FIRIEYA Кадрава Чипка Пред Перика Човечка Коса 13X4 Бразилецот Откачен Кадрава Човечка Коса, Перики за Црни Жени Пред Извлечен со Бебе Коса Природни Косата (28 инчи, Приро

FIRIEYA Кадрава Чипка Пред Перика Човечка Коса 13X4 Бразилецот Откачен Кадрава Човечка Коса, Перики за Црни

DEN 5663.76

Неодамнешно

Това е достапна

【Чипка Боја】Чипка Пред Перики Човечка Коса, Перики Пред Извлечен Природни Косата со Бебе Коса Околу,Softt грижите за тоа, бидејќи неговата едноставно вкус на течност за дезинфекција.И ние знаеме дека повеќето пластични кеси се запечатени, која лесно се произведуваат водна пареа.Најлошо од сите, некои фаул мириса каде се формирани.Сепак, по преземањето на неколку минути измијте ја косата со шампон , сите мириса може да исчезне.

Додатоци на производот

SARLA Русокоса Боб Перика Со Удира Мода 8 Краток Директно Синтетички Перика за Жените Отпорни на Топлина Влакна Неодамнешно
Успешна Приказна Перика Човечка Коса Pixie Краток Боб Рака Врзана Моно Врвот Од Raquel Велч Перики - R135 Неодамнешно
Успешна Приказна Перика Човечка Коса Pixie Краток Боб Рака Врзана Моно Врвот Од Raquel Велч Перики - R135

Monofilament Топ Создава илузија на природниот раст на косата каде што косата е Toped и ви овозможува да го Врво

DEN 19278.00
Outre Синтетички Влакна Перика На Дневни Перика Рака-Врзани Чипка Дел Перика Raye (1) Неодамнешно
Outre Синтетички Влакна Перика На Дневни Перика Рака-Врзани Чипка Дел Перика Raye (1)

Outre Синтетички Влакна Перика На Дневни Перика РакаВрзани Чипка Дел Перика Raye НОСАТ МЕНЕ ВО ДНЕВНА.Подго

DEN 671.76
Muokass 5х5 Чипка Затворање Перики Права Коса, Бразилецот Богородица Човечка Коса Чипка Затворање Перики За Неодамнешно
Muokass 5х5 Чипка Затворање Перики Права Коса, Бразилецот Богородица Човечка Коса Чипка Затворање Перики За

потоа, нормално тоа може да биде подолг од 1 година.Швајцарскиот Чипка ~ Повеќе услужни и Издржливи.Прила

DEN 6479.76
Нагласи Ombre Браун Лабава Длабоко Бран Фронтален Човечка Коса 13X6 HD Проѕирна Чипка Фронтален Перики Обоени Неодамнешно
Straight Up Со Пресврт Перика од Raquel Велч Перики Класичен Боб Современата Текстура Monofilament Чипка Пред Неодамнешно
Straight Up Со Пресврт Перика од Raquel Велч Перики Класичен Боб Современата Текстура Monofilament Чипка Пред

Туристи кои бараат луксуз Monofilament Топ основата е машинанаправи, и косата на целата врвот на перика е стр

DEN 8751.60
Outre Синтетички Drawstring конска опашка Безвременски ЕЈМИ - 1 Неодамнешно
Outre Синтетички Drawstring конска опашка Безвременски ЕЈМИ - 1

Боја Прикажани : 1 B.Синтетички drawstring конска опашка.Направени со High Tex отпорни на топлина до 400℉.Две чешли

DEN 575.76
Русокоса Чипка Боб Перика 14 Инчен Glueless Бразилецот Preuvian Богородица Remy Човечка Коса Пред Извлечен Неодамнешно
Русокоса Чипка Боб Перика 14 Инчен Glueless Бразилецот Preuvian Богородица Remy Човечка Коса Пред Извлечен

【Русокоса Боб Перики Коса Материјал】 : Краток Боб Перики се направени од 100% необработени Бразилецот бо

DEN 3431.76
Sensationnel Синтетички X-Pression Kanekalon - 2X Пред-Протегала Плетенка 48 (99J) Неодамнешно
Sensationnel Синтетички X-Pression Kanekalon - 2X Пред-Протегала Плетенка 48 (99J)

100% Kanekalon, Пламен retardant влакна.Светлината земја богата со култура и разновидност.Нашата колекција обезбе

DEN 231.60
Andongnywell Природен Изглед Кратко Русокоса Перики со Удира Перики за Жените Топлина Отпорни на Синтетички Неодамнешно
Кадрава Бран Краток Златна Перики Со Две Ponytails Русокоса Кабел Губење на Топлина Отпорни на Синтетички Влакна Неодамнешно
Maxine Чипка Пред Човечка Коса, Перики за Жените Тело Бран 13x6 Транспарентен Фронтален Перика 150% Denisty Неодамнешно
Maxine Чипка Пред Човечка Коса, Перики за Жените Тело Бран 13x6 Транспарентен Фронтален Перика 150% Denisty

Квалитет : 10 A Висок Квалитет Човечка Коса Чипка Пред Перики, Мека и Мазна Тело Бран на Косата Може да бид

DEN 5999.76
ZLDGYG Синтетички Долга Права Брановидна Перики со Beret Шапка Моден Зимски Капа Коса Перика Екстензии за Коса Неодамнешно
Запад Бакнеж Коса Кадрава 5х5 Чипка Затворање Перики Човечка Коса Пред Извлечен со Бебе Коса,Полн & Дебели Неодамнешно
Liyate Тело Бран Перика Синтетички 30inch Кадрава Брановидна Перики Долга Брановидна 613 Русокоса Перики Средниот Неодамнешно
ПАКЕТ - 5 Предмети: Огнена Топлина Пријателски Синтетички Перика од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q Неодамнешно
ПАКЕТ - 5 Предмети: Огнена Топлина Пријателски Синтетички Перика од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q

ПАКЕТ 5 Предмети : Огнена Топлина Пријателски Синтетички Перика од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Кн

DEN 8225.28
Andongnywell Краток Афро Кадрава Човечка Коса, Перики за Црни Жени Откачен Кадрава Краток Перики Густина на Неодамнешно
Andongnywell Краток Афро Кадрава Човечка Коса, Перики за Црни Жени Откачен Кадрава Краток Перики Густина на

ФУНКЦИЈА : Без разлика на тоа дали вашата кожа е црно или бело, перика ќе одговара на вашата боја на кожа,

DEN 167.76
Ucrown Коса Чипка Пред Перики Бразилецот Тело Бран Човечка Коса, Перики За Црни Жени 150% Густина Пред Извлечен Неодамнешно
Чипка Пред Човечка Коса, Перики За Црни Жени 9A Бразилецот Длабоко Бран Перика Пред извлечен Кадрава Чипка Неодамнешно
Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Ѓумбир Браун Човечка Коса, Перики за Црни Жени 150% Густина Неодамнешно
Н. Л. В италијански Yaki Чипка Пред Човечка Коса, Перики за Црни Жени Бразилецот Remy Коса Glueless Чипка Перика Неодамнешно
Н. Л. В италијански Yaki Чипка Пред Човечка Коса, Перики за Црни Жени Бразилецот Remy Коса Glueless Чипка Перика

10 A Одделение човечка коса италијански yaki перики.мека коса немаат метежот и пролевање слободни.Природни

DEN 4056.00
Lizourey Коса Тело Бран Краток Боб Перика 4x4 Чипка Пред Човечка Коса, Перики Бразилецот Богородица Remy Боб Неодамнешно
Lizourey Коса Тело Бран Краток Боб Перика 4x4 Чипка Пред Човечка Коса, Перики Бразилецот Богородица Remy Боб

Губење на Материјал : 100% Необработени Бразилецот Богородица Remy Човечка Коса Перика Со Природни Косата,

DEN 2263.68
ЛЕЛЕ ПЛЕТЕНКИ Извртени Перики, Откачен пресврт перика - Боја 1 - 12 Инчи. Синтетички, Кадрава Рака Плетенка Неодамнешно