Maynooth Природен Гранит 10gal Granitic Gneiss Аквариум Рок за Полнење (£20)

Maynooth Природен Гранит 10gal Granitic Gneiss Аквариум Рок за Полнење (£20)

DEN 1079.76

Неодамнешно

Това е достапна

Природни granitic gneiss реката рок.Супстрат и украсни камења вклучени.p H-неутрални, нема ефект на вода, тврдоста/мекост.Античките granitic gneiss реката рок, директно од Канада минерални град!Овој комплет вклучува 2 5 фунти вреќи од 1/4" мини грашок, чакал, и 10 килограми одберете поголеми камења големина за 10 литри аквариум.Нашите карпи се хемиски неутрална, и идеален за aquaponics и биоактивни супстрат.

Додатоци на производот

Прирачник 50g/100g Природни Кристал Чакал Примерок се Зголеми Кварц Аметист Дома Декор Шарени за Аквариум Исцелување Неодамнешно
Sprig & Камен Терариум Почва за Отворен и Затворен Terrariums (4 Четвртиот) Неодамнешно
Sprig & Камен Терариум Почва за Отворен и Затворен Terrariums (4 Четвртиот)

СПЕЦИФИЧНА МЕШАВИНА на Coir, тресет, vermiculite, и јаглен наменета за стакло terrariums и други затворени средини.БР

DEN 263.76
CaribSea Arag-Жив Посебно Одделение Гребен Песок, 20 Фунти Неодамнешно
CaribSea Arag-Жив Посебно Одделение Гребен Песок, 20 Фунти

Функционална и убава aragonite супстрат за сите видови на морски аквариуми.Содржи милиони корисни морски ба

DEN 671.76
YSJJNDH Природна, Груба Камења Природни Lapis Lazuli Чакал Кристал Оригинални Камен Granule Риба Резервоарот Неодамнешно
YSJJNDH Природна, Груба Камења Природни Lapis Lazuli Чакал Кристал Оригинални Камен Granule Риба Резервоарот

Кристал груба суровини камен реики исцелување кристали скапоцен камен за кристал терапија чакра балан�

DEN 1103.04
QXLZG Подводни Песок и Карпи Аквариум accessorie Риба Резервоарот Аквариум Декорација Ниска Песок различно Неодамнешно
QXLZG Подводни Песок и Карпи Аквариум accessorie Риба Резервоарот Аквариум Декорација Ниска Песок различно

Риба резервоарот дожд цвет камен сино стакло половината камен и други чисто природни риба резервоарот �

DEN 850.80
kannore LJ1212 50g 3 Големина Пурпурна Rutilated Кварцен Песок Кристал Падна најголемиот Дел Лековита Минерална Неодамнешно
kannore LJ1212 50g 3 Големина Пурпурна Rutilated Кварцен Песок Кристал Падна најголемиот Дел Лековита Минерална

Функција : Камен генератор, enery генератор,реики стапче духовност раст.Примена : фенг шуи,куќа богатство,д

DEN 1339.20
U. P. Аква Ракчиња Песок Неодамнешно
U. P. Аква Ракчиња Песок

Мали униформа жито големини.Содржи трага минерали од витално значење за shrimps.Лесно да се одржуваат, одли

DEN 546.00
Во светот Увозот AWW70415 Матирано Чакал, 5 Фунти, Sapphire Мраз Неодамнешно
Во светот Увозот AWW70415 Матирано Чакал, 5 Фунти, Sapphire Мраз

Во Светот Увозот На Природен Песок.Нема да се смени хемија на вашиот аквариум со вода.Свежо И Saltwater Аквар

DEN 2301.60
LANGGUSHI XA216 50g 8-12mm Природни Портокал Aventurine Падна Чакал Камења Исцелување Декорација Природни Камења Неодамнешно
LANGGUSHI XA216 50g 8-12mm Природни Портокал Aventurine Падна Чакал Камења Исцелување Декорација Природни Камења

Одлично за стартер и искусни кристал колектори.Функција : Камен генератор, enery генератор,реики стапче ду

DEN 1816.80
Ohhsome 2Kg Црна парична Казна Песок Природни Камчиња Камен за Домот и Декорација на Аквариум [2Kg] Неодамнешно
Ohhsome 2Kg Црна парична Казна Песок Природни Камчиња Камен за Домот и Декорација на Аквариум [2Kg]

Пакет на [2 KG] Камчиња Материјали : Камен / Камчиња.Камчиња / Камен Користи, Terrariums, Вазни, Цвет Вазни, Градин

DEN 1440.00
Utoolmart Супстрат Шпатула од не ' Рѓосувачки Челик Аквариум Риба Резервоарот Водни Растенија Алатка 1pcs Неодамнешно
Utoolmart Супстрат Шпатула од не ' Рѓосувачки Челик Аквариум Риба Резервоарот Водни Растенија Алатка 1pcs

Шпатула Големина Супстрат Шпатула Големина : за 12.6 x 2.7 x 0.6 инчен x (32 x 6.9 x 1,5 см).Нерѓосувачки Челик Матери�

DEN 270.96
Сјајна Камен Светат во Темница Чакал, Риба Резервоарот Аквариум Чакал и Песок, Декоративни Чакал Карпи,Аквариум Неодамнешно
1/4 Гранит Мини Грашок, Чакал, 5lb Торба - Декоративни Природни granitic Gneiss Чакал за Аквариуми, Пејсаж, Неодамнешно
1/4 Гранит Мини Грашок, Чакал, 5lb Торба - Декоративни Природни granitic Gneiss Чакал за Аквариуми, Пејсаж,

100% granitic gneiss (не варовник!).Филтрирани и спрејмијат со вода само (природни прашина од родител камен е прис�

DEN 335.76
BXI Украсни Камења - 2 Килограми Аквариум Чакал, Риба Резервоарот Камчиња, Природни Камчиња и Полиран Стакло Неодамнешно
Природни Aventurine Кристал Чакал Минерални прочисти degaussing Риба Резервоарот Украсни Примерок Колекција Неодамнешно
Природни Aventurine Кристал Чакал Минерални прочисти degaussing Риба Резервоарот Украсни Примерок Колекција

Регионален Функција : европа.Материјали : Камен.Тема : ЉУБОВ.Стил : фенг шуи.Предност : Висок квалитет, Еко

DEN 1641.60