Duorest D2A Двојна Backrest Ергономски Канцеларија Седиште, Латекс Седиште, Дебели Поместена Перници, DONTAI е Само-Нервира Механизам, Целосно Прилагодливи потпирачи за глава

Duorest D2A Двојна Backrest Ергономски Канцеларија Седиште, Латекс Седиште, Дебели Поместена Перници, DONTAI

DEN 13176.00

Неодамнешно

Това е достапна

На backrests флексибилно се движат независно на X, Y и Z оска, одржување на назад се поддржани во сите времиња.By отстранување на товар на lumbar на ' рбетот, вие сте во можност да се фокусираат повеќе на она што е важно.Лесно да се конвертира од телото на друг, без никакви проблеми преку овозможување динамичен седи.Со тоа што се во можност да се прилагодите на backrests, се добива еден стол кој го поддржува начинот на кој ќе се изградени за најдобрите удобност.Уживаат во вистинска удобност во својата работа, или домаќинство средина.Нема повеќе генерички ергономски канцелариски столови На Duorest Систем е направен само за вас.Користете го копчето за назад на потпирачи за раце за да се прилагоди на висината до 2.На ергономски крива на backrests се во можност да вертикално поддршка на горниот дел на телото кога reclined со елиминирање на притисок врз lumbar на ' рбетот.

Додатоци на производот

YDCG Лето Автомобил Перница Бамбус столче Покрие Дише Масажа Кул Перница 2 Седишта (А) Неодамнешно
YDCG Лето Автомобил Перница Бамбус столче Покрие Дише Масажа Кул Перница 2 Седишта (А)

Бамбус материјал : бамбус чипови се излади и да се дише, да направат вашиот летен кулер, еколошки, штетни.

DEN 719.76
PROLINEMAX Style2 Креветчето Големина 5PC Разлика Цевка Отворено Daybed Матрак Перница да се Зајакнат Перница Неодамнешно
PROLINEMAX Style2 Креветчето Големина 5PC Разлика Цевка Отворено Daybed Матрак Перница да се Зајакнат Перница

Стил2 Креветчето Големина 5 PC Разлика од Трим Заврши Комбо Сет.Боја : AD104; 1 x Креветчето Пена Душек и се Пок

DEN 359.76
Лиу & Qu Minky Медицинска Перница Опфаќа за Бебе 2 Пакет Minky Точки на Доењето навлаки за Момчиња и Девојчиња Неодамнешно
Лиу & Qu Minky Медицинска Перница Опфаќа за Бебе 2 Пакет Minky Точки на Доењето навлаки за Момчиња и Девојчиња

【Одговара на Повеќето Старечки Slipcover】 нега перница опфаќа се доволно флексибилен за да ги собере ориги

DEN 359.76
KOCKABC Надгради Отворено Перница Складирање Торба 2 КОМПЈУТЕРИ, 210D Мебел Складирање Торба со 2 Рачки, крупните Неодамнешно
Naisde Бебе Перница U-Облик Перница Бебе Перница U-Облик На Памук Да Се Зајакнат Новороденото Се Спречи Рамна Неодамнешно
Naisde Бебе Перница U-Облик Перница Бебе Перница U-Облик На Памук Да Се Зајакнат Новороденото Се Спречи Рамна

Бебето перница е рутирање е рамен, не е лесно да попуштат, не е лесно да се деформира, и има подобар квали�

DEN 2335.20
Вечна Утеха Чиста Мемориска Пена Количка, Седиште Перница и Lumbar Поддршка Перница за Канцеларија Стол Пакет Неодамнешно Најдобра цена
Новородените Деца Бебе Главата Заштитник Перница Пчела Цртан Филм Назад Заштита Перница Одење Обука За Безбедност Неодамнешно
SH-RuiDu Бебе У Облик на Медицинска Перница Покрие Учење Седат Перница Монтажни Перат Медицинска Перница Slipcover Неодамнешно
Медицинска Перница за Младата Хранење Перница, Новородените Поддршка Перница за Доење на Бебето и Шише Хранење, Неодамнешно
Бебе Кукла Постелнина Небесен Мека Креветчето Фрли Перница, Црна Неодамнешно
Бебе Кукла Постелнина Небесен Мека Креветчето Фрли Перница, Црна

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 231.36
Рехабилитација Предност Теле Браници - Количка Нога Остатокот Заградата Опфаќа, Сина Неодамнешно
Рехабилитација Предност Теле Браници - Количка Нога Остатокот Заградата Опфаќа, Сина

Нема повеќе инциденти, прекини, и кожата солзите предизвикани од триење од вашиот количка нога остатоко

DEN 820.80
Hmlai Царинење Породилно Туника Блузи Долг Ракав Ласкави Страна Ruching Bodycon Бременоста Т Кошула за Бремени Неодамнешно
Hmlai Царинење Породилно Туника Блузи Долг Ракав Ласкави Страна Ruching Bodycon Бременоста Т Кошула за Бремени

Памук.Увезени.Жените на Породилно Фустани без Ракави Бремени Симпатична Печати Смешно Маица, Фустан Ма�

DEN 78.24
Месечината семејство Дете Перница за Спиење, 16x22 Дебели Младите Перници , Најдобрите Мека Memorelle Микрофибер, Неодамнешно Најдобра цена
Boppy Оригинални Медицинска Перница и Позиционер, Гео Кругови, Памук Мешавина Ткаенина со ширум мода Неодамнешно
Boppy Оригинални Медицинска Перница и Позиционер, Гео Кругови, Памук Мешавина Ткаенина со ширум мода

Памук.Увезени.РАЗНОВРСНА БУДЕНза ВРЕМЕ на ПОДДРШКА : Хранење (0+ месеци), propping (3+ месеци), стомакот време (6+

DEN 767.76
Healthline Универзална инвалидска Количка со Седиште Тапацир Винил, инвалидска Количка Замена Седиште Маска, Неодамнешно
RR-YRC Лето Ладење столче Маска, 12V Автомобил Седиште Перница, Воздух Перница со Вентилатор, Автомобил Седиште Неодамнешно
Крофна Перница Hemorrhoid Tailbone Перница, Водоотпорен Анти Bedsore Tailbone Болка Doughnut Перница за Хемороиди, Неодамнешно
Крофна Перница Hemorrhoid Tailbone Перница, Водоотпорен Анти Bedsore Tailbone Болка Doughnut Перница за Хемороиди,

Mesh.Итно болка : Хемороиди, coccyx фрактури, herniated дискови, bedsores, анален пукнатини, ischial tuberosity, coccyx фрактури, пр

DEN 1859.76
HYL Светот Автомобил потпирачи за глава,Lingge Лак потпирачи за глава Перница Четири Сезони Универзален Автомобил Неодамнешно