Чоколадно Кафена Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен 150% Густина Перики за Црни Жени Човечка Коса на Телото Бран Човечка Коса Чипка Пред Перики(18 Инчи,Чоко?

Чоколадно Кафена Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен 150% Густина Перики за Црни Жени Човечка Коса

DEN 4166.40

Неодамнешно

Това е достапна

Перика Материјал : 100% 10 A Бразилецот Богородица Човечка Коса.Чоколадно Кафена Боја : Чоколадо како топла боја од црна, бела и сива овие три основни бои може да им даде на луѓето топло чувство.Оваа боја перика работи со речиси сите тонови на кожата.Повеќе стилски и радосна од природни бои, но не толку лесно да се избледени како светли бои косата.Погоден за сите видови на настани, како што се работа, состанок, забава, свадба и други прилики може да додадете боја на вашата убавина.Густина : 150% Густина,стилизирање на косата е направено од страна на електричното прачка, и косата ќе изгледа малку редок визуелно кога тоа е само да се земе од пакетот.Не грижете се, користете чешел за тенка коса и се грижи за неа.Тоа ќе се дебели надвор во ниеден момент.Чипка Боја : HD Транспарентен Швајцарската Чипка.Проѕирна чипка работи за сите тонови на кожата и изгледа повеќе природни од медиум браун чипка.Капа Големина : Средна големина (22-22.5 инчен) се прилагодливи ремени и 4 чешли.Пред-извлечен и Избелени Јазли : Пред Извлечен Косата со лесно Избелени Јазли за да се избегне пролевање,да ве однесе на повеќето природни косата. 30-Ден се Врати со Никаква Причина : додека косата останува иста и чипка не се намали.Можете да го вратат во секое време во рок од 35 дена.The Детали за Производот : Губење на Видот : Проѕирна Чипка Пред Човечка Коса Wig Hair Материјал : 100% Необработени Човековите Hair Hair Текстура : Тело Wave Hair Должина : 10-24inches Hair Боја : Чоколадо Браун Color Hair Густина : 150% Density Lace Боја : Проѕирна Чипка,Погоден за сите тонови на кожата.Косата Предност : Природата Изгледа,Одговараат за Секоја Прилика,Може да се Направи конска опашка&Bun Cap Големина : Средна големина (22.5 инчи) Во Парк, Мала големина(21.5 инчи) и Големи димензии (23.10 инчи) треба да ги Прилагодите Вид Потсетник : Curvancy е за еднократна употреба, и тоа може да стане лабава или дури и директно по shampooing.Можете да ги користите виткање железо за да се создаде било стил на свој, но не користете премногу топлина за да се избегне оштетување на косата и предизвикува пролевање.

Додатоци на производот

Straight Up Со Пресврт Перика од Raquel Велч Перики Класичен Боб Современата Текстура Monofilament Чипка Пред Неодамнешно
Straight Up Со Пресврт Перика од Raquel Велч Перики Класичен Боб Современата Текстура Monofilament Чипка Пред

Туристи кои бараат луксуз Monofilament Топ основата е машинанаправи, и косата на целата врвот на перика е стр

DEN 8751.60
Црни и Бели Перики за Жените Cruella Deville Костими Краток Кадрава Брановидна Боб Коса Перика Симпатична Синтетички Неодамнешно Најдобра цена
Телото Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред куби, 13x4 Чипка Пред Перики со Бебе Коса за Црните Жени, 180% Неодамнешно
Нагласи Ombre Браун Лабава Длабоко Бран Фронтален Човечка Коса 13X6 HD Проѕирна Чипка Фронтален Перики Обоени Неодамнешно
Andongnywell Краток Афро Кадрава Човечка Коса, Перики за Црни Жени Откачен Кадрава Краток Перики Густина на Неодамнешно
Andongnywell Краток Афро Кадрава Човечка Коса, Перики за Црни Жени Откачен Кадрава Краток Перики Густина на

ФУНКЦИЈА : Без разлика на тоа дали вашата кожа е црно или бело, перика ќе одговара на вашата боја на кожа,

DEN 167.76
Imeya 20 Инчи Kingky Директно Чипка Пред Перики 13x6 HD Проѕирна Чипка Пред Перики Долго Откачен Директно Перика Неодамнешно
Imeya 20 Инчи Kingky Директно Чипка Пред Перики 13x6 HD Проѕирна Чипка Пред Перики Долго Откачен Директно Перика

❤Капа Големина : Средна Стандардна Големина, Мала Големина И Големи Димензии Треба Контактирајте Со На

DEN 6719.76
Andongnywell Природен Изглед Кратко Русокоса Перики со Удира Перики за Жените Топлина Отпорни на Синтетички Неодамнешно
Outre Синтетички Влакна Перика На Дневни Перика Рака-Врзани Чипка Дел Перика Raye (1) Неодамнешно
Outre Синтетички Влакна Перика На Дневни Перика Рака-Врзани Чипка Дел Перика Raye (1)

Outre Синтетички Влакна Перика На Дневни Перика РакаВрзани Чипка Дел Перика Raye НОСАТ МЕНЕ ВО ДНЕВНА.Подго

DEN 671.76
G GHAIR 13x6 HD Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Бебе Коса Чипка Перики за Црните Жени,13x6 Чипка Неодамнешно
G GHAIR 13x6 HD Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Бебе Коса Чипка Перики за Црните Жени,13x6 Чипка

НАВИСТИНА HD ЧИПКА НА ПРЕДНАТА : Изберете вистински Швајцарската HD Чипка, на чипка област е 13 инчи x 6 инчи.

DEN 9210.00
ПАКЕТ - 5 Предмети: Огнена Топлина Пријателски Синтетички Перика од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q Неодамнешно
ПАКЕТ - 5 Предмети: Огнена Топлина Пријателски Синтетички Перика од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q

ПАКЕТ 5 Предмети : Огнена Топлина Пријателски Синтетички Перика од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Кн

DEN 8225.28
Muokass 5х5 Чипка Затворање Перики Права Коса, Бразилецот Богородица Човечка Коса Чипка Затворање Перики За Неодамнешно
Muokass 5х5 Чипка Затворање Перики Права Коса, Бразилецот Богородица Човечка Коса Чипка Затворање Перики За

потоа, нормално тоа може да биде подолг од 1 година.Швајцарскиот Чипка ~ Повеќе услужни и Издржливи.Прила

DEN 6479.76
AILICEEHR Коса 613 Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса русокоса Чипка Главата на Телото Бран Перики 13x4 Неодамнешно Најдобра цена
AILICEEHR Коса 613 Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса русокоса Чипка Главата на Телото Бран Перики 13x4

AILICEEHR коса ние имаме свои фабриката, па ние може да го подобри нашата коса квалитет брзо, ние сме мило шт

DEN 4071.84
Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Ѓумбир Браун Човечка Коса, Перики за Црни Жени 150% Густина Неодамнешно
4Pc Пакет:Холивуд Светла Синтетички Перика од Jaclyn Смит, 8oz Mara Ray Луксузни Шампон, 19 паг Belle на Надежта Неодамнешно
4Pc Пакет:Холивуд Светла Синтетички Перика од Jaclyn Смит, 8oz Mara Ray Луксузни Шампон, 19 паг Belle на Надежта

4 Pc Пакет вклучува : Холивуд Светла Чипка Пред Перика од Jaclyn Смит, 8oz Mara Ray Луксузни Перика Шампон, 19 Страни

DEN 5496.00
Hedy Тело Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен со Бебе Коса Glueless 150% Густина 4x4 Чипка Затворање Неодамнешно
Ucrown Коса Чипка Пред Перики Бразилецот Тело Бран Човечка Коса, Перики За Црни Жени 150% Густина Пред Извлечен Неодамнешно
Кадрава Човечка Коса Headband Перики за Црни Жени 24 Инчен Обоени Браун се Доловува Вистински Remy Коса Половина Неодамнешно
Телото Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса 13X4 Фронтален Перика Пред Извлечен 180% Густина 9A Богородица Човечка Неодамнешно
SARLA Русокоса Боб Перика Со Удира Мода 8 Краток Директно Синтетички Перика за Жените Отпорни на Топлина Влакна Неодамнешно
Н. Л. В италијански Yaki Чипка Пред Човечка Коса, Перики за Црни Жени Бразилецот Remy Коса Glueless Чипка Перика Неодамнешно
Н. Л. В италијански Yaki Чипка Пред Човечка Коса, Перики за Црни Жени Бразилецот Remy Коса Glueless Чипка Перика

10 A Одделение човечка коса италијански yaki перики.мека коса немаат метежот и пролевање слободни.Природни

DEN 4056.00
Karlery Деца Дете Долго Бран Темно Кафеава Боја Плетенка Перика Ноќта На Вештерките Cosplay Костимот Партија Неодамнешно
Karlery Деца Дете Долго Бран Темно Кафеава Боја Плетенка Перика Ноќта На Вештерките Cosplay Костимот Партија

Висок Квалитет : 100% висок квалитет, висока температура синтетички влакна,која е многу погодна за долгор

DEN 383.76
Sdamey HD Транспарентен 360 Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен со Бебе Коса Glueless 150% Густина Неодамнешно
Sdamey HD Транспарентен 360 Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен со Бебе Коса Glueless 150% Густина

Бебе Коса Околу ~ Повеќе физички.ПредИзвлечен Косата ~ поубаво 360 HD Проѕирна Чипка ~ Повеќе услужни и Издр

DEN 5039.76
FKSDHDG Синтетички Долга Права Брановидна Перики со Beret Шапка Моден Зимски Капа Коса Перика Екстензии за Неодамнешно
FKSDHDG Синтетички Долга Права Брановидна Перики со Beret Шапка Моден Зимски Капа Коса Перика Екстензии за

Боја класификација : Чоколадо [монтажни].Избрана свилен вистинска човечка коса : изберете мазна вистинс

DEN 1955.04
Краток Боб Перики Со Удира Човечка Коса, Перики За Црните Жени, 10 Инчен Никој Чипка Пред Кратко Боб Перики Неодамнешно
Кадрава Бран Краток Златна Перики Со Две Ponytails Русокоса Кабел Губење на Топлина Отпорни на Синтетички Влакна Неодамнешно