, кревет листови, дрвени бар пултови, авто�

DEN 1142.40
Продолжи Lambswool Duster за Чистење , можат да се Повлече Од Волна Дел во Пластична Цевка Неодамнешно
Продолжи Lambswool Duster за Чистење , можат да се Повлече Од Волна Дел во Пластична Цевка

Telescoping волна прашина донесе едноставен дизајн кој ви овозможува да ја прилагодите неговата должина, спо

DEN 1012.80
7-18 ft Пајажина Duster со Продолжување на Пол // 30+ Нога Високо Стигнат до пајажина Почиста Пајажина Четка Неодамнешно
7-18 ft Пајажина Duster со Продолжување на Пол // 30+ Нога Високо Стигнат до пајажина Почиста Пајажина Четка

【КАЖЕ BYE BYE ДА ПРАШИНА И COBWEBS 】 Ова 18нога екстрадебел алуминиумски телескопски пол и пајажина duster ќе ви д

DEN 964.80
Телескопски Microfibre Duster со можност да биде продолжен за Чистење Дома Автомобил Чистење Прашина се Справи Неодамнешно
Телескопски Microfibre Duster со можност да биде продолжен за Чистење Дома Автомобил Чистење Прашина се Справи

Жанила предиво duster, силната апсорпција на вода, нема нарушување или пад на косата.Големина : 63 CM Укината �

DEN 146.16
Стигнале Прашина Чистење, Лесно Да се Чисти со Голема Брзина Електрични Прашина Почиста Растеглив Професионален Неодамнешно
Swiffer 40509 Swiffer® Прашина™ Чистење На Системот Неодамнешно
Swiffer 40509 Swiffer® Прашина™ Чистење На Системот

Не обичните пердув прашина.Swiffer Прашина со можност да биде продолжен се Справи со не е лесно да се чисти �

DEN 97.44
SENHAI Мини Duster за Автомобил на Воздух Пропустливи, Сет од 3 Автомобилски клима уред Почиста и Четка, Прашина Неодамнешно
Оригиналниот Калифорнија Автомобил Duster 96630 Микрофибер Тркала Duster Неодамнешно
Оригиналниот Калифорнија Автомобил Duster 96630 Микрофибер Тркала Duster

Уникатен сплит вилушка дизајн на Калифорнија Тркала Duster ви овозможува да се отстрани светлина кочница �

DEN 407.76
Големиот Рог 13020 Природни Коњски Влакна Рачни Контра Duster Неодамнешно
Големиот Рог 13020 Природни Коњски Влакна Рачни Контра Duster

Карактеристики;.Благодарение на својата удобна рачка и голем простор, ова четка прави чистење на големи

DEN 359.76
Г-дин S Продавница 1pcs 2 во 1 Двојно Лизгачот Автомобил Клима-клима уред Штекер Cleaning Tool Штекер Прозорец Неодамнешно
Г-дин S Продавница 1pcs 2 во 1 Двојно Лизгачот Автомобил Клима-клима уред Штекер Cleaning Tool Штекер Прозорец

100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : Пластика.Големина : За : 17 * 4cm.Примена : Windows, купатило, кујна,итн

DEN 74.16
YoBuyBuy Продолжен Пердув Duster Стигнале Домаќинство Чистење На Таванот Прашина Duster Убедливо Прашина Duster Неодамнешно
YoBuyBuy Продолжен Пердув Duster Стигнале Домаќинство Чистење На Таванот Прашина Duster Убедливо Прашина Duster

Флексибилен и да се прошири прирачник прашина колектор благодарение на флексибилен и да се прошири мик�

DEN 2097.60
NAYIYE Анти-Статички Ној Пердув Крзно Прашина Duste Внатрешни/Надворешни Почиста,Duster за Ролетни Кујна Тастатура Неодамнешно