BGF LY Перење Количка Комерцијални, Количка за Перење Sorter Служат Количка ,Тешки-Должност Расклопна Перење Складирање Забавува Количка ,Перење Комунални Возен Коли?

BGF LY Перење Количка Комерцијални, Количка за Перење Sorter Служат Количка ,Тешки-Должност Расклопна Перење

DEN 439.44

Неодамнешно

Това е достапна

★[Комерцијални Лен Количка]-поддршка 180 KG/360 Lbs оптоварување, стабилен, лесен за чување, да се зачува простор. ★[Цврсти и издржливи]-не 'рѓосувачки челик рамка, монтажни дебели Оксфорд ткаенина, анти-' рѓа и корозија, силен капацитет на носивост, едноставен изглед, кој се одвојува, може да се одржи 100 крпи. ★[Size]-Како што е прикажано на сликата, големината е 87x52x78cm/34.2x20.5x30.7in, 10 kg (22 lb). [Тешки casters]-Направен од високо-квалитетни материјали, облека организаторот може да се транспортираат во перална непречено.Силна носивоста. [Применливи]-Многу погодни за употреба во болници, центри за рехабилитација, старечки домови, поправни домови, училишта, засолништа, хуманитарни општество, итн.Нашите перење коли обично се користат во болници, центри за рехабилитација, старечки домови, поправни домови, училишта и на многу други места.Ние сопствени дизајниран со нашата рака pushers користење на високо-квалитетни материјали и поголеми тркала▶опис на Производот : На перење количката е направена од цврст метал основа и рамка со отстранлив платно, која може да се отстрани за лесно чистење.▶Производ параметри●Име : Складирање перење кошница количка●Материјал : цевка од нерѓосувачки челик + Оксфорд ткаенина + носат-отпорни, воланот●Пакување : Лен количка * 1 (дополнителни производи со производот слики не се вклучени во пакет).▶Карактеристики : ●Издржливи : високо-квалитетни материјали, притисок отпор, добра цврстина, bearing180 KG●Силна стабилност : четири ролки, лесно да се движите●Универзална ролери дизајн : rotatable 360°-универзалната тркало се направени од издржлив материјал, и може да се ротира 360° за да се олесни одење.●Лесно да се соберат : вклучувајќи ги и јасни инструкции и инсталација на хардвер.Тешка категорија на платно структура има носат-отпорни, рабовите за да се заштити од носат.Идеален за употреба како перење количка.

Додатоци на производот

Inhomer Перење Забавува Цвеќиња Расклопна Перење Кошеви Фирмата за Перење Корпа за Облека Складирање Организација Неодамнешно
Черепот се Зголеми Мрачно Перење Кошница Голема Крпа Организатор Торба Кошница Количка за Перење Забавува со Неодамнешно
Божиќ Божиќ Дрво Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија со Кожа Рачки за Неодамнешно
ALAZA Златен Бел Божиќ Дедо Мраз Елени Перење Кошница да го Пореметат Големи Складирање Бин со Рачки за Подарок Неодамнешно
Р&Б Жица 96B Светло Должност на Возен Жица Перење Количка, 2.5 Bushel, Хром, произведено во САД Неодамнешно
Р&Б Жица 96B Светло Должност на Возен Жица Перење Количка, 2.5 Bushel, Хром, произведено во САД

Оваа пространа 2.5 bushel жица перење количка е специјално дизајниран за домашна употреба.Комерцијални одд

DEN 3982.80
Складирање Кошница Бела Мачка 015 Складирање Кошница Печатење во Боја Складирање Кутија Расклопна Кошница, Неодамнешно
ECSWP Складирање Кошница,Големи Свитлива Боја Нето Перење Кошница Перење Кошница Облека Складирање Кошница Неодамнешно
Браун Швајцарската Крава Ратан Teaxture Перење Кошница цвет девојка кошница, Играчка Складирање, мајки ден Неодамнешно
CHUANDA Количка за Перење Кошница Голем Капацитет Перење Забавува Валкана Облека Складирање Организатор Облека Неодамнешно
ECSWP Преносни Виткање Складирање Кошница Преносни Храна Снек Складирање Пикник Кошница Намирници Шопинг Складирање Неодамнешно
Камили во Cacti Градина Перење Кошница Голема Крпа Организатор Торба Кошница Количка за Перење Забавува со Неодамнешно
MAPOLO Перење Забавува Черепот Позадина Свитлива Лен Перење Складирање Кошница со Рачки кој се одвојува Загради Неодамнешно
HQASH Расклопна Перење Кошница, со Рачка и Алуминиум Заграда, Пренослив и Перат Големи Перење Забавува со 3 Неодамнешно
Самостојна перење кошница, количка за облека забавува со рачка, складирање кошница, валкана облека забавува,D Неодамнешно
WSZJJ Ратан Кошница, Растенијата Ратан Забавува Валкана Облека Складирање Кошница Ратан Складирање Кутија Неодамнешно
Goydema Расклопна Перење Забавува за Складирање Кошница, Свети Патрик Ден Камион Оптоварување Shamrocks Облека Неодамнешно
Музика Clef Перење Кошница Голема Крпа Организатор Торба Кошница Количка за Перење Забавува со Рачки Неодамнешно
Музика Clef Перење Кошница Голема Крпа Организатор Торба Кошница Количка за Перење Забавува со Рачки

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе

DEN 599.76
Симпатична Кактус Шема Водоотпорен Перење Кошница Голема Складирање Кошница со Рачки, Модерни Декоративни Кошница Неодамнешно